2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Aldatmak

Karar Dönemi

Standart Aldatmak

Onüç yıllık evliyim. iki çocuğum var. aile baskısıyla evlendirildim. buna rağmen kocama karşı ne bir saygısızlığım nede bir sadakatsizliğim asla olmamıştır. ilk evlendiğimde cinsellik adına hiçbirşey bilmiyordum. ilişkinin sadece çocuk doğurmak için olduğunu sanıyordum. ama sonra arkadaş sohbetlerinde herkes yaşadıklarını tattıkları zevkleri fantazileri orgazmları anlatırken ben aval aval bakıyordum. ne diyor bunlar diyordum kendi kendime. bana sorduklarında ne söyleyeceğimi bilmiyordum utanıyordum. ama bir şeylerin normal gitmediğininde farkına varmaya başlamıştım. birilerine sormalıydım, çok güvendiğim bir arkadaşıma sordum. evlilik nedir, ne sıklıkla seks yapılıyor o bahsedilen süper zevk (orgazm) nedir diye. önce şaka yaptığımı sandı sonra ciddi olduğumu öğrenince ağzı açık kaldı. bir çocuğum vardı ve ben yaşadığım hayatın normal olduğunu düşünüyordum. evliliğimizin üçüncü yılında meğer seks yapmadığımı ve orgazmın ne olduğunu bilmediğimi farketmeme neden oldu arkadaşım.
    Kocamla seks hayatımızı söyliyim, ayda bir iki bazı aylar maksimum üç. ve en uzun süren ilişkimiz on dakika. standardı beş dakika normalde. ön sevişme diye bir şeyi yeni öğreniyordum. sadece iki pozisyonumuz var başkada yok. arkadaşlarım durumumu öğrenince bana yardımcı olmak için herşeyi öğrettiler, filmler izlettiler. kocanı kendine çekmen lazım dediler seksi iççamaşırları gecelikler aldırdttılar bana. yatağa o Seksi iççamaşırlarıyla geçip yatıyordum bana neden böyle yatıyorsun üstünü ört üşüteceksin dedi. her türlü erotik kur yapmayı denedim yine olmadı. ayarını hiç değiştirmedi. arkadaşlarla buluşup oturduğumuzda konu cinselliğe geldiğinde herkes şakalaşıp zevklerini fantazilerini anlatınca kocam bende iş yok yapamam öyle şeyler diyordu hep. herkes o anda bana bakıyordu sanki kendimi yerin dibine geçmiş hissediyordum. çok çabaladım ilişkimizi düzene sokmak için olmadı. kocam Seksi sevmiyor zoraki yaptığı çok açık.
    Bir sorunu olduğu kesin dedim ve ona doktora veya psikoloğa gitmek için çok ısrar ettim ama inatla gitmemekte diretti. birkaç defa trip yaptım ona bende normal insanlar gibi cinsel ilişki yaşamak istiyorum dedim. tamam dedi ama yine eskisi gibi devam etti bunu defalarca söyledim. her defasında tamam deyip beni oyalıyordu. sonunda pes ettim ve bu şekilde yaşamayı kabullendim. hayattan hiçbir zevk alamıyordum çünkü biyolojik ve ruhsal olarak bir eksiklik hissediyordum. bu arada bir çocuğumuz daha oldu hangi arada olduysa artık. çocuklarla uğraşmaktan kendimi unuttum. yıllar geçti değişen hiçbirşey olmadı. en son bundan dört yıl önce bir gün uyurken rüyamda antonio banderas ile seviştiğimi gördüm (o gece salma hayek ile filmini izlemiştim) çok şiddetli bir zevk depremiyle uyandım. hala titriyor ve zevkin son damlacıklarını uyanık iken yaşıyordum. nefesim kesildi sandım. ama 26 yaşımdaydım ve ilk defa öylesi bir zevki yaşıyordum.

O ana kadar hiç seks yapmadığımı ve orgazmın ne olduğunu ilk o an farkettim. duş alıp tekrar uzandım ve şoku atlatmaya çalıştım. inanılmaz tarifsiz bir zevkti. ve ondan sonra ne yapıp edip bu zevki kocamla yaşamaya karar verdim. bir sürü erotik roman okuyup film izledim. psikolojik destek aldım. yeri geldi kocama saldırdım fantazilerini çözmeye çalıştım ama en ufak bir değişim olmadı. psikolog bir tanıdığım vardı ona durumu anlattım. mutlaka bana getirmen lazım dedi. bütün ısrarlarıma rağmen gitmedi. iki yıl ciddi bir çaba sarfettim. bu arada rüyamda yaşadığım argazm aklımdan bir türlü gitmiyordu. bir an önce kocamla o güzelliği yaşamak cinsel hayatımın normal insanlar gibi olması için çok uğraştım. ama en ufak bir değişim olmadı. bir ara eğer normal erkekler gibi davranmazsan seni boşayacağım dedim. bana söz verdi değişecem dedi bana zaman tanı dedi kucağımda çocuk gibi ağladı. ona kıyamadım çok iyi bir insan tek kusuru bu ve ailesine olan düşkünlüğü.

Ailesiyle aynı ortamda yaşıyoruz ve özel hayatımıza çok karışıyorlar. ama bunu bir şekilde aştım diyebiliriz. aslında buda bir sorun ama görmezden gelmeye çalışıyorum. benim için en büyük sorun sexti. bu kadar yıl geçmesine rağmen onu aldatmak bir kez olsun aklımın ucundan geçmemişti. ama bundan iki yıl önce tesabüfen bir ortamda bir erkekle tanıştım ve hayatım bir daha eskisi gibi olmadı. hergün onlarca değişik erkek görüp yeni kişilerle tanışırım hiç birinde böyle bir duygu yaşamamıştım. onunla ilk gözgöze geldiğimizde kalbim yerinden uçacak sandım ne oluyor kızım sana aklını başına topla dedim kendi kendime. sonra ailecek bir görüşmemiz oldu. karısıyla tanıştım. adam filinta gibi karısı yüz kilo. zaman içinde samimi oldum karısıyla sık sık görüşür olduk. konu bir ara cinselliğe geldiğinde kocasının sexe çok düşkün olduğunu hergün verse hergün yapmak istediğini ve çok arzulu seviştiğini söyledi. ne yalan söyleyeyim kıskandım açıkçası o anda.
    Karısına gelince Seksi sadece kocasının ihtiyacını karşılamak için yapıyormuş. kendini çocuklarına adamış. ilişki anında bir an önce bitirsinde duşumu alıp rahat rahat işime bakayım diyor. az kalsın manyakmısın bulmuşsunda bunuyorsun diyecektim zor tuttum kendimi. durumumu anlatmadım ona. tam o anda kocası geldi yine gözgöze geldik. içim bir tuhaf oldu. eve gittikten sonra telefonumda cevapsız bir çağrı gördüm. tanımadığım bir numara. dikkate almadım. sonra bir mesaj geldi. beni ilk gördüğünde tarifsiz bir duyguya kapıldığını ve kalbinin yerinden uçacağını yazıyordu. ne yapacağımı bilmiyordum kalbim duracak gibiydi kararsızdım ama çokta heyecanlanmıştım. o gün mesajına dönmedim. ertesi sabah bana özür mesajı yazmış. lütfen beni yalnış anlama bu elimde olan bir şey değildi senden çok etkilendim ve ismini koyamadığım bir duygu yaşadım diye. o anda yalnışı doğruyu düşünmeden ona aynı duyguları yaşadığımı yazdım ve öylece bir ilişki başlamış oldu.
    Mesajlaşarak aylarca birbirimizi anlattık oda karısından şikayetçiydi, aşırı kilolarından kaprislerinden ve cinsel isteksizliğinden yakınıyordu. karısı zaten bunu teyid ediyordu. aramızda duygusal bir yakınlaşma oldu. ilk buluşmamız da birbirimize sarıldık, o kadar sıcak o kadar samimiydi ki insan hissedebiliyor. aylar geçmişti artık rüyalarımda görmeye başladım onu. ve bir an önce teklif etsede birlikte olsak diye düşünmedende edemiyordum. ama bunu düşünürkende acaba doğrumu yapıyorum yalnışmı diye hiç düşünmedim, onbir yılın birikimi bir anda dışa vurdu diyebiliriz açıkçası. bir tür isyan, haykırıştı benimki, kimseye anlatamadığım sessizliğimdi. bir ara işyerimize geldi tam kapatmak üzereydim. tek başımaydım önce birer kahve içip sohbet ettik. sonra tam gidecekken ayağa kalkıp nasıl olduğunu anlamadan öpüşmeye başladık. şirketin kapılarını içten kapatıp dinlenme odasına geçtik hiç konuşmuyorduk sadece çılgınca öpüşüp üstümüzü soyuyorduk. yarım saat kadar seviştik ikimizde kudurmuş gibiydik.
    Hayatım boyunca ilk defa o kadar zevki bir arada yaşadım. o boşalana kadar ben iki kere orgazm yaşadım. kalbim duracak sandım inanılmaz tarifsiz bir zevk fırtınasıydı. oniki yıllık evliliğimde daha önce hiç sevişmediğime kanaat getirmiş oldum o anda. oniki yıl boyunca kocamın beni bu güzel zevkten mahrum ettiği içinde ayrıca bir öfke içinde oldum. ondan sonra her fırsatta birlikte olduk ve her birliktelik bir diğerinden daha güzel geçiyordu. ve bu güzel duyguları ve zevkleri yaşadığım içinde hiç pişman değilim. benim kocamın düzeleceği felan yok. en son boşarım tehdidini yaptığımda ağladı ve düzelecem dedi. bende sana bir şans daha veriyorum ya düzelirsin ya da seni boşarım dedim. nolur bir daha bu sözü söyleme dedi. bende o zaman son çare seni aldatacam dedim sustu biliyorum seni ihmal ediyorum elimden geleni yapacam söz dedi. fakat en ufak bir gelişme yok. aynı tas aynı hamam...
    ... şimdi yorumlar çok değişik gelecek tabi ki doğal olarak. kimisi inancına göre günah diye yorumlarken, kimisi kocaya sadakatsizliğin yalnış olduğunu, aldatmanın kötü olduğunu yazacak vs. fakat asıl sorun şu, neden hiçkimse aldatmanın asıl nedenlerinin derinlerine inme cesaretini gösteremiyor? kişi psikolojisi sosyal çevrenin etkisi, tıbbi sorunlar, cinsel arzuların yetersiz tatminsizliği, ekonomik şartlar ve bunu tetikleyici daha birçok etken varken neden insanlar sadece bu işin günah boyutuyla, ahlaksızlıkla ve kestirmeden yalnış olduğunu savunurlar? aynı şartlar erkek içinde kadın içinde geçerli aslında. bazen çiftler arasında ilişkilerde paradoxlar yaşanabilir. içinden çıkılamaz durumlar. ve bir karar vermek zorundadır o kişi, yoksa hayatı boyunca ruhunu ve bedenini dar bir kafese hapsetmiş olacak. ben o kararı verdim ve zincirlerimi kırdım. bu benim hayatım hiçbir kadınada etki etmek istemem.böyle bir ilişki ne kadar sürer sonuçları ne olur bilemem ama onbir yıl hakkım olanın elimden alındığını düşünüyorum ....

Karar Dönemi mathilda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

boşanmayı neden düşünmedin? keşke eşini boşanmakla tehdit edeceğine ve daha fazla tahammül de edemediğine göre bir an önce boşansaydınız da böyle olmasaydı.
    Mutlu olmakla, mutsuz olmanın arasında bir yerde kaybolup gitmekten korkuyorum.