Sayfa 2/10 İlkİlk 123456 ... SonSon
92 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yalnızlıktan Nefret Ediyorum

Karar Dönemi sayko07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende seninle aynı durumdan muzdaribim. Beklemekten başka çare yok. Üniversite'ye geçtiğinde olur.

Karar Dönemi su_perisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba Öncelikle böyle bir düşünce içine girmen çok normal fakat Yaşın daha çok küçük önünde bunları düzeltmek için daha çok zaman var şu an lise dönemindesin ve emin ol Eğer derslerinde başarılı olursan geleceğine dair Emin adımlar atarsan çevrendeki kız arkadaşların daha da Artar önemli olan senin kendine birseyler katman
    Su_Perisi

Çıraklık Dönemi plüton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    cennet

Allah başka dert vermesin.
    Şaka yapmıyorum.

Hayat uzun. Gelecekte hepsi olur. Bu yüzden eğitim hayatını etkileyecek gönül işlerinden uzak kalmak senin karına olur zaten.
    Gülümse hayata, hayatta sana gülümsesin!

Şimdi sen yoksun, sadece geri kalan her şey var

ama

Kaybedecek hiç bir şeyim olmasa da, kazanabileceğim çok şey var.

Karar Dönemi

Alıntı su_perisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Öncelikle böyle bir düşünce içine girmen çok normal fakat Yaşın daha çok küçük önünde bunları düzeltmek için daha çok zaman var şu an lise dönemindesin ve emin ol Eğer derslerinde başarılı olursan geleceğine dair Emin adımlar atarsan çevrendeki kız arkadaşların daha da Artar önemli olan senin kendine birseyler katman
    Dersleri de özel hayatında iyi şekilde götürebilen arkadaşlarım var hadi diyelim derslerime odaklandım başarılı oldum iyi bir üniversiteye gittim hatta mezun oldum diyelim ne değişecekte etrafımda kızlar olmaya başlıyacak benim kendimi değiştirmem lazım hiçbir kız beni bu halimle arkadaş olarak bile kabul etmiyor üniversitede veya sonrasına neler değişcek söyleyim merak ediyorum herkes dersine bak diyor neler değişcek söyleyin.

dreamer8
    Guest

Alıntı carlostevez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapmam gerekiyor yeter artık hiç kimse doğru düzgün cevap vermiyo artık okula dahi gitmek istemiyorum nedir bunun çözümü herkese soruyorum neden size kızlar bakıyoda bana bakmıyor ?
    Çözümü canın yana yana, yalnız kala kala, sevgililere baka baka-bunalıma gire gire; asla yapamam dediklerini yapmaya başlaman. Bir iki sene daha yalnızlığın acı tadıyla pişmen, diş bileme, gözünü karartman lazım. sonra bak nasıl kız kovalıyorsun. Kimi insan hayata biraz geriden başlar.

Karar Dönemi su_perisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tatlım tabii ki kendini değiştirmen lazım ama senin olan özellikleleri silip baştan yaratamazsın sadece düzeltmeler yapabilirsin şöyle düşün suan etrafında olan kızların cok mantıklı Seyler düşündüğüne inanmıyorum sen eğer bunu fırsat bilip kendini geleceğine adapte edersen kendini ve islerini yerine oturttugunda kizlar o zaman senin yanina gelicek ve emin ol sen zaman ilerledikçe kendin istemiceksin iliski hayati zorlastiran bir bölüm aslinda bir nevi kızlar her zaman fazlasini ister yaninda güçlü herseyi elde etmis ama kendisine asik olucak birini ister çünkü her zaman hersey sevgiden ibaret olmuyor ve sende bu sekilde yaparak bor cok soru isareti kaldırmış olacaksın
    Su_Perisi

Karar Dönemi

Alıntı su_perisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tatlım tabii ki kendini değiştirmen lazım ama senin olan özellikleleri silip baştan yaratamazsın sadece düzeltmeler yapabilirsin şöyle düşün suan etrafında olan kızların cok mantıklı Seyler düşündüğüne inanmıyorum sen eğer bunu fırsat bilip kendini geleceğine adapte edersen kendini ve islerini yerine oturttugunda kizlar o zaman senin yanina gelicek ve emin ol sen zaman ilerledikçe kendin istemiceksin iliski hayati zorlastiran bir bölüm aslinda bir nevi kızlar her zaman fazlasini ister yaninda güçlü herseyi elde etmis ama kendisine asik olucak birini ister çünkü her zaman hersey sevgiden ibaret olmuyor ve sende bu sekilde yaparak bor cok soru isareti kaldırmış olacaksın
    İşte anlamdığım kısım bu nasıl olcakta hayatım yerine oturduğunda kızlar gelcek ayrıca benim mevkiim param için kız birlilkte olursa benim canımı dahada sıkar ne yani ben tipiszmiyim eğlencesiz bi adammıyım ayrıca dayanamıyorum sabredemiyorum çıldırma seviyesine geldim bu saatlere madar ayakta duruyorum sadece bu konu canımı sıkıyor çevremdeki bazı erkekleri bütün kızlar istiyor beni bir tane kız bile istemiyor neden basketbol oynamayı bilmediğim içinmi bıktım artık koymuşlar okula basketbol voleybol sahası bunlarla ilgilenmeyen asosyal oluyor benim ilgimi çeken şeylere imkan yok tenisi seviyorum ama imkan yok okulda da yok ileriyi bekliyecek sabrım kalmadı şu anda neyapmam gerekiyor lütfen bana onu söyleyin bi kız olarak erkeklerden ne bekliyosunuz neyapmam gerekiyor detaylıca açıklayınki bu durumdan kurtulayım.

"islerini yerine oturttugunda kizlar o zaman senin yanina gelicek" olayına katılmıyorum. şuan 26 yaşında olan ve daha askerliğini yapmamış hiç çalışmamış ve hala üni okuyan bir tanıdığımın sevgilisiz geçirdiği 1 gün bile olmadı. arkadaş çevresi her türlü(kız-erkek) geniştir. dersleri ve özel hayatı bir arada götüren iki cinsiyetten insanlar var. hatta doğru bir sevgili ile ders konusu daha motive edici olabilir. evet kızlar için iş,düzen,para gibi konular önemli ama bunlara sahip olmayıp çok çevresi ve kız arkadaşı olan insanlar biliyorum; bu kişilerin ortak özelliği daha rahat, daha özgüvenli, daha konuşkan olmaları. bu konuların tip ile de pek alakası yok. tip sadece bir avantaj ama aksi yönde çok örnek var.

Çıraklık Dönemi

kız konusu olmuş.çekilin pro geliyor.önelikle tipiniz olmalı.gitar çalmak için bile tipiniz olmalı o derece.görünüşünüz,vücut şekliniz sesiniz hepsi uyum içinde ve etkileyici olmalı.bunların hiçbiri yoksa tonla paranız olmalı.kişilik gereksiz bir şey.ve en önemlisi karşınızdakini cinsel anlamda etkilemelisiniz.

Banned

Alıntı carlostevez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte anlamdığım kısım bu nasıl olcakta hayatım yerine oturduğunda kızlar gelcek ayrıca benim mevkiim param için kız birlilkte olursa benim canımı dahada sıkar ne yani ben tipiszmiyim eğlencesiz bi adammıyım ayrıca dayanamıyorum sabredemiyorum çıldırma seviyesine geldim bu saatlere madar ayakta duruyorum sadece bu konu canımı sıkıyor çevremdeki bazı erkekleri bütün kızlar istiyor beni bir tane kız bile istemiyor neden basketbol oynamayı bilmediğim içinmi bıktım artık koymuşlar okula basketbol voleybol sahası bunlarla ilgilenmeyen asosyal oluyor benim ilgimi çeken şeylere imkan yok tenisi seviyorum ama imkan yok okulda da yok ileriyi bekliyecek sabrım kalmadı şu anda neyapmam gerekiyor lütfen bana onu söyleyin bi kız olarak erkeklerden ne bekliyosunuz neyapmam gerekiyor detaylıca açıklayınki bu durumdan kurtulayım.
    Kendi sorduğun sorunun içinde kendi cevabını veriyorsun. Sadece farkında olman gerek. Dayanamıyorum kahretsin lanet olsun dedikçe yol alamazsın. Bir sorun varsa ve olduğun yerden çözüm üretemiyorsan bakış açılarını olduğun yeri kendine yaptığın bu muameleyi değiştireceksin başka yolu yok. Kaldı ki bir kız olarak erkeklerden ne bekliyorsunuz demen bir kızın seni sadece paran ortamın için sevmesiyle esdeğer. Sen x kisiyi o olduğu icin istemiyosun ki sadece kız arkadasin olsun istiyorsun. Bir kere olaya böyle bakmaktan vazgeç. Kendi prensiplerin kendi kararlarin olsun. Kızları bir kenara bırak önce kendini geliştir. Hiç yapamam dedigin bir hobi yada uğraşa başla. Yapamam diye de bir sey yok ayrica. Herkes 9 aylık da sen mi farklısın. Sadece her şey süreç gerektirir. En basitinden annenin karnındaki 9 aylık sürecine bir bak gözlerin burnun ellerin birdenbire mi oluşmuş. Hayatına kız girince bişey olmayacak ama bu şekilde günlerini harcarsan ilerideki dönemlerde bugünlerini boşa harcadığını gördükçe hayıflanacaksın. Yaşının günlerinin tekrarı yok saçma sapan takıntılarla harcayacağı a bir şeyler yap. Oturduğun yerden olumsuzu görüp hayıflanmak her zaman daha kolay. Canın da acısa dayanamasan da olduğun yerden kalk bir şeyler yap. Ayrıca yaşamış biri olarak söylüyorum ikili ilişkiler sevmekten istemekten aşık olmaktan ibaret değil. Paylaşım,ortak payda gerektirir ve sen kendi paydanı oluşturmazsan o paydayı paylaşamazsın.

Sayfa 2/10 İlkİlk 123456 ... SonSon