8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Yardima ihtiyacim var arkadaslar!

Standart Yardima ihtiyacim var arkadaslar!

Herkese iyi gunler arkadaslar , ben amerikada yasiyorum burda 1 ay oncesinde kalp ameliyati oldum 8 saatlik bir ameliyatti kalp kapakcigim ve aort damarim degisti ve pacemaker takildi. Suanda cok ani sekilde sinirlenen birden huzurlu birden cok huzursuz ve uzgun bir ruh halim olustu.yani mutlu olamiyorum nolursa olsun mutlu degilim ve asiri asabiyim yatismam lazim fakat yatisamiyorum sinirlenince sonra insanlari kiriyorum.Ufacik bir agri olusunca vucudumda kendmi kansermis yada olcekmis gibi hissediyorum. Doctor bana bipolar sin dedi ama imkani yok enerji patlamasi felan hic yasamadim yada kendimi kahraman gibi hissetmedim. 15 kilo kaybettim insanlar bana cok zayifsin dedi gururum kirildi disari cikmaya cekiniyorum aynada kendime bakmiyorum , evdeyken ev uzerime yikilcakmis gibi geliyo disardayken insanlardan cekiniyorum . Hastaligimin yada sikintimin ne oldugunu bilen varsa ve solerse cok sevinirim herkese tesekkurler.

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maalesef kalp ameliyatı geçiren hemen hemen herkeste oluyor. By-pass olan tanıdıklarımın hepsi birden ya asabi oldular ya da durgun hale geldiler, kişilikleri değişti.

Yaşadıkların ameliyatla ilgili.Doktorlar, bazılarının kalıcı bazılarının geçici olduğunu söylediler. Yani, zamana bırak, ya kalıcı olacak ya geçici.
    Konu Dvrmchrkt tarafından (17-09-2015 Saat 04:19 PM ) değiştirilmiştir.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Fakat bende bu psikolojik durum kalp ameliyati oncesindede vardi. Ameliyatin yaptigi tek sey sinirimi arttirdi. Yasamdan tat alamama mutsuzluk hepsi oncedende hissettigim durumlardi.

travma sonrası stres bozukluğu olabilir sizdeki.
    beni ancak bir benzerim öldürebilir..

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cengizhanccc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fakat bende bu psikolojik durum kalp ameliyati oncesindede vardi. Ameliyatin yaptigi tek sey sinirimi arttirdi. Yasamdan tat alamama mutsuzluk hepsi oncedende hissettigim durumlardi.
    Kalp ameliyatının asabiyet ya da durgunlukla ilişkisinden bahsetmek istedim.Diğerleri tabi uzman işi.

Benim çok sevecen, çok sıcak akrabalarım, kalp ameliyatı olduklarında yanlarına gittiğimizde bir küfretmedikleri kalıyordu.
    Doktorlara söylerdik, kalp ameliyatları insanlarda kişilik değişikliğine neden olabiliyor demişlerdi.

O zamanlar çok garipserdik,alıştık artık.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Cevaplariniz icin tesekkur ederim, peki bunlarin panik atak yada depresyon olma ihtmali nedir sizce?

Karar Dönemi

Alıntı Cengizhanccc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevaplariniz icin tesekkur ederim, peki bunlarin panik atak yada depresyon olma ihtmali nedir sizce?
    arkadaşların dediklerine katılırken.bir kaç şey eklemek istedim Amerikada yaşayan çok yakın bir çok tanıdığım var siz ne kadar farkındasınız bilmiyorum .ancak buraya geldiklerinde hep Yalnızlık ve konuşacak insan azlığından bahsederken bunun üzerlerinde extra bir gerilime sebep olduğunu görüyorum,yani bu durum sizde de fazladan psikolojik baskı yapmış olabilir,yani aşırı gerilim dolayısıyla hani gölgesiyle kavga ediyor misali en küçük şeye bile katlanamıyorsunuz,bu durumun uzun 3-6 ay bilemem sürmesi sıkıntınızı dahada arttırabilir.şartlarınız uygunsa bir türkiye tatili yapabilirsiniz.veya az çok demeyip bütün stres azaltıcı yöntemleri kullanabilirsiniz. anksiyete durumu içerisindesiniz.

Elixir , tamamen haklisin burda ne arkadas var ne guvenilcek birisi cok sukur ben evliyim esim cok yardim etti bana , turkiyeye gelsem harika olur fakat ameliyatim daha cok yeni oyuzden bikac ayim daha var gelmem icin. Bu sorunu burda cozmem gerekcek artik .