Sayfa 9/10 İlkİlk ... 5678910 SonSon
96 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Okb.

Karar Dönemi Sıradan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de klozet hiç sevmem, zaten biz erkekler çoğunlukla ayakta işiyoruz klozet olunca da bizden sonra gelen şahıs için mide bulandırıcı olabiliyor neyse ki ben dikkat ederim böyle durumlar da
    Ben dalgın insanları çok severim. Bu onların iyi olduklarını, fikir adamı olduklarını gösterir. Zira kötüler ve boş kafalılar, her zaman uyanıktırlar. -Prens de Higne

Karar Dönemi

ayakta idrar bosaltmak zararlıdır ve dediginiz gibi sağa-sola sıçrayabiliyor

hem sağlık hem hiyjen acısından en iyisi oturmak

Karar Dönemi

Alıntı ardadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilacsız bir tedavi mi bu ?
    Forumda Gamma Knife diye arayin, baya bir bilgiye ulasirsiniz

Karar Dönemi

Alıntı TheGreatest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda Gamma Knife diye arayin, baya bir bilgiye ulasirsiniz
    biraz arastırma yaptımda, gamma knife ile beyindeki tümör'ler tedavi oluyormus.

takıntı hastalıgı icin uygulanan bir tedavi tekniği degil diyorlar.

Karar Dönemi

Sadece tumorler icin degil, OKB icinde uygulaniyor, cok yaygin olmasada.
    Su linke bir bakin, baya bir bilgi var: http://e-psikoloji.com/forum/showthr...muş-birisiydim

Karar Dönemi

bi doktora gittim adam sned eorganik bişey yok dedi tamamen psikolojik biride bana küçükken ateşli hastalık geçirdin mi dedi evet çok ateşleniyordum soğuk suyla yıkıyolardı beni hep iğne vurmaya geliyolardı dedim özürlü muamelesi yapar gibi gülümsedi proftu kimi dio ömür boyu ilaç kullananlar var iyide ben ömür boyu antivirüs programı gibi bunları mı kullanacam eczacılık okuayn arkadaşlarım antidepresanlar tedavi etme semptomlarıyok eder bırakırsan geri başlar ordaki amaç ilaçlayken hastalıksız halini alışkanlık haline getirmek diyo bunu herkes diyo neden o zaman belli bi süre sonra arkık kendin bişiler yap diyodu bana doktorlar demekki onlarda ilaçla bişey olmucağını çaktırmadna işliyolar bitanesi dio ilaçlık bişeyin yok kendinde çözersin dio onşar çin rahat tabi ilacı kullanan benim o ilaçlar yüzünden 2 senem uyuyarak evde geçti ve 2 senem hala dah anormal bi üniversiteye gideememe sebeb oldu o 2 senede kendi jenerasyonumun bildiği espri haber toplumsal olayardan hala haberdar değilim ve şimdiki jenerasyonada ayak uyduramıyorum kendi jenerasyonumada çünkü bişeyleri dah atamamlayamamışımki üzerine ekleme yapamıyorum kaldığım yerden devam etsem edemem benim gibi iletişim kurabileceğim aynı dönemden devam edenler olması lazım yine geridende devam edemiom arada bir bilgi eksikliği var o yüzden bir bina düşün 1. katından sonra bir boşluk var ve üstüne 15. kattan devam ediyosunuz ve o boşluk yüzünden statiği bozuluyor her seferind eüskat 10 kata çöküyor bidaha şimdiki ana uydurcam derken aradaki boşluğa ihtiyaç duyuluyor ve bina birdaha 10 kata çöküyor ünkü ar akatlar 15. kattan sonrakileri desteklemesi gerekiyo ve her bboş bilginin üstüne yeni bilgi eklemesi sırasında bu sefer bina yani siz yıpranıyorsunuz ve artık 15. kat 10. katın üstüne çökerken beraberinde 1-2-3- ve 10-9 uda götrüyor aradaki psikolojik yıpranmayla yani tam bi yere geldim am abilgi eksikliği var devamını getiremedim yıpranmasıyla arada kalan 8-7-6-5-4 üncü kat kadar bilgi kalıyo beyniniz daha sonrada asalak gibi topluma dahi çıkamıyonuz okadar çok yıpranıyonuz ki temeli sağlam olan bilgilerinizde artık akıldan çıkıyo...

Karar Dönemi hüzünn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı obirobsesif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi doktora gittim adam sned eorganik bişey yok dedi tamamen psikolojik biride bana küçükken ateşli hastalık geçirdin mi dedi evet çok ateşleniyordum soğuk suyla yıkıyolardı beni hep iğne vurmaya geliyolardı dedim özürlü muamelesi yapar gibi gülümsedi proftu kimi dio ömür boyu ilaç kullananlar var iyide ben ömür boyu antivirüs programı gibi bunları mı kullanacam eczacılık okuayn arkadaşlarım antidepresanlar tedavi etme semptomlarıyok eder bırakırsan geri başlar ordaki amaç ilaçlayken hastalıksız halini alışkanlık haline getirmek diyo bunu herkes diyo neden o zaman belli bi süre sonra arkık kendin bişiler yap diyodu bana doktorlar demekki onlarda ilaçla bişey olmucağını çaktırmadna işliyolar bitanesi dio ilaçlık bişeyin yok kendinde çözersin dio onşar çin rahat tabi ilacı kullanan benim o ilaçlar yüzünden 2 senem uyuyarak evde geçti ve 2 senem hala dah anormal bi üniversiteye gideememe sebeb oldu o 2 senede kendi jenerasyonumun bildiği espri haber toplumsal olayardan hala haberdar değilim ve şimdiki jenerasyonada ayak uyduramıyorum kendi jenerasyonumada çünkü bişeyleri dah atamamlayamamışımki üzerine ekleme yapamıyorum kaldığım yerden devam etsem edemem benim gibi iletişim kurabileceğim aynı dönemden devam edenler olması lazım yine geridende devam edemiom arada bir bilgi eksikliği var o yüzden bir bina düşün 1. katından sonra bir boşluk var ve üstüne 15. kattan devam ediyosunuz ve o boşluk yüzünden statiği bozuluyor her seferind eüskat 10 kata çöküyor bidaha şimdiki ana uydurcam derken aradaki boşluğa ihtiyaç duyuluyor ve bina birdaha 10 kata çöküyor ünkü ar akatlar 15. kattan sonrakileri desteklemesi gerekiyo ve her bboş bilginin üstüne yeni bilgi eklemesi sırasında bu sefer bina yani siz yıpranıyorsunuz ve artık 15. kat 10. katın üstüne çökerken beraberinde 1-2-3- ve 10-9 uda götrüyor aradaki psikolojik yıpranmayla yani tam bi yere geldim am abilgi eksikliği var devamını getiremedim yıpranmasıyla arada kalan 8-7-6-5-4 üncü kat kadar bilgi kalıyo beyniniz daha sonrada asalak gibi topluma dahi çıkamıyonuz okadar çok yıpranıyonuz ki temeli sağlam olan bilgilerinizde artık akıldan çıkıyo...
    İlaçlar sana bu kadar çok mu zarar verdi? Ben de ilaç kullandım evet uyku yaptı fakat günden geri kalmama neden olmadı. İlaçlar avutucu bi hafta yaradığı yok. Zararı var...
    kamera stop! yalnızlığıma kapalı gişeyim..

Karar Dönemi

yaşadığım yerdelede alakası var şimdiki gençler moda olsun diye anti içiyo ve ben anti içiom diye rahat rahat konuşuyo benim lise yıllarımda anti içtiğimi bilenler deli hapçı diye dalga geçiyolardı ilaç içmedne önce dövdüğü çocuklar ilaç içtikten sonra pasifize edilişimi fırsat bilerek benle alay ettiler elimi bile kaldırcak haim yotu rezil oama ve bunun kalıcı bir rezillik oluşu o eliem fırsta geçince diplolamarını yaktıracağım doktorlar yüzündne oldu bir para geçsin elime onların hepsinin diplomalarını ilkoul seviyesine düşüttüreceğim ve o günden bu güne kazanılmış bütün paralarını hesabıma geçirttireceğim üstünede tazminat davası ekstra açacağım benim okulumda hocalar burda iin bir sürü insan var sadece sen içimion olarda içiyo demişti ama nasıl oldu bilmiom benim içtiği o kadar saklamama rağmen herkes duydu çok ilginçttir ozamandaki hocalarında diplomalarını yaktıracağım zaten

Karar Dönemi hüzünn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı obirobsesif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşadığım yerdelede alakası var şimdiki gençler moda olsun diye anti içiyo ve ben anti içiom diye rahat rahat konuşuyo benim lise yıllarımda anti içtiğimi bilenler deli hapçı diye dalga geçiyolardı ilaç içmedne önce dövdüğü çocuklar ilaç içtikten sonra pasifize edilişimi fırsat bilerek benle alay ettiler elimi bile kaldırcak haim yotu rezil oama ve bunun kalıcı bir rezillik oluşu o eliem fırsta geçince diplolamarını yaktıracağım doktorlar yüzündne oldu bir para geçsin elime onların hepsinin diplomalarını ilkoul seviyesine düşüttüreceğim ve o günden bu güne kazanılmış bütün paralarını hesabıma geçirttireceğim üstünede tazminat davası ekstra açacağım benim okulumda hocalar burda iin bir sürü insan var sadece sen içimion olarda içiyo demişti ama nasıl oldu bilmiom benim içtiği o kadar saklamama rağmen herkes duydu çok ilginçttir ozamandaki hocalarında diplomalarını yaktıracağım zaten
    Senin ilaç kullandığını okuldakiler nasıl öğrenebildi ki? Ya gerçekten merak ettim hangi ilaçları kullandın?
    kamera stop! yalnızlığıma kapalı gişeyim..

Karar Dönemi

çok kısa bişey söylüycem umarım anlarsın piyasadaki hemen hemen bütün ilaçları kullandım ve o ilaçlardan sonra 5 senedir kendi isteğimle bırakmama rağmen ne okuduğumu anlayabilecek zekaya sahibim nede eskisi gibi ben demeden insanlar ne yakışıklı çocuk demeyi kesitler çünkü o ilaçarda diskinezi yapan bişey var yani yüz kaslarını itemsin kasıp gevşetiyo ve suratım hakikaten 30 yaşındaki adma suratı gibi eskiden çok fotojenik yüzün var ben demeden direkt insanların ağzından çıkan laftı bu sormadan direk ayy nekadar fotojenik... bunu yüzüme derlerdi ve ay la başlıyan kelime insanın içinden tutamadığı söyleme gereği duyduğu ve hızla düşünülmedne çıkan bir cümledir erkek güzeli behlül derlerdi bana bir okuyuşta büyük metinleri hafıma eksiksiz alırdım veo ilaçlar beni öyle bir uyuttu ki liseyi 20yaşında bitirdim şuan 23 üm ve hala daha o 2 sene bana çok senelere mal oldu normal bir üniversiteye bile gidebilmiş değilim soru sormassın anlamışsındır umarım ? (potter)
    Konu obirobsesif tarafından (03-11-2015 Saat 07:58 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 5678910 SonSon