Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Şu kahpe dünya seni bana düşman eder mi .. Dostluklar bir gün biter mi ..

Karar Dönemi

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bence de.
    Bunu bizim gibi sevenler için paylaşayım
    Gün gelir de beni unutursun demi?tim
    Kalbimdeki bu derdi uyutursun demi?tim
    Ne ben seni unutabildim
    Ne bu gönlümü avutabildim
    Ne bu derdimi uyutabildim

Unutamam seni, unutamam seni
    Unutamam seni, unutamam...
    unutamiyorum sevdigimi :'(

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kismasali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gün gelir de beni unutursun demi?tim
    Kalbimdeki bu derdi uyutursun demi?tim
    Ne ben seni unutabildim
    Ne bu gönlümü avutabildim
    Ne bu derdimi uyutabildim

Unutamam seni, unutamam seni
    Unutamam seni, unutamam...
    unutamiyorum sevdigimi :'(
    Gülden Karaböcekten bunu da dinle

Unutamam deme sakın
    Unutursun gönül sözlüm
    Bugün değil belki yarın
    Unutursun gönül sözlüm

Yalan dolu dünyadayız
    Umutsuz bir sevdadayız
    Vefasız bir dünyadayız
    Unutursun gönül sözlüm

Ettiğin o yemini de
    Gözlerimin rengini de
    Beni değil kendini de
    Unutursun gönül sözlüm
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

Gülden Karaböcekten bunu da dinle

Unutamam deme sakın
    Unutursun gönül sözlüm
    Bugün değil belki yarın
    Unutursun gönül sözlüm

Yalan dolu dünyadayız
    Umutsuz bir sevdadayız
    Vefasız bir dünyadayız
    Unutursun gönül sözlüm

Ettiğin o yemini de
    Gözlerimin rengini de
    Beni değil kendini de
    Unutursun gönül sözlüm
    sevdigim takilirdi arabesk : gulden karabocek bergen muslum ferdi orhan içini yakiyor insanin butun bu sarkilar. unuturum belki evet ama nasil unuturum ne zaman orasi belli degil iste. hergun karsima cikarsa anilar pesimi birakmazsa zor unutmak...

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevdigim takilirdi arabesk : gulden karabocek bergen muslum ferdi orhan içini yakiyor insanin butun bu sarkilar. unuturum belki evet ama nasil unuturum ne zaman orasi belli degil iste. hergun karsima cikarsa anilar pesimi birakmazsa zor unutmak...
    Hepimiz geçtik o yollardan.

Dünyanın merkezine kendini koy. Çok egolu ol demiyorum tabi.İnsanlığı da unutma ama kendine değer ver, kendine yatırım yap.

Böyle yaparsan, mıknatıs gibi çekersin insanları. Kendine göre yeni bir hayat kur.

Ben de geçmişte senin gibi şeyler yaşadım. Sonra yeni bir dünya kurdum kendime. Şimdi geçmişte aşk acısı çektiğim günler için kendime kızıyorum.Ne kadar aptalmışım diyorum.

Bu hayat yolunda, seninle yürüyenle yürü, yürümeyen için 1 saniyeni bile harcama
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

Hepimiz geçtik o yollardan.

Dünyanın merkezine kendini koy. Çok egolu ol demiyorum tabi.İnsanlığı da unutma ama kendine değer ver, kendine yatırım yap.

Böyle yaparsan, mıknatıs gibi çekersin insanları. Kendine göre yeni bir hayat kur.

Ben de geçmişte senin gibi şeyler yaşadım. Sonra yeni bir dünya kurdum kendime. Şimdi geçmişte aşk acısı çektiğim günler için kendime kızıyorum.Ne kadar aptalmışım diyorum.

Bu hayat yolunda, seninle yürüyenle yürü, yürümeyen için 1 saniyeni bile harcama
    ben yurtdisindayim on senedir. zaten buraya geleli hersey yeni oldu ev okul hersey yeni oldu yeni hayata basladim. allaha sukur isimde var artik ehliyetimide aldim arabamda var. ben hicbi zaman kendimi buyuk gormedim kibirlenmedim rabbime sukur dualarimi kabul etti hayirli bi is verdi ama demekki hayirli es konusunda eksik dua etmisim sevdigimle ilk sevgili olmaya basladigimizda hersey cok guzeldi cok sukur es diye beni mutlu edecek birisi cikti karsima diyodum ne kadar cok istedik birbirimizi ama simdi ayriyiz ve birbirimize yabanciyiz canimi cok yakiyor boiyle olmasi

Karar Dönemi karamsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

her giden bir şeyler alıyor senden, bu kesin.. yerine koymak istesende koyamıyorsun. koymakta istemiyorsun zaten.. eğer gerçekten ama gerçekten bir kere aşık olduysan ikincisini arama.. ikincisi olmayacak.. unutursun diyenlere inanma.. yıllar yıllar geçerde faceden ismini ararsın.. ne kadar unutmak istesende hayatının kaderinin ve kalbinin bir yerinde hep var olacak.. gerçek aşk gerçek acı çektirir insana. bu böyledir.. yıllar sonra bir şarkı dinlersin ve ona armağan etmek istersin.. dinlesin istersin... seni anlatır çünkü..

iki yol düşünce bir sana bir bana. apayrı hayatlara . deli mi dedin? alası burda.. artık akıl arama topla beni sokaktan.. söyleriz arkandan acılı acılı şarkılar rakıyla.. neyi koyabilirim ki yerine? BATTIM DİBİNE, OLMASIN KURTARAN... ah.. keşke dinlesen bunu benim için.. sana armağan ettiğimi bilsen.. bilsen yaaa..
    why so serious

Karar Dönemi

Alıntı karamsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her giden bir şeyler alıyor senden, bu kesin.. yerine koymak istesende koyamıyorsun. koymakta istemiyorsun zaten.. eğer gerçekten ama gerçekten bir kere aşık olduysan ikincisini arama.. ikincisi olmayacak.. unutursun diyenlere inanma.. yıllar yıllar geçerde faceden ismini ararsın.. ne kadar unutmak istesende hayatının kaderinin ve kalbinin bir yerinde hep var olacak.. gerçek aşk gerçek acı çektirir insana. bu böyledir.. yıllar sonra bir şarkı dinlersin ve ona armağan etmek istersin.. dinlesin istersin... seni anlatır çünkü..

iki yol düşünce bir sana bir bana. apayrı hayatlara . deli mi dedin? alası burda.. artık akıl arama topla beni sokaktan.. söyleriz arkandan acılı acılı şarkılar rakıyla.. neyi koyabilirim ki yerine? BATTIM DİBİNE, OLMASIN KURTARAN... ah.. keşke dinlesen bunu benim için.. sana armağan ettiğimi bilsen.. bilsen yaaa..
    benimde ona armagan etmek istedigim oyle cok sarki varki. bizim bi suru sarkilarimiz var ve ben onlari degil dinlemek adini duysam gozlerim doluyor. icim oyle aciyorki beni benden koparip gitti sanki. ilk defa biri bana deger verdi beni sevdi iste bu dedim ama o degilmis :'(

benimde ona armagan etmek istedigim oyle cok sarki varki. bizim bi suru sarkilarimiz var ve ben onlari degil dinlemek adini duysam gozlerim doluyor. icim oyle aciyorki beni benden koparip gitti sanki. ilk defa biri bana deger verdi beni sevdi iste bu dedim ama o degilmis :'(
    seni en iyi ben anlarım kismisali kardeşim.. lakin gideni geri döndürmez çekilen acı, ızdırap.. yapacak birşey yok.. al sana benden bi şarkı armağan edeyim.. çok güzel kafa yapıyor on numara..

https://www.youtube.com/watch?v=zKiy...=RDzKiyr_gS-kc
    why so serious

Karar Dönemi

Alıntı karamsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni en iyi ben anlarım kismisali kardeşim.. lakin gideni geri döndürmez çekilen acı, ızdırap.. yapacak birşey yok.. al sana benden bi şarkı armağan edeyim.. çok güzel kafa yapıyor on numara..

https://www.youtube.com/watch?v=zKiy...=RDzKiyr_gS-kc
    çoooooook severim bu sarkiyi çoooookkk. tesekkurler.

ben teşekkür ederim. kendini dağıtma derim.. toplamak zor oluyo.. ama madem gitmiş, gidene yolcu etmek yakışır sana.. üzme kendini boşver.. geçmesede azalır..
    why so serious

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon