2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Kendim Hakkımda Bi'kaç Şüphe

Karar Dönemi

Standart Kendim Hakkımda Bi'kaç Şüphe

Merhabalar Isparta'da yaşıyorum hemen konuya gireceğim. 2-3 yıldır duygularım durduk yere dalgalanma yaşıyor. Başta fark etmedim ama bazı arkadaşlarımın bana bahsetmeleriyle kendimi biraz gözetledim. Kafamın içinde sanki başka biri varda beni yönetiyor gibi. Ufacık olaylar bana takla attırıyor. Sanki ölmüşüm gibi yılıyorum kalıyorum. Ama bazense büyük büyük olaylar bile beni sarsamıyor. Okuldan atıldığım gün azıcık bile umurumda olmamıştı ama daha daha küçük şeyler dediğim gibi beni ters etkiliyor sanki. Kimi zaman herhangi bir oyunda önümde kralı bile duramayacak gibi düşünürken. Başka bir gün en basit rakibim beni yenecek gibi geliyor.Bu dalgalanma sadece bir oyun için de değil sınavlarda ilişkilerde mesela bu benim yüzüme bile bakmaz derken geçen bir hafta sonra o kızla beraber olmanın çok basit olacağını düşünüyorum. Sinirim beni alıyor başka yerlere götürüyor okuldan atılma sebebi de sinirimi durduramayıp birilerine saldırmam yüzünden. O başka biri beni mahvediyor gibi. Bazen durdurmaya çalışıyorum ama gözüm kararıyor kendime zarar veriyorum yada etrafımdaki nesnelere zarar veriyorum. Kırıyorum parçalıyorum o an için umurumda olmuyor ama kendime gelince de üzülüyorum yaptığım şey için. Tek başıma kaldığım da bir şeyler düşünmeme engel olamıyorum saçma saçma şeyler kafamı yoruyor ve gerçek anlamda yoruluyorum. Büyük bişey değil aslında ama son zamanlarda benim dikkatimi daha çok çekiyor oldu. Bunun adı var mıdır ? Büyük bişeye dönüşür mü ?

Karar Dönemi

Alıntı potter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin durumun hakkinda en ufak bir bilgim yok doktora gitmelisin bence bi sor neyin var ogren ilac kullanmiyorsan da kullanma ama bir sor neyin var merak ettim
    Beni asıl korlutan dediğim gibi aklımda başka biri var dedim buna inanmak istemeden kabulleniyorum bazen kendimi dur yapma sırası değil derken buluyorum sonra delirme beni yöneten başka biri değil ben benim içimde dışımda başka biri yok diye engellemeye çalışıyorum bi gün zayıf düşüp gerçekten öyle birini yaratıp pnu dinlemekten korkuyorum bu dalgalanmalarla apayrı bir olay ama ikisini bağdaştırdım artık çünkü ani sinirlenmemde o yaptı diye bi sebebe bağlıyorum kendimi aylarca gözlemledim. Doktora gidebilme şansım yok sanırım ailem üstüme çok titriyor maddi olarak o kadar ileri bi aile olmamamıza rağmen beni özel okula aldılar eğer böyle şeyler yaşadığımı öğrenirlerse hayal kırıklığına uğrarlar ben kendimi derse vermek için parçalıyorum benim üzerimden hedefleri var onları üzemem