10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ayrildik mi sizce :( :(

Karar Dönemi

Unhappy ayrildik mi sizce :( :(

ben bi bucuk sene biriyle konustum ve sonrasinda nisanlandik ve bi senedir nisanliyiz. ama uc bucuk aydir konusmuyoruz. bi sürü nedenden dolayi.
    aileler dugun tarihi ve gerekli seyleri konusmak icin toplandilar ve nisanlim ben gelmem dedi. neyse tamam dedim bisey demedim. ertesi aksam biz onlarin evine gittik konusmaya ama nisanlim yine yoktu ortalikta !
    konusmaya basladi ailem, neyse, sonra nolduysa tartisma cikti. ve kaynanam kotu sozler soylemeye basladi bu arada nisanlimi aradilar nisanlim geldi ve biz tartismaya basladik. ailemin ve ailesinin yaninda bana git dedi bende git demek oyle olmaz boyle olur dedim ve yuzugu cikardim (yuzuk hâlâ bende ve geri taktim evlerinden cikarken).
    uzun oldu kusura bakmayin. benim sorum su. benim aklim hâlâ nisanlimda agliyorum unutamiyorum onu. ve o olaydan iki gun sonra konustuk bi dahada konusmadik ve canim cok yaniyor cok uzuluyorum ben :'( :'(

Karar Dönemi

Alıntı potter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence düşüne düşüne iyice üzüleceksin ara sor . olmaz mı? yani durum ne kesin bir şey olsun böyle olmaz ki di mi?
    tartismadan sonra aradim iki gun ust uste sonunda konusabildik. ama bana barismak istemedigini soyledi daha hangi yuzle aramam gerekki ? pesinden kosturmak istiyo beni :'(

Banned

Erkekler bu konularda sıkıntıya gelince çok sevse de bunalıp kaçabiliyor. Sanırım aileler pek anlaşamıyor. Seninle ailen arasında kaldığı için senden uzaklaşmış olabilir. Senin herhangi bir davranışın yanlış gelmiş ve soğumuş olabilir. Sonuçta hiç kimse nişanlanacak raddeye kadar geldikten sonra bişey görmeden git yada barışmak istemiyorum demez. Aramışsın ve barışmak istemediğini söylemiş,ailesi seni sevmiyorsa yada herhangi bir sorun varsa bu sebepten olabilir yada evlilikten soğumuştur ve gerçekten istemiyordur. Tekrar araman doğru olmaz. Şu dakikadan sonra tekrar araman senden daha da uzaklaşmasına sebep olmaktan başka bir şeye yaramaz.
    Ağlaman unutamaman normal, sonuçta belli bir seviyede ilişkin ve geçmişin olmuş o insanla. Hayatımıza aldığımız insanları pat diye kafamızdan atmak gibi bir durum olmuyor ne yazık ki.. Bu tür şeyler süreç gerektiriyor. Ama bu süreçte yapman gereken şey peşinden koşmamak. Elbette kestir at demiyorum ama istemediğini söyleyen birinin peşinden koşmak onu senden daha da uzaklaştırır. Kafasını toplamaya ihtiyacı olabilir,yalnız kalmak istiyor olabilir,sakin kafayla düşünmek istiyor olabilir. Ama 3 ay uzun bir süre bu 3 ayın sonunda sana istemiyorum dediyse şayet unutmaya çalışmanı tavsiye ederim.
    Senin ondan önce de bir hayatın vardı,sen ondan önce de sendin. Bunu unutma hiç bir zaman. Sevmek ve bu doğrultuda fedakarlıklar yapmak,sabretmek ayrı istemiyorum demesine rağmen peşinden koşmak ayrı. İkisi arasında ince ama net bir çizgi var. Ne karar verirsen ver peşinden koşup kendini değersiz hale getirme,bir bayan olarak en içten tavsiyem bu olur.

Karar Dönemi

Alıntı superisi4913 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkekler bu konularda sıkıntıya gelince çok sevse de bunalıp kaçabiliyor. Sanırım aileler pek anlaşamıyor. Seninle ailen arasında kaldığı için senden uzaklaşmış olabilir. Senin herhangi bir davranışın yanlış gelmiş ve soğumuş olabilir. Sonuçta hiç kimse nişanlanacak raddeye kadar geldikten sonra bişey görmeden git yada barışmak istemiyorum demez. Aramışsın ve barışmak istemediğini söylemiş,ailesi seni sevmiyorsa yada herhangi bir sorun varsa bu sebepten olabilir yada evlilikten soğumuştur ve gerçekten istemiyordur. Tekrar araman doğru olmaz. Şu dakikadan sonra tekrar araman senden daha da uzaklaşmasına sebep olmaktan başka bir şeye yaramaz.
    Ağlaman unutamaman normal, sonuçta belli bir seviyede ilişkin ve geçmişin olmuş o insanla. Hayatımıza aldığımız insanları pat diye kafamızdan atmak gibi bir durum olmuyor ne yazık ki.. Bu tür şeyler süreç gerektiriyor. Ama bu süreçte yapman gereken şey peşinden koşmamak. Elbette kestir at demiyorum ama istemediğini söyleyen birinin peşinden koşmak onu senden daha da uzaklaştırır. Kafasını toplamaya ihtiyacı olabilir,yalnız kalmak istiyor olabilir,sakin kafayla düşünmek istiyor olabilir. Ama 3 ay uzun bir süre bu 3 ayın sonunda sana istemiyorum dediyse şayet unutmaya çalışmanı tavsiye ederim.
    Senin ondan önce de bir hayatın vardı,sen ondan önce de sendin. Bunu unutma hiç bir zaman. Sevmek ve bu doğrultuda fedakarlıklar yapmak,sabretmek ayrı istemiyorum demesine rağmen peşinden koşmak ayrı. İkisi arasında ince ama net bir çizgi var. Ne karar verirsen ver peşinden koşup kendini değersiz hale getirme,bir bayan olarak en içten tavsiyem bu olur.
    Aileler anlasamiyor evet cunku onun ailesi beni istemedi. Daha dogrusu annesi istemedi. Oglu beni istedi diye gelip istediler zor bela. Ama simdi beyfendi kendisini naza cekiyor barismak istemiyor. Ailesinin diger fertleri yani babaannesi yengeleri amcalari benimle nisanlandi diye cok sevinmislerdi ama simdi onlar bizi baristirmak istiyorlar ve ben ne karar verecegimi cozemiyorum artik. Barismak istemiyorum dedi nisanlim bunu dediginde tartismamizin uzerinden iki gun gecmisti. Simdi fikri ne bilmiyorum cunku tek kelime dahi etmedik uc bucuk aydir. Duyduguma gore anne ve babasindan ozur dilememi bekliyormus yuzugu cikardim diye ama ben katiyyen ozur dilemem gururumu ayaklar altina alamam ben ozur dilenecek bisey yapmadim o beni ailemin ve ailesinin yaninda kovarken bisey olmadida ben yuzuk cikarinca suclu ben oldum :'( :'(

dreamer8
    Guest

Elbette ayrıldınız. Tabiki ayrıldınız. Tamamına ermedi, bitti kış masalı, nasip değilmiş. Yoksa hala düğün gününü mü bekliyorsun? Bir umudun mu var? Yüzgöz olunmuş, yüzük atılmış, aileler kapışmış, bitti malesef. Üzgünüm.

Karar Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette ayrıldınız. Tabiki ayrıldınız. Tamamına ermedi, bitti kış masalı, nasip değilmiş. Yoksa hala düğün gününü mü bekliyorsun? Bir umudun mu var? Yüzgöz olunmuş, yüzük atılmış, aileler kapışmış, bitti malesef. Üzgünüm.
    sen kis masali diyince daha uzuldum. bizim sarkimizdi kis masali :'( o bitirdi belki ama ben bitiremiyorum içimde aklimda kalbimde hep o var.

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yahu salla gitsin. Geçen gün ömürdendir.

Bir daha bu zamanı ve bu yaşı bulamayacaksın.Kendini üzmek yerine, daha güzel bir hayata yelken aç.

Varsa hataların, bundan ders çıkar
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu salla gitsin. Geçen gün ömürdendir.

Bir daha bu zamanı ve bu yaşı bulamayacaksın.Kendini üzmek yerine, daha güzel bir hayata yelken aç.

Varsa hataların, bundan ders çıkar
    hatalarim vardir elbet, belkide ona evet demek onu sevmek en buyuk hataydi :/

Çıraklık Dönemi

aramız soğu gibileirnden lafa gir.

Karar Dönemi

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aramız soğu gibileirnden lafa gir.
    Lafa girecek bi iletisim araci birakmadi facebooku kapatti numarasini degistirdi gerci hattim bitmek uzere degistirecem numarami diyodu biz konusurken bilerek degistirmedi numarasini ama yeni numarasina bile ulasamam. zaten ulassam bile ben onun bana bi adim atmasini bekliyorum. içimde bi umut yok bitti galiba hersey ama nedense kalbimde bisey bekle diyo