3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Boşanmak neden zor

Karar Dönemi

Standart Boşanmak neden zor

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu yazıyı neden ve niçin yazdıgımı bilmiyorum belkide hiç kimse okumayacak..
    Ben 2010 da evlenerek almanyaya geldim türkiyede güzel bir hayatım vardı evin tek oğluydum severek evlendim ailemin tüm ısrarına rağmen malesef bu hatayı yaptım. Geldiğim günden beri burada cok ağır şartlarda calıştım ve calışıyorum buda önemli değil ama eşim dediğim insan malesef ailesini benden daha cok sevdi. Ailesine çok yakın oturuyoruz 5 sene boyunca hergün sabah gider akşam 8 9 gibi eve gelir bense işten eve evden işe bir gün olsun kocam işten geldi evde karşılayayım bi sıcak yemek yapayım demedi kendim pişirdim kendim yedim yeri geldi kendi camasırımı kendim yıkadım.. bazen yorgunluktan uyuyup kaldiğımda çamaşırları sermeyi unuttuğum için kavgalar ettik hep şunu söyledim çalışmıyorsun bari ev işlerini yap dedikce benimle şiddetli kavgalar ettik kredi cektim araba aldim almaz olaydım sabah ben işe gidince annesini alır akşama kadar gezerler arabayla. Annesi her işimize karısır karımı yönetir haftada boş olduğum günler eşim benimle değil annesiyle vakit gecirir ben evde oturur yada pc de oyun oynarım. Kayın valide arada eve gelir bu ne hal bu evi bi süpürsene diye bana tavır alır.. buna benzer cok şeyler yapım gereği cok sabırlı bir insanım ve huzursuzluktan nefret ederim taki bardağı taşıran o son damlaya kadar izinde türkiyede annemin yanında eşim o çocugu dediği anda bende filimler koptu. Almanyaya geri döneli 2 ay olduk nerdeyse ve ben 2 kere boşanmak istediğimi söyledim içimde ona karsı hiç birşey kalmadığını onu artık istemediğimi söyledim. Şimdi bana yalvarıor çok pişman oldugunu çok hata yaptıgını herşeyi düzelteceğini söylüyor ama artık bunlar benim için bi anlam ifade etmiyor. Biliyorum ki şuan ailesi türkiyede izinde gelince onlardan güç bulup tekrar aynı şeylere devam edecek etmese bile içimde sevgi kalmadı fakat beni engelleyen bişi var napıcamı nasıl bir yoldan gidip boşanacağımı bilmiyorum aileme anlattım arkamdalar her türlü. İçimde ki bu cesaretsizlikten nefret ediyorum belirsizlik beni delirtiyor aynı evde kanka gibi yaşıyoruz bazen intihar edip bütün dertlerimden kurtulmak istiyorum evden gitmesini istedim ailesinin evine gitmiyor bana sen git diyor oysa benim gidebileceğim kimsem yok ne yapmam lazım arkadaslar nasıl kurtulabilirim bu kadından

Banned

Bir şans daha verin, düzelirse düzelir ama olmassa artık yapacak bir şey yok.Oturup anlaşmalı boşanın.Türkiye ye dön, ailenin yanında olun.Sizin bekar olmanızdan farkı yok ki,

Karar Dönemi

Kredi borcum var ödeyip dönücem vatanıma az kaldı inanki yoruldum artık onunla konuşmak dahi istemiyorum işte gitmiyor evden..