Sonuçlar: Çok mu çirkinim?

Katılımcı sayısı
8. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • İyisin

8 100.00%
  • Çirkinsin

0 0%
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çok mu çirkinim?

Standart Çok mu çirkinim?

Merhaba 16 yaşındayım küçüklüğümden beri utangaçlık vardı son 3-4 yıldır aşırı olmaya başladı okuldan kaçma vs psikiyatri ve psikoloğa başladım bunların yanında intihar girişimimde oldu kendimi çok değersiz hissediyorum kimse beni sevmiyor umurasamıyor gibi ve son zamanlarda en büyük takıntım tipim fiziksel olarak bir sorunum yok boyum 1.70 kilom 55 vücudum iyi ama çirkin olduğumu düşünüyorum bazı arkadaşlae yakışıklı diyor ama ben inanmıyorum hiç sevgilim olmadı tipimden dolayı olduğunu düşünüyorum kendime de bakarım aslında ama sosyal fobililer genelde kendini beğenmez zaten bildiğim kadarıyla sizce ben çok mu çirkinim yoksa ben mi öyle düşünüyorum?
    Ekli Resimler Ekli Resimler
    Konu emreavci4747 tarafından (25-12-2015 Saat 04:47 PM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi

55 kg düşük bi kilo.hemen spora başlayıp kalıplanıyorsun.ayrıca çocukluk gençlik geçiş dönemide olduğundan yzünün sana çirkin gelmesi normal.

Karar Dönemi Recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs

Lightbulb Ayrık

Kız arkadaş edinmek için tip değil, konuşma önemlidir. Ayrıca kız arkadaş edinmek hiç önemli değil... Onunla hissettiğiniz şeyler ve bağınız önemli, bu "kız arkadaş edinmek" kavramının tanımı olmalı. Fiziki görünümüz için şunları diyebilirim:

Daha seçkin biri gibi gözükmeye çalışalım. Kalender ender olalım. Herkes gibi saçımızı dikmeyelim... Herkes gibi falan günde filan kişiyle yattım kafası taşımayalım. Karizmatik bir, toplum için fert, çevremiz için kişi olalım. Belki de sakal konusunda tereddütleriniz vardır; azami müddet olarak üç-dört yıl daha mühlet verin. Bir de, insanlar sımsıcak şahsiyet ister.

Banned

Giderin var
    İnan "Bu güzel kız bu tipsiz adamda ne buluyor?" diyip sonrasında "Heralde para var" dediğim çok olmuştur. Tipten daha önemli şeyler var

Karar Dönemi

.................
    Konu E Life tarafından (29-03-2017 Saat 10:59 PM ) değiştirilmiştir.
    Hayatta hiçbir zaman sahip olamayacağım yağmur ormanlarını yakmak istiyordum. Uzaya
    klorofluorokarbon gazları pompalayıp ozon tabakasında
    koca koca delikler açmak istiyordum.
    Dev tankerlerin boşaltma vanalarını açmak, açık denizlerdeki petrol kuyularının kapaklarını kaldırmak istiyordum. Yemeye paramın yetmediği bütün balıkları öldürmek, asla göremeyeceğim Fransız kumsallarını kirletmek istiyordum.

Bütün dünyanın dibe vurmasını istiyordum

dreamer8
    Guest

Ne çirkinliği, aksine erkeklerin yarısından fazlasından daha yakışıklısın. Bu dismorfik bir bozukluk, yani bedenini kusurlu görme takıntısı. Oysa ne boy, ne kilon, ne duruşun, ne yüzün, hiçbirinde bir sıkıntı yok.Ama yalnızlığın ve kızların sana ilgi göstermemesi, kendini bu şekilde hissetmene sebep oluyor olabilir. Ne çirkin erkeklerin yanında bebek gibi kızlar var. Erkek gözüyle baktığımda, kadınlar ve biz erkeklerin yakışıklılık anlayışımız çok farklı... Not: İsim, soyisim ve resmini bu sitede paylaşmanı önermem. Sınıfından, komşularından, akrabalarından biri görür, okur yazdıklarını, sonra can sıkıcı birşey söyler sana. İyice tanıyıp, muhabbetine güvendiğin kişilerle özel iletişme geçebilirsin elbette.

Alıntı potter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle sunu samimiyetle soyliyeyim gayet duzgun temiz guzel bir kardesimizsin. Bu sekilde fotonu koyup anket yapman cok garip sana tavsiyem kimse gormeden kaldirmalisin sonra farkli durumlara dusebilirsin. Sikinti cekebilirsin.
    Anket yapmamın nedeni fikir sahibi olmam kendimi hep çirkin görüyorum ama ailem arkadaşlar vs çirkin değilsin diyor beni üzmemek için olduğunu düşünüyorum ama bu forumdakiler samimi cevap veriyor ona göre fikir sahibi olabiliyorum

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne çirkinliği, aksine erkeklerin yarısından fazlasından daha yakışıklısın. Bu dismorfik bir bozukluk, yani bedenini kusurlu görme takıntısı. Oysa ne boy, ne kilon, ne duruşun, ne yüzün, hiçbirinde bir sıkıntı yok.Ama yalnızlığın ve kızların sana ilgi göstermemesi, kendini bu şekilde hissetmene sebep oluyor olabilir. Ne çirkin erkeklerin yanında bebek gibi kızlar var. Erkek gözüyle baktığımda, kadınlar ve biz erkeklerin yakışıklılık anlayışımız çok farklı... Not: İsim, soyisim ve resmini bu sitede paylaşmanı önermem. Sınıfından, komşularından, akrabalarından biri görür, okur yazdıklarını, sonra can sıkıcı birşey söyler sana. İyice tanıyıp, muhabbetine güvendiğin kişilerle özel iletişme geçebilirsin elbette.
    Sağolun bu sitelere uğrayan tanıdığım pek kimse yok he görsede umursuycak değilim onları ailem falan çirkin değilisin der ama sonuçta ailem onlar burda samimi cevaplar almak istedim cevabınız için teşekkürler

Karar Dönemi

Bu zamana kadar çıktığım guzel kızlar ve kız arkadaşlarım ağır başlı olmamı ve rajonluğumu bi restoranta girdiğim zaman mafya havasi tasidimi beyeniyolardi kisacasi her kizin istediği erkek sekli farklidir kimi kivanc tatlutuğ ister kimi kadir inanır mesela suanki kiz arkadasim erkeklerin kupe takmasindannefret ediyo

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim ailem bana hep çirkinsin derdi
    Çocuk yaştan beri bana hep bunu dediler.İlk zamanları alınıyordum sonra bana ne ya, ailem dahil kimsenin fikri umrumda değil dedim.

Hayatımı hiç olumsuz etkilemedi.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Sayfa 1/2 12 SonSon