Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: ilaçlara elveda winter is coming

Karar Dönemi

Zannediyorum benimde ilaçları bırakma zamanım artık geldi ve geçiyor bile.Doktoruma en son 5 yada 6 hafta önce hayatımda en kaygısız ve endişesiz zamanımda gittim adam ilaç reçetesine depresif nöbet yazdı heralde kanat takıp uçmak gerekiyor. İzmit civarında yaşayanlara denge tıp merkezini kesinlikle önermiyorum tüm hayatınızın dengesini alt üst eder yanlış bir tanı ile tedavi başlatarak...

ilaçlardan dolayı vücut bi nevi uyuşturucu etkisinde olduğundan ilaçlara muhtaç kalınıyor.ister istemez resmen yoksunluk çekiyorsun.bıraktığımda fiziksel olarak afalladım bu yüzden bırakmam kısa sürdü diyebilirim ancak şu var, 20 küsür ilaç kullandım ve bizlerin deney faresi gibi olduğunu düşünüyorum.
    Kaybedenler kulübünün daimi üyesi.. Eksiksiz bir Loser...

Karar Dönemi

Alıntı miskin oğlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilaçlardan dolayı vücut bi nevi uyuşturucu etkisinde olduğundan ilaçlara muhtaç kalınıyor.ister istemez resmen yoksunluk çekiyorsun.bıraktığımda fiziksel olarak afalladım bu yüzden bırakmam kısa sürdü diyebilirim ancak şu var, 20 küsür ilaç kullandım ve bizlerin deney faresi gibi olduğunu düşünüyorum.
    Gerçekten öle sigara gibi bağımlılık yapıyor, bende bir maddeye bağımlı kalmayı çok sevmiyorum. Bırakmak düşündüğümden de zor ve vaktimi alıcak. İlaçlara başlamadan önce çok daha sağlıklı bir beynim vardı mk.. O beyni geri istiyorum inş çok geç kalmamışımdır

Alıntı stars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten öle sigara gibi bağımlılık yapıyor, bende bir maddeye bağımlı kalmayı çok sevmiyorum. Bırakmak düşündüğümden de zor ve vaktimi alıcak. İlaçlara başlamadan önce çok daha sağlıklı bir beynim vardı mk.. O beyni geri istiyorum inş çok geç kalmamışımdır

çeşit çeşit ilaç kullanmaya başladığım zamanlara lanet ediyorum.belkide bu ilaçlara başlamamak en iyisiydi.

beynimiz boşluktan ibaret oldu. kötümser duygular dışında pozitif diyebileceğimiz hiçbir duyguyu hissedemez olduk. çok yazık oldu bizlere be...

Karar Dönemi

Miskin oğlan konuyu açtığın ilk yorumda, kendime proğram hazırladım 7 ila 10 gün içinde ilaçları bırakacam demişsin. Uyguladın mı bu proğramı? veya başka denemelerin oldumu? Biraz anlatabilirmisin veya başka deneme yapan biriside denemesini ve gözlemlerini açıklayabilirse bu konudaki doğrular-yanlışlar konusunda bilinçlenebiliriz.

Kusura bakmayın arkadaşlar önceden yazdığınız bazı yorumları iyi okuyamadan yorum yazdım. Biraz açıklamalar yapmışsınız. Fazladan ekleme yapmak isteyen veya daha detaylı anlatmak isteyen konuyla ilgili düşüncelerini paylaşmak isteyen olursa yazabilir.
    Konu Elixir tarafından (10-02-2018 Saat 11:12 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Alıntı miskin oğlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çeşit çeşit ilaç kullanmaya başladığım zamanlara lanet ediyorum.belkide bu ilaçlara başlamamak en iyisiydi.

beynimiz boşluktan ibaret oldu. kötümser duygular dışında pozitif diyebileceğimiz hiçbir duyguyu hissedemez olduk. çok yazık oldu bizlere be...
    Miskin sakin ol şamp. Bence iyi bir terapiye ihtiyacın var.

yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal, bu ilaç bırakma olayı tamda böyle bişeydir.

ilaçları bırakmaya başladığında psikolojik olarak çökersin, direkt majör depresyona girersin, bedensel olarak ise vücudun diridir. elin ayağın kafan titremez. bir fincan kahveyi ellerin titremeden dökmeden içersin

psikolojik çöküntüden dolayı ilaçlara tekrar başlayınca fiziksel olarak yine berbat hale gelir, psikolojik olarak ise nispeten iyi olursun

bu arada tüm bunları doktor kontrolünde yaptım, kendi başınıza ilaç bırakmaya kalkışmayın. dediğim gibi ilaç konusunda doktor gözetiminde denemeler yaptım. ama durum bundan ibaret.

herkese acil şifalar

Sayfa 3/3 İlkİlk 123