8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Neden herşey üst üste geliyor ?

Banned

Standart Neden herşey üst üste geliyor ?

neden bütün aksiikler hep üst üste geliyor ve hep beni buluyor az önce arabayla kaza yaptım geri geri gelirken duvara çarptım sağ arka stop lambası ve tampon biraz zarar gördü. aileme söylemedim söylesem kıyameti koparırlar + bir daha arabaya yaklaştırmazlar. yarın arkadaşla sanayiye gidecez bakalım ne kadar masraf çıkacak ? zaten işler kesat paranın bu kıt zamanında birde bunlar çıktı başımıza Allahtan reva mıdır bu ?
    Allahım sen benimi sınıyon 5 parasız kaldım bütün akilikler hep beni buluyor ..

Karar Dönemi

Alıntı acıların çocuğu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden bütün aksiikler hep üst üste geliyor ve hep beni buluyor az önce arabayla kaza yaptım geri geri gelirken duvara çarptım sağ arka stop lambası ve tampon biraz zarar gördü. aileme söylemedim söylesem kıyameti koparırlar + bir daha arabaya yaklaştırmazlar. yarın arkadaşla sanayiye gidecez bakalım ne kadar masraf çıkacak ? zaten işler kesat paranın bu kıt zamanında birde bunlar çıktı başımıza Allahtan reva mıdır bu ?
    Allahım sen benimi sınıyon 5 parasız kaldım bütün akilikler hep beni buluyor ..
    Cana gelecek mala gelsin. Ya daha ciddi bir kaza yapsaydın da üstüne bir de yaralansaydın, sakat kalsaydın?

Banned

Alıntı oggy_g Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cana gelecek mala gelsin. Ya daha ciddi bir kaza yapsaydın da üstüne bir de yaralansaydın, sakat kalsaydın?

bu gün sanayiye götürdük arabayı evdekilerden habersiz güç bela hemde ...
    neyse ki yaptırdık 200 tl masraf çıktı paranın bu kıt zamanında çok kötü oldu çok bakalım bu işin altından nasıl kalkacaz ...

Banned

ulan arkadaş bütün aksilikler hep beni buluyor ?
    bu gün sabah mahalle muhtarını gördüm cins herif saçma sapan konuşup moralimi bozdu şerefsiz...
    inşallah bu adres değişikliğinden başımıza bir iş gelmez....

Karar Dönemi

ne dedi de bu kadar kizdin?

Banned

Alıntı oggy_g Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne dedi de bu kadar kizdin?
    genel sağlık sigortası için adres değişikliği yapmıştım aynı semtte başka yere ikametimi aldırdım vay bana neden haber vermedin polis geldi sordu bilmem ne estek oldu köstek oldu şerefsiz herif hiç sevmiyorum o adamı Allah binkere belasını versin ..
    bu şehirden bu aileden bu komşladan bu insanlardan herkesten nefret ediyorum defolup gitmek istiyorum bir an önce Allah topunun belasını versin...

Hep öyle olur zaten kardes.kötü olan hersey üst üste gelir
    ne gss primin ödenir,sonucunda aylarca doktora çıkamaz hale gelirsin(benim gibi)
    ondan sonra arkandayız destek oluyoruz ayağını yaparlar(yersen)
    ha bana sorarsan benim istediğim bu.beni kendi halime bırakıp hayatlarını yaşamaları.ama ben onları kendi samimiyetsizlikleri ve yalanlarıyla yakalıyorum
    anan baban ablan var şu akraban var bilmem nen var hiç birine inanma.herkes kendi yaşam koşturmacasında tutunma derdinde
    bu olacakları lanetli sürüp giden hayatımın bu raddeye varacağını biliyordum
    bunlar daha iyi günlerimiz bence.daha kötüleri yakında kaderin çizdiği defterde..

Banned

kimseden kimseye fayda yok usta tırdnağın varsa kendi başını kaşıyacan ahh ulan ahhh batsn bu dünya ... kahpe dünya . birgün yüzü görmeycekmiyiz biz...