Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bir okb li ilacı bırakırsa

Karar Dönemi

Standart bir okb li ilacı bırakırsa

arkadaşlar benim bi sorum var ben 5 yıldır ilaç kullanmıom ama şuan daha iyiyim tek sorunum bu ilaçları kullandıktan sonr atipim kaydı hiç bi şekilde kızlar eskisi gibi kendileri teklif etmiyolar bana ve yakışıklı bulmuolar o ilaçlar diskinei yapıomuş galiba yüz kaslarında kasılma kasık kaldı galiba ve eskisi gibi bişeyi bi okuyuşta anlayamıyorum standart insnalar gibi defalarc aokumam gerekiyo ve aklımadada kalmıyo

Karar Dönemi

Alıntı Kimene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulanmis oldugunuz ilaclar konsantrasyon bozuklugu yaratiyor muhtemelen ve bu yuzden bir kac kez ayni konuyu okumak zorunda kaliyorsunuz.Fiziksel gorunumuzde bir deformasyon yaratma ihtimali yok denicek kadar azdir kanisindayim.
    Ilaclarinizi birakma kararinizi mutlaka doktorunuzla gorusun ve onun tavsiyeleri yonunde birakiniz.
    Sagliklar dilerim
    sanırım iyi okumadınız zaten ilaçalrı 2010 dan beri kullanmıyorum kendim bıraktım lise 2 de sayısal sınıf birincisiydim okuldan devamsızlıktan atıldım sürüyle doktor gezdim piyasadaki bir sürü ilacı kullandım hiç biri bi işe yaramadı ilaçsız dah amutlu dahaaz takıntılıyım ama okuldayken benim bir kıza teklif etmem gerekirken kızlar bana teklif ederdi okul yıllarımda hiç bi şekilde bi kıza teklif ettiğimi hatırlamıyorum hep kızlar benim peşimden koşardı be bi okuyuşta uzun metinleri hafızama alabiliyordum ve başarımında bundan olduğunu düşünüyorum önceki kavramları unutmayıp yeni kavamlarla bağlantı kurup sorunlar çözümlemek hafıza kuvvetliğinden kaynaklandığını düşünüyorum resmen doktorların oyuncağı gibi hissediyorum kendimi prospektüste ilaçalrda o yıllarda ergenlerde kııstlı bilgi vardır denenmemiştir 18 yaş altı kullanımı için bir bilgi yoktur yazıyordu o dönemin ilaçlarında ve deneklerde ben gibi gençlerde denendi doktorların ilaç üzerinden prim kazandığını devletin vergi kazandığını ilaç firmalarının para kazandığını düşünürsek ticaretin ve işsizliğin giderilmesi için biz gibi insanlar üzerinden prim yapıldığına inanıyorum o ilaçlar diskinezimi ne yapıo o ilaçları kullandığımdan beri sürekli girip olurdum hep kafamın sağ tarafı gergin olurdu burunlarım gergin olur ve grip gibi olurdum ve eskisi gibi simetrik bi yüze sahip değilim sadece gün ışığı ve karanlık ortamda güzelim fotojenik bi suratım olduğunu söylerlerdi insanlara sormadan ay ne yakışıklı diye ağızlarından lafı hızla çıkarırlardı bunalrın hiç biri yok hocalarım sen ilaçsız daha başarılısın dierdi hep ve şuan aynaya kafamı 3 numaraya vurduğumd akafamın üçerinde belli bi yere kadar yuvarlak sonra çökük tekrar yuvarlak bi hat var od asağ tarafıma denk gelio ayrıca kafamın üstünde şişlikler var tarakla taradığımda kafamın üstünde hep yanma hissediyorum bunlar hep o doktorların yüzünden

Çıraklık Dönemi

adamın derdine bak yaw

Karar Dönemi

piyasadaki çoğu ilacı kullandım doktorun bitanesi hepsini kullanmışınne vereyim ki ben sana bile demişti

Karar Dönemi

Antidepresanlar gerçekten insanın dış görünümünü de mi bozuyor ya.Bu kadar kötü bir yan etkisi olduğunu bilmiyordum... :s

Karar Dönemi

Tabi acayip değiştirir Mahmut Tuncer gibiyken Kıvanç Tatlıtuğ gibi oluyorsun şüphen olmasın.

dreamer8
    Guest

Alıntı Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi acayip değiştirir Mahmut Tuncer gibiyken Kıvanç Tatlıtuğ gibi oluyorsun şüphen olmasın.
    Mahmut Tuncer daha çok güldürüyor ama. Remixleri de bomba

Karar Dönemi Lfecyde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Obsesif01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antidepresanlar gerçekten insanın dış görünümünü de mi bozuyor ya.Bu kadar kötü bir yan etkisi olduğunu bilmiyordum... :s

Hayır.İnsan suratı doguştan asimetriktir.Eger simetrikse beyinde bir sorun oldugunu okumuştum.

Karar Dönemi

Alıntı Lfecyde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır.İnsan suratı doguştan asimetriktir.Eger simetrikse beyinde bir sorun oldugunu okumuştum.
    çok değişik benim simetrik yada asimetrik olduğunu nasıl çözeceğim fotografçılara mı sorayım?

dreamer8
    Guest

Alıntı Lfecyde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak bu çok enteresan. Aslında bana da hep öyle gelirdi. Yüzleri fazlasıyla simetrik olan insanların davranışlarının ve beyinlerini tuhaf olduğunu düşünürdüm ben de hep. Sanki bir şeyler hatalı çalışıyormuş gibi beyinde. Beden koordinasyonları, yürüyüş, el kol hareketleri, mimikleri, ses seviyelerini kontrol etme yetileri bazılarında enteresan çalışıyor gibi geliyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon