Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Manyetik Uyarım

Karar Dönemi

arkadaslar, tms henuz bilimselligi kabul gormus bir yontem degil. nacizane, bir teneke para dokmeden once iyi arastirin derim. gecmis olsun dileklerimle.

Karar Dönemi

Alıntı Eserli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese cok gecmis olsun diyorum ve Allahtan acil şifalar diliyorum...Düşünce boyutunda takintiliyim onbir yıldır duzenli antidepresan ve antipisikotik kullaniyorum ilaçlardan son yillarda hiç fayda gormedim...Uzay nesteri ya da cyberknife islemiyle operasyon geçirmeyi dusunuyorum...Yalniz bu islem beni fazlasiyla tedirgin ediyor...Bu sebeple once manyetik uyarim veya tms ya da tmu olarak bilinen tedavi yontemini deneyecegim...Burdan gelismeliri adim adim aktarcam...Size yardimci olmayi da cok isterim...Ozelden mesaj atip ulasabilirsiniz...Herkese sevgiler...
    Öncelikle geçmiş olsun, Allah şifa versin.
    Umarım tedavinin faydasını görürsünüz. Tedavi sürecini aktarmanız bizleri de memnun eder.

Karar Dönemi

Eserli merhaba,

TMS'yi bende duydum ve bana makul geliyor. TMS'ye başladın mı? başladın ise faydasını gördün mü? Bilgi vermeni rica.

Karar Dönemi

eşim ağır derecede okb hastası tms tedavisi gördü 2000 tl civarı bir para ödedeik ama hiç yararı olmadı.

Karar Dönemi

hly1984 merhaba,

tms hk. bilgi verdiğin için çok teşekkürler. Bu tedaviyi nerede ve kimden aldı eşin ? Keza bu tedavi sonrası ort. 3 ay içinde okb'lerde iyileşme oluyormuş. Tedavi sonrası eşinde hiçbir çok az da olsa düzelme olmadı mı? Bilgi vermeni rica.

Karar Dönemi

Arkadaşlar GammaKnife konusunda bilgisi olan tecrübelerini anlatabilir mi ?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12