Aslında yazmakta kararsızdım. Nerden baslarim bilmiyorum hersey 4 yil once basladi cocuklugumun beraber gectigi kuzenimi kaybettim. Denizde boguldu. Ilk yakin kaybimdi,aci vericiydi.. Bu daha bi baslangicti acilarima, nefesim yetmiyordu bedenime 18 yasindaydi daha gencecikti.. Universitemin ilk yilinda olmustu bu olay, geldim yurtta kaliyoordum, uyuyamamaya basladim.. Surekli ölüm aklimda, bi yandan hayatin amacini nerden geldik neden boyle diye düşünürken bi yandanda Deli gibi korkuyorum ölmekten, yetmiyor nefesim, sol kolum Da gecmek bilmeyen bi agri, internetten baktım hemen kalp hastaligi, kalp krizi belirtisi, kendimi kaybettim, o kadar inandim ki olecegime, kendimi disari attim, her gece her sabah bu agriyla, bu şüpheyle ugrastim, gitmedim doktora. Neyse yaz geldi tekrar iyi değilim hic sığmıyorum dunyaya sürekli düşünüyorum sonumun nasil olacagini.. Derken babam farkediyor hallimi, hayatimda hic tatil yapmadım ben Oyle iyi degil durumumuz, en samimi dostum muglada onun yanina gonderdi beni, otobusteyim, ankaraaya 20 km var atak geldi, dedim ölüyorum. Beni indirin dedim, kalayim burda, geberiyorum herkes sakin, kelimei sehadet getirdim bekliyorum, ankaraya kadar dayandim, enistem burda astsubay beni gataya goturdu, acildeyiz, agriyo dedim kalbim kolum, yetmiyor nefesim, agri kesici vurun yollayın dedi, vurdular gecti ne yani bumuydu dedim , geri geldik eve iyi degilim diyorum doktor gormedi kesin bisey var abi , goturdu tekrar beni fenalastim yine.. Bagirip cagirdi doktor delisin sen hakliydi evet.. Ekg çekildi biseyim yoktu, ertesi gune randevu verdi, sonuc Anksiyete! Cok iyu hayatim yok bu ilk acim sadece, geçen sene 13 yasinda melek gibi bi kuzenimi daha kaybettim cok severdim, kemik hastasiydi eevet doktorlar cok yasamaz demisti ama bu kadar erken değildi daha yeni gelmisti yanima beraber oynamıştik tekerlikli sandelyede o hep ama bi gorseydiniz bi konussaydiniz buyuk adam zeka kupu her türlü erkek muhabbeti sonuna kadar yapardik, akil alirdim ondan siz dusunun. Erken gitti melegimm, hayat ikinci kez koymustu darbeyi.. Allahim sensin cani veren de alanda.. Ama canim yandi cok.. Yeter dedim.. Durmadi bi tokat daha.. Annem ölmedi, ama keske ölseydi dedirrticek hata yaptı, babami aldattigini ogrendim gorkemi kuzenimi kaybettikten 2 ay sonra, daha gorkemin kulaklarimda emre abi ayaklarima masaj yyap biraz nolur cok agriyor sesleri çınlarken hala acim sürerken, annemi yakaladim. Mesajlarini.. Dunyada en cok güvendiğim kadin, anne.. Annem, aldatmisti hepimizi.. Ufak kiz kardesim de var, sonesonra babam da oogrendi ayrildilar.. Sabaha kadar babam agladi karşımda, yerin dibine girdim, ailenin tek erkek çocuğuyum ve elim kolum bagli kaldim oyle.. Simdi yasamaya çalisiyorum.. Okukum uzadi 2 yil, devam ediyorum hergun bir parcami kaybetmeye.. Sitem etmiyorum.. Ama son 4 yildir yuzum gulmedi hic.. Agrisiz günüm yok.. Gecmicek bu illet.. Ve ben hergun biraz daha olucem.. Paylasmak biraz da olsa acimi azaltiyor. Simdiden okudugunuz icin tesekkurler, biraz uzun oldu sanırım, umarim siz anlatırsınız, sağlıcakla kalin..