9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: biraz yardimci olurmusunuz

Karar Dönemi

Standart biraz yardimci olurmusunuz

arkadasim da sinirkisilik bozuklugu varmis yeni ogrendim bunu iliskide kacma duygulari sıkılma oluyormu uzaklasma veya cok ustune dusme donem donem yardimci olabilirmisiniz bu konuda yanlizlik sevmez diyorlar ama onunda yanlizlik korkusu yok degisik olaniliyormu hersey cok guzelken istemiyorum umrumda degilsin sevmiyorum diyebilirmi

dreamer8
    Guest

Arkadaşında sınır kişilik boz.(SKB) var ve ilişkide kaçma olur mu? Arkadaşın sevgilin falan mı, tam anlayamadım. SKB var SKB var...Birini anlamazsın bile, biri 10 km den belli olur. Ark durumunun ciddiyetini doktoru ya da onu tanıyanlardan başkası bilemez. Bildiğim tek şey, tren bir kere raydan çıkınca bir daha yola girmiyor. Şunu da bilmelisin ki, ben artık etrafımda ruhen sağlam insan göremiyorum.

Karar Dönemi

yani dedigim seyler olaniliyormu sevgilim degil arksm

dreamer8
    Guest

Tabiki dediğin şeyler olabiliyor. Fakat bir çizgi var ki, kişi kontrolü kaybedip, güvenilmez, dengesiz, deli diye tanımlanabilecek sınıfa girebiliyor. Bu arada yazı dilin çok bozuk. Yaş kaç, göçmenlik var mı?

Karar Dönemi

gocmen degılım telden yazdım harfler basmıyor yas 35

Banned

Konu detaylı kişilikten de hastalıktan da gelebilir.ama evet dediğiniz şeyler doğru,kaçma veya bazen aşırı yakınlık kurma hissi.

Karar Dönemi

nasil davranayim simdi arama sorma istemiyom diyor ustume gelme geldikce kacmak istiyorum diyor ben iyi olunca seni ararim diyor nasil yaklasmam lazim bide chat odasina nasil giriliyor yazarmisiniz cvp bekliyorum

dreamer8
    Guest

Alıntı izmirden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gocmen degılım telden yazdım harfler basmıyor yas 35
    Aslında bir tane de benim işyerinde var 35 yaşında sorunlu arkadaşım, ayrı bir alemde yaşıyor, yardımcı olayım diyorum yanaştırmıyor, tedirgin ediyor. Bir yerden sonra etraftakileri aşıyor ve doktorluk oluyor durum artık. Belki senin arkadaşında bu şekildedir...bu arada foruma cepten girmiyorum, masa üzerinden girdiğim için soruna cevap veremiyorum kusura bakma, bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır. Arkadaşına sağduyulu davranman da takdire şayan.

Banned

Alıntı izmirden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasil davranayim simdi arama sorma istemiyom diyor ustume gelme geldikce kacmak istiyorum diyor ben iyi olunca seni ararim diyor nasil yaklasmam lazim bide chat odasina nasil giriliyor yazarmisiniz cvp bekliyorum
    Ben doktor deilim ama sizse fikir vermem gerekirse, onun çevresinde olduğunuzu hissettirin.Tamamen uzaklaştığını hissettiği zaman size olan güveni sarsılır.Bu sefer tamamen ipleri koparır.Ama yakın durmayın da sürekli mesaj atmayın.Konuşturmaya çalışmayın, ortak noktalara yazılar yazabilirsiniz.Facebook gibi veya whatsapp iletisine onu düşündüğünüzü ve sabırsızlıkla iyileşmesini beklediğinizi belirtin.Ama ağer kişilik yapısından kaynaklanıyorsa bu durum inanın ömür geçmez böyle biriyle.İnsanlar hasta olur ama oturup konuşur, şu kadar yanlız kalmalıyım derdini net anlatır.Ama kişiliktense trip şeklinde olur.Geçmiş olsun umarım bir an önce sağlığına kavuşur arkadaşınız.