Merhabalar,uzun süredir okb ve depresyon tanısı ile yaşıyorum yaşım 22,ve cinsiyetim erkek.Son 4 aydır ilaç tedavisi görüyorum ve ciddi derecede kendimi daha rahat ve mutlu yaşıyorum çoğu takıntımı boşveriyorum.Ama aşk ilişkilerimde nedense hep kafamdaki en mükemmel ve gizemli insan olmasını istiyorum ve bu yüzden yanlızım.Çok yanlış olduğunu biliyorum ama karşımdaki insanın tek bir sözü bile beni buz gibi soğutabiliyor ve içimden görüşmek gelmiyor.Bende mükemmel bir insan değilim kimse mükemmel olamaz ama ben ciddi anlamda kafamda kurduğum mükemmel insanı arıyorum bulamıyorum.Ben ulaşamadığım peşinde koştuğum çok zor birini istiyorum ve cidden bu takıntı oldu galiba bende bir insana ulaşana kadar belli samimiyet olduğu zaman birden soğuyorum.Aranızda aynı problemi yaşayan varmı ciddi anlamda ben bu durumdan rahatsızım ve birine aşık olup onu her gördüğümde bişeyler hissetmek istiyorum.Fakat beni zorlayan bir kız olduğu zaman kendini benden çektiği zaman nedenini bilemedim şekilde hissiyatlarım oluyor bunun nedeni yaşayanı vs. ne olabilir nasıl aşabilirim bu sorunumu?