27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ilaçlara elveda winter is coming

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Thumbs down ilaçlara elveda winter is coming

6 yıla yakındır bu lanet ilaçlarla kobay gibi kullanıldığımı düşünüyorum,artık burama kadar geldi.

paxera,cymbalta,wellbutrin,depakin,invega,rileptid ,solian,anafranil,edronaks,citoles,auroriks,lithur il,rivotril,remeron,risperdal,serequel,selectra,di deral..

son kullandıklarım lithuril,rivotril,serequel,dideral. kendimce program hazırladım 7 ila 10 gün arası içerisinde bu meretleride keseceğim
    benim ŞAHSİ fikrim bu ilaçlar adamı dahada aptallaştırıyor,üzüntüye sevk ederek fiziksel rahatsızlıklara yol açıyor tıpkı bendeki safra taşı ve küçük çapta olsada 6 ayda bir kontrol edilecek olan huyunun ne olduğu tam anlaşılamayan kist gibi.Bu Allah'ın belası iki uçlu durum yerine tek uçlu durumu tercih ederim. O da zaten depresyon olacaktır
    Bendeki durumun adı artık BUNALIM. intihara sürüklemeyecektir ama tedaviye başladığım 2010 da ki bitkisel hayattaymışcasındaki halime geri döneceğim
    Hayattan nefret ediyorum,Ahiretteki durumum cehennemlik te cennetlikte olsa bir an önce ecelimle ölmek istiyorum

Kimse cvp yazmamis
    yinede durumumu belirteyim.pazar 3 ilaç tamamen kesilecek
    lanet lithuril ağır ilaç olduğu için 3 hafta sonra keseceğim
    fiziksel ruhsal durumum berbat.müptezel gibi hissediyorum bunu yapan rivotril denen yesil reçeteli yasal zehir
    gündüzleri daha kötüyüm vücut güçsüzlesti.bi şey yapmak gelmiyor içimden çoğunlukla eve kapaniyorum.disarı cıkmayı denedigimde 2 saatten fazla dışarıda duramıyorum.
    sigarayıda bıraktım onca kötü şeyin arasındaki tek iyi şey belkide bu,ama bu sefer 6 aydan fazla dayanabilcekmiyim sigarasızlıga

neyse, miskin magmadan bildirdi

Karar Dönemi

ruh halim senden daha iyi olsaydı "hayat güzel, çiçekler, böcekler....vs vs " gibi şeyler yazardım. ilaçların doktor kontrolünde ve aşamalı olarak bırakılması gerektiğini de biliyorsun. ilaçsız hayat denemende başarılar umarım daha iyi olur...

yılların tecrübesi olunca ilaçlar konusunda bilgiliyim.ilaçsız hayat denememde başarısız olacaktır
    ilaçlı ilaçsız farketmiyor.kullanırkende çok farkeden birşey yok kullanmıyorkende. bu kez ilaçsız takılacağım.dön dolaş aynı ilaçlar zaten.
    saydıklarım arasında gidip geldim.

Karar Dönemi

Miskin oğlan bence ilaçların hepsini bırakma en azından lustral yerine prozac kullan ben öyle yaptım iyi geldi tamam mı? Geçmiş olsun kardeşim.

Alıntı Kubbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miskin oğlan bence ilaçların hepsini bırakma en azından lustral yerine prozac kullan ben öyle yaptım iyi geldi tamam mı? Geçmiş olsun kardeşim.

Lustral kullanmadım hiç.eğer lithurili kastettiyseniz onun yerine kullanabilirdim ama kararım kesin
    ilaç milaç istemiyor artık ruh ve bedenim.ruhen ve bedenen çökmüş durumdayım
    Önerin için teşekkür ederim kardeşim ve sağol

Karar Dönemi

Slm..öncelikle bu ilacı bırakmak için kendinizi rahat hissetmeniz lazım en azında özel ve iş hayatınızda biraz toparlanmış olmanız lazım..

1. Bu ilaç bırakmak sabır ve Zaman ister
    2. Uzun veya kısa Zaman kullananlar aynı yöntemi uygulanmalı
    3. Şimdi mesela Paxera 20 ml kullanıyorsunuz
    4. Günlük yüzde 10% hap'tan (tabletten) azaltmalısın
    Mesela 20 ml terazide 0,300 g yapıyor 0,270 olacak (altın hassas terazi internette satılıyor 100TL-150TL arası ancak 0.001 terazi olacak)
    Dört haftada bir yüzde 10% düşmelisiniz
    5. Yani 4 hafta sonra 10 % azaltırsan 0,243 yapar
    6. Bunu ilaç bitene kadar devam etmelisiniz
    7. Bu yöntemi Alman Forum'larda defalarca okudum ..13 yıl bu ilacı alan bu yöntemle ilacı bırakmış..
    8. Yan etkiler çok aza iniyor ve beyin buna alışıyor ..
    Ben 2 haftadır başladım bu yönteme ufak tefek hisler dışında iyiyim..
    HERKESE BAŞARILAR DİLERİM ..UMARIM BİRAZ YARDIMCI OLMUŞUMDUR