Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Intihar ediyorum

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umarım oguz arkadaşımız şu anda bir hata yaptığını anlayıp bu hatadan donmuştur .En kısa zamanda aramıza dönmesini dilerim .

İntihara gelince intihar çok kolay alınabilecek bir karar değil ,insan öyle bir noktaya geliyor ki tum çareleri tükenmiş yardım eli uzatacak kimsesi kalmamışsa son çare olarak duşunuyor .

Ancak gunumuz toplumunda bilhassa gençler en ufak bir zorlukta akıllarına gelen ilk şey intihar oluyor ,hayatla sorunla mücadele etmek yerine en kolay yolu düşünüyorlar .Oysa çözüm çok daha kolay olabilir .

Kendilerine gore çok buyuk olan sorunlarını ailesi ,arkadaşları veya uzmanlarla paylaşmaya çalıştığında her şey çok kolay çözümlenebilecektir .Ama ne yazık ki bu sabır ve çabayı gösteremiyorlar .

Psikolojik yönden çok çabuk etkilenebiliyorlar .

Oysa hayat ,yaşamak çok kolay yeter ki biraz azla yetinmeyi bilebilelim ,sahip olamadıklarımızın hayalini kuracağımıza ,elimizde olanların kıymetini bilelim ,o zaman hayat çok daha güzel çok daha anlamlı olacaktır .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Rahat öldürü Rahat ol sıkıntı yapma.

arkadaşım sakın yapma hem dünyanı hem ahiretini mahvedersin hepimiz sıkıntı çekiyoruz psikolojik hastalığınmı var sıkıntın ne ben çok kötü zamanlar atlattım çok şükür şimdi iyiyim sakın umudunu kaybetme inşallah iyi olursun. iyi olmayacak bi durum yok. beni burada eskiler tanır derdimi açacak takaatim yoktu şimdi çok iyiyim Allah'a binlerce şükür olsun. sakın umudunu kaybetmee....
    KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA; HAK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA

Arkadaş öldü galiba, Allah rahmet eylesin. Böyle durumları güvenlik güçlerinin siber suçlar birimi takip edip önlem almalı aslında. Göz göre göre bu arkadaş canına kıydıysa ne yazıktır bu ülkenin haline vay arkadaş bee.

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgisayarı açacak, foruma girecek, harfleri yanyana dizecek şuurda bir insanın edemeyeceği laflar. Hiç araştırdın mı intihar etmenin acılara son verme olduğunu sanıyorsun sanırım. Hava çok sıcak deyip kaynar kazanın içine atladığının farkında mısın, geri dönüşü olmayan bir yol olduğunun, acılarının, ruhunun ıstıraplarının katlanacağının. Biliyorum sevmiyorsun, nefret ediyorsun hayattan, ben de nefret ediyorum. Maskaraya dönsek de yaşamak zorundayız bu pislik yerde.

Büyüksün Reis.
    Klavyene sağlık,kırmızıyla fontladığım cümlelerin çok etkileyici

Karar Dönemi

Tabanca almalısın çenenin altından ateş edersen hiç kurtuluşun yok ayrıca arabanın içine egzozdan boru çekip motoru çalıştırıp içinde oturabilirsin. Fakat önceden uyursan daha iyi olur.

Banned

Ben de taze hastayken 2-3 günlük lityum dozunu bir anda almıştım. Sonra salak olduğuma çok dua ettim. Hiç öle intihar edilir mi? Mani dönemindeydim sanırım.

dreamer8
    Guest

Alıntı miskin oğlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyüksün Reis.
    Klavyene sağlık,kırmızıyla fontladığım cümlelerin çok etkileyici
    Teşekkür ederim dostum. Beğenmene çok sevindim.

Karar Dönemi

Alıntı Erkyuo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabanca almalısın çenenin altından ateş edersen hiç kurtuluşun yok ayrıca arabanın içine egzozdan boru çekip motoru çalıştırıp içinde oturabilirsin. Fakat önceden uyursan daha iyi olur.
    .............
    Konu E Life tarafından (29-03-2017 Saat 10:31 PM ) değiştirilmiştir.

dreamer8
    Guest

Alıntı Erkyuo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklına, intihar gibi kötü düşünceler gelen bir arkadaşımıza, burada bu kadar insan derman olmaya çalışırken, senin intihar yöntemleri önermen onursuzluk, haysiyetsizliktir. Eğer bu söylediklerini kendine yakıştırdıysan, senle bir kelime daha etmem. Pişmansan buyur, dinlerim. Konu açmışsın, değerlendirdim, uzun uzun yorumumu yaptım, fikirlerimi paylaştım....İnsan suretinde bu kadar alçalıp, türümüzün haysiyetini zedeleyemezsin.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon