7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Sokakta yürürken insanlar bana gülüyormuş gibi geliyor..

Karar Dönemi

Standart Sokakta yürürken insanlar bana gülüyormuş gibi geliyor..

Arkadaşlar sosyal fobiden belki ama yolda kim görse gülüyor gibi hissediyorum, özellikle göz göze gelirsek böyle oluyor. Üniversitedeyim pek arkadaşım yok, fiziksel görüntümü beğenmiyorum sanki kimse benle arkadaş olmak istemiyor gibi hissediyorum. yalnızlık ağır geliyor bazen ciddi intiharı düşünüyorum, hatta bunun ip dahil malzeme bile almışlığım var. Kendini geliştir, şunu yap fln demeyin, emin olun o dediklernizin hepsini yaptım.

Karar Dönemi

Fiziksel görüntünü beğenmemen direk insanların sana bakarken gülümsediği alğısına sebep olur ,kendini biraz da olsa sevebilirsen bu algınız otomatikman geçecektir.büyük ihtimalle başka değişimlerde yaşamanıza sebep olacaktır.

Karar Dönemi

Alıntı Elixir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiziksel görüntünü beğenmemen direk insanların sana bakarken gülümsediği alğısına sebep olur ,kendini biraz da olsa sevebilirsen bu algınız otomatikman geçecektir.büyük ihtimalle başka değişimlerde yaşamanıza sebep olacaktır.
    Nasıl barışık olabilirim kendimle?

Karar Dönemi

bu yaşlarda insan aşırı detaycıdır.yani abartıyor olabilirsiniz.size mi öyle geliyor.sizi bu konuda görüntünüzü eleştiren varmı bilmiyorum.yani bir çok şey düşünülebilir.

Çıraklık Dönemi

çocukluk ve ergenlik döneminde ben de bunları yaşadım.tamamen kafandan uydurduğun birşey.ama o yaşta anlayamıyorsun pek.git ilaç al demiycem sadece insanlar sana bakmıyor,açığını bulmaya çalışmıyor.hele büyük şehirlerde herkes kendi derdinde.karşına çıkan ergen beyinlileri de yaw hehe diyip geç

dreamer8
    Guest

Sana şunu yap falan demeyeceğiz, çünkü sana söyleneceklerin emin olalım hepsini yaptın zaten. bu sebepten öneri lazım değil sana. Konunda da belirttiğin gibi insanların sana somurtkan göründüğünü söylesen anlıcam ama gülüyor gibi geliyorsa sorun yok, sen de hafif bir tebessüm etsen kimse sana ne gülüyorsun kardeşim deyip kavga etmez heralde. Ama kahkaha falan atmayacaksın, kıllanırlar. Kadın ile erkek arasındaki elektriksel çekimin, erkekteki abazalık bakışı ile, kadındaki, küçümseyen ve tüm gün akşama kadar kendine bakan binlerce gözden sıkılmışlığın bakışı dışında, olumlu etkileri vardır. Makul düzeylerde bir erkek ile bir kadın bakışı kesiştiğinde aslında hoş bir tablo çıkar. Yani hemcinslerine değil de, karşı cinse bakarken tebessüm dahi edebilirsin. Keşke etrafımızda tebessüm dağıtan, gülen yüzler olsa.......Peki urganın hazır mı, ne zaman tedarik ettin, nerede muhafaza ediyorsun, tercihin neden iple asılmaktır? Zihninde hiç canlandırmasını yaptın mı o anın? Muhtemelen evde ipi asacak yer bulmakta epey zorlanacaksın. Namık canına kıydı da ne oldu, sorunlarını mı çözdü, huzur mu buldu, dünya mı durdu, gururlu adammış mı denildi ardından, neyi halletti. Yapma kurban oluyum ya, ölüm gününü kendin belirlemekten vazgeç artık. Öleceksin, biraz sabırlı ol
    Konu dreamer8 tarafından (20-10-2015 Saat 09:44 AM ) değiştirilmiştir.

çevredeki herkes çok güzel fiziki özelliklere sahip değil. evet bazı kişiler avantajlı bu konuda ama kimsenin sana bu sebeple güldüğünü düşünmüyorum. herkesin kendince dertleri var, sen sürekli kendi durumunu düşünüyorsun ama onlar bunu düşünmüyorlar. insanların birbirine gülümsemeleri son derece güzeldir.