5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ayrıldığım sevgilime şu an söylemek isteyipte söyleyemediklerim

Karar Dönemi
    Yer
    izmir

Standart Ayrıldığım sevgilime şu an söylemek isteyipte söyleyemediklerim

Her şeyi unutup yeniden başlamak istiyorum seninle bu hayata. Ben böyleyim işe yaramaz kendi sorunları içinde kaybolup giden seni üzen odunun tekiyim ama napıyım allah bana da bir kalp vermiş ve ben seni unutamıyorum. Kahretsin beni napıyım kalbimi söküp atamam ya. Sanki biraz sonra gelecekmişsin ve ben koşup boynuna sarılıp sımsıkı ağlayacakmışım gibi geliyor. Çok özledim seni. Senin bakışların, gözlerini hareket ettirişini, gülümseyişini, tatlılığını, hayat dolu olmanı esprilerini zekanı her şeyini o kadar çok özledim ki. Keşke bu hislerim sana ulaşsa şuan senin için ölebilecek durumda olduğumu bilebilsen. Kalbimi o kadar çok sıkıyorum ki o kadar çok üzülüyorum ki ve içimde bir umut oluşuyor o an inşallah diyorum kalbim bu acıya daha fazla dayanmaz ve üzüntüden ölürüm. Biliyorum intihar edecek ceserat yok ben de. Ama şu an çok kötüyüm. Nefes alamıyorum kalbim o kadar çok ağrıyor ki. Her aklıma geldiğinde üzülüyorum seninle geçirdiğimiz her an özel ve her aklıma geldiğimde sen giriyorsun yine kalbime sanki hiç bi şey olmadı ve biz bir aydır ayrılmamışız gibi. Burnumun akmasını ve gözyaşlarımı durduramıyorum.
    Sana çok kızıyorum aynı zamanda. Sana kalbimi açtım. Seni sevdiğimi sana aşık olduğumu söyledim. Eğer gidersen hayatta kalamam dedim. Sensiz ben bir hiçim dedim. Ancak nefes alan bir beden olurum dedim. Ne olur beni bırakma ben sensiz yapamam dedim. Ama demek ki senin gözünde bir hiçmişim beni bu kadar değersiz gördüğüne göre. Beni hiç ciddiye almadığına göre. Ne yazsam ne yapsam bilemiyorum. Bana dediğin o sözü hiç unutamıyorum. Hata yapmışım. Sen bir iş bul, bırak kpss ye çalışmayı. Git bir iş bul işine git evine gel animeni izle, kimseyle de konuşma sadece işe git eve gel anime izle. Bu lafından sonra bir aydır ders çalışamadım. Ama tam bir ay sonra yani dün başladım çalışmaya. Biliyorum bu sorunlarım hep devam edecek. Ben ınsanlarla hiç bir zaman doğru düzgün iletişim kuramıyacağım. Biliyorum ben her zaman yapamadıklarımı düşünüp, yanlış tercihlerimi düşünüp hırslanıcam önce, sonra kendimi değersiz bulucam başkalarıyla kıyaslıycam ve aşağılayacağım kendimi, hiç bi işe yaramadığımı söyleyeceğim ve bu hep böyle devam edecek. İnsanlara hiç bi şey diyemeceğim onları kırmamak adına ve onların söylediği her şeye kırılacağım, haksızlıklara karşı duramıyacağım kendimi hiç bir zaman ifade edemeyeceğim sadece susup etrafa insanlara bakacağım ve onlar da sıkılıp bana hep aynı, hep bir milyon defa duyduğum o soruyu soracaklar niye konuşmuyorsun. Halbuki o an kafamdan geçen yüzlerce düşünceden haberleri olmayacak.
    Ama ben bir iş bulup sadece anime izlemeyeceğim. Biliyor musun artık animeyide bıraktım. Ben kpss yi kazanacağım ve o parayla psikolağa gidipte iyileşmek için bir adım atacağım. Dayanamazsam da yapacak hiç bir şeyim yok. Kafamdan o kadar çok düşünce geçiyor ki. Yurt dışına çıkıp yeni bir arkadaş ortamı kurmak içmek eğlenmek bi de iş bulmak. Çekip gitmek herkesle irtibatı koparıp sosyal ve eğlenceli bir insan olarak herkesi ezen, güçlü ve aynı zamanda düşünceli biri olarak dönebilmek. Bunlar tabi ki de çocukça. Benim gibi yobaz düşünceye ve önyargıya sahip biri hiç bi şeyi değiştiremez çünkü hep korkar hep kaçar hep rahatı seçer.
    Her şeye rağmen tüm dertlerimi ilk defa hayatımda paylaşma cesareti dökebildiğim ilk insan olmana rağmen, her şeyimi ve ne kadar zor durumda olduğumu bilmene rağmen bana sırt çevirdin ve benim yanımda olmadın. Tabi ki de intikam alıpta değişeceğim en tepeye çıkacağım ve öyle karşına geleceğim demiyorum. Çünkü bunlar çok çocukça ve ben kendimi biliyorum hiç bi zaman insan ilişkilerimi düzeltemiyeceğim. Ve her şeye rağmen seni hatırladığımda tek düşünebildiğim koşarak boynuna atlayıp saatlerce hiç yüzüne bile bakmadan sana sımsıkı sarılıp ağlamak sadece ağlamak istiyorum sana hislerim ulaşsın istiyorum bak ne kadar kötü durumdayım gör istiyorum. Bak beni bıraktığından beri ben hep kaybediyorum hep yalnızım hep ağlıyorum hep içimde tutuyorum her şeyimi sen gittiğinden beri demek istiyorum. Ama diyemem. Bana acımasını istemiyorum. Belki de bunca zamandır bana acıdığı için beraber oldu. Ona sorduğumda hayır sevdiğimden dedi. Neyse sen ister acı ister acıma ben zaten acınacak durumdayım. Hiç bi şeyi yapmak istemiyorum ki zaten.
    Sadece bu sınavı kazanıp iyileşmek istiyorum. Ve inşallah kimseyle de evlenmem sorunlarım düzelmeden. Çünkü bu şekilde olan bi ilişki biliyorum ve bu şekilde olan insanların ne kendileri mutlu olabiliyorlar ne eşleri ne de çocukları. Neyse ben daha adam olamadım hala çocuk gibiyim karakter olarakta insan ilişkileri olarakta belki. Hatta sana göre tam bir odun tam bir öküzdüm. Ama bu öküzünde bir kalbi var. Sana bazen sövüyorum bazen beddua ediyorum bazen seviyorum bazen dua ediyorum. Sen ben olmadan da en yükseğe tırmanacaksın biliyorum çünkü zeki ve güçlüsün bense seni hiç unatamıycam ve belki de şu an gelsen sadece koşarak sana sarılcam. Gerçekte olacak olansa cesaretsizliğim ve gururumdan dolayı seni görmezden gelmek olacaktır...

Karar Dönemi Recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs

Arrow

Düzelmeden biriyle evlenmemeyi düşünmek güzel bir düşünce. Sevgilinize karşı hâlâ ırak hissetmemek, cesaretsizlik ve gurursuzluk her daim, değildir.

Banned

bir an için ayrıldığım sevgilim sandım! değilmiş!

Karar Dönemi

...............
    Konu E Life tarafından (29-03-2017 Saat 11:01 PM ) değiştirilmiştir.
    Hayatta hiçbir zaman sahip olamayacağım yağmur ormanlarını yakmak istiyordum. Uzaya
    klorofluorokarbon gazları pompalayıp ozon tabakasında
    koca koca delikler açmak istiyordum.
    Dev tankerlerin boşaltma vanalarını açmak, açık denizlerdeki petrol kuyularının kapaklarını kaldırmak istiyordum. Yemeye paramın yetmediği bütün balıkları öldürmek, asla göremeyeceğim Fransız kumsallarını kirletmek istiyordum.

Bütün dünyanın dibe vurmasını istiyordum

Karar Dönemi
    Yer
    izmir

Evet olanları söyleyeyim. Bir sms aldım. Ayrılan sevgilimden. Benimle hep sizli konuşuyordu ve hakkımı helal etmemi bir daha inşallah görüşmeyiz dedi. Yaşamış olduğumuz günlerden nefret ettiğini falan söyledi. Bir daha görüşmeyiz ne demek ya. İnsan düşmanıyla veya sevmediği kendisini rahatsız eden biriyle hiç görüşmek istemez. Ama ben o günden beri ona tek mesaj dahi atmadım. Kendimi düzeltmeye önyargılarımı yenmeye çalışıyordum. Hala onu seviyor ve onun ayrılışına üzülüyor elbet bir gün yakın bi zamanda düzelip yeniden bir olacağız diyordum. Ama ne oldu ben bir aydır boşuna kendimi yiyormuş ve kendime boşuna eziyet ediyormuşum. Boşuna bir ay her şeyi bırakmış melankolik takılmışım. Kimin için, rol yapan ve beni kandıran .. biri için. Yaşanılanlar hissettikleri hayaller planlar falan her şey bir oyunmuş. Ve ben salak gibi hala onun bana döneceğini düşünmüşüm. Biliyorum bu ayrılıkta benim önyargılı ve yobaz düşüncelerim, kendimi sürekli aşağılamam, insanlarla doğru düzgün muhabbet edemeyip hep kendimi onlarla kıyaslayıp aşağılamam ve bunu ona sessiz olarak yansıtmam etkili oldu. Bu yüzden ayrılığa sesimi çıkarmadım. Ama bir daha inşallah görüşmeyiz ne demek ya. Bu içimdeki her şeyi alıp götürdü. Yaşama amacımı kaybetmiştim ondan sonra. Bu intahar etmeyi düşünmek deil tabi ki de. Sadece kendim için bir şey yapmayı düşünemem hep karşımdaki için bi şey yapmak isterim. Şöyle derdim beni anlayan benimle bir ömür geçirecek biri olmadıktan sonra ben niye yükselip kariyer yapıyorum niye sınavları kazanıyorum ki. Sonunda hep yalnız kalacağım ve ya sonunda bilmediğim gizemli bir kız mı çıkacak karşıma bunun için mi bekliyip hırslanacağım gibi saçma bir boşluğa düşmüştüm sevgilimden ayrıldıktan sonra. Ama o varken çalışmam gerekliydi sorumluluklarım olacaktı bakmam gereken bir ev bir kişi ve ilerde çocuklarım için çalışmalıydım. En iyisi olmalıydım. Ama o gitti. Ben bir ay boşlukta dolanıp durdum, üzüldüm ama umudumu yitirmedim. Taki dünkü mesaja kadar. Artık bu saatten sonra ben eski ben olamam. Değer verdiğim hiç bi şey yok. Bu sinirle yazılmış bir mesaj deil. Ben kendime yeni bir amaç buldum. Onun bana yaptıklarını ben de ona yapacağım. Bunun için ne yapmam gerekiyorsa yapacağım. Hiç bi şey umrumda deil. Saygılı, edepli, sevecen, efendi, zeki biri olmakmış falan filan ayıpmış, günahmış falan. Bırakıyorum tüm bu değerleri. Benim için onu tekrar sevgilim yapıpta aynısını yaşayana kadar ben ben deilim. Halbuki çok güzel amaçlarım vardı. Kpss yi kazanmak, ODTÜ psikolojiyi kazanıp da hem insanlara hem de kendime faydalı olmak depresyonda olan herkes için ücretsiz muayene yapmak kendimi en ileri seviyeye kadar geliştirip tüm insanlığı depresyona girmekten kurtarmak falan. Ama o benim değerlerimi, kendime ve insanlara olan saygımı sevgimi her şeyimi alıp götürdü. Geride sadece Bitmek tükenmez bir öfke kaldı. O öfkeyi hiç söndürmüyorum bilakis daha da açık tutup arttırıyorum. Yakın bi zamanda karşılaşacağız. Ve o zaman her şey değişecek. Ben bir şey yapmıyacağım bile. Sen kendin istiyceksin tekrar beraber olmayı. Artık ben de herkes gibi olucam. Karşısındakini ezen umursamayan sadece kendini düşünen çıkarcı her şeyi yapan biri. Bununla birlikte biliyorum ki karakter o kadar kolay değişmez. Benim bunları yapmamı engelleyen çok önemli insanların duaları var. Hep hayır dualarını aldım, hala da ediyorlar. Ve bu zamana kadar beni yanlış yapmaktan korudular. Bu benim düşüncem. Ama artık bir hedefim var. Bunları yapsam da yapmasam da tek hedefim onu tekrar kazanıp, ona sadece elveda buraya kadar demek... Dersimi çalışacağım sınavı kazanacağım sporumu yapıp da en güzel halimle çıkacağım karşına ve tekrar başlatacağım bu döngüyü. Ayrılmamıza sebep olan benim sorunlarım ve senin bencilliğindi. İstediğin gibi biri olarak geri döneceğim..