Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: duygular

Banned

Alıntı biraz empati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevabınız için tesekkur ederim. duyguların hormonlarla ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum. beyne doğru telkinle kontrol etme sansı olabılirse kontrol etme sansı dogacaktır. teoride böyle ama pratik tabii ki de zor :/
    yeni bilgiler edinme örnegın.,

unutulanları yıneleyerek ogrenme mesela [ bende bu yok ogrenemıyor yenı bılgıler edınemıyorum eskısı gıbı] bır cesıt bellek transplanstasyonu degılmı ornegın ?
    ogrenme ve bellek tazeleme olayları, sonuc olarak kalıtatıf duzenlemeler ya da
    semantık zengıslestırmeler seklınde olsa bıle temelınde kımyasal ve genetık degısımlere baglıdır...
    Konu Abraxas tarafından (28-10-2015 Saat 01:39 AM ) değiştirilmiştir.

Alıntı Abraxas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bellek transplanstasyonu degılmı ornegın ?
    burayı pek anlamadım.açıklarsanız sevinirim.
    ikincisi duyguları salt kimyasal ve genetik kökenli olduğunu farz edersek ruhun duygular üzerindeki etkilerini nasıl açıklarız?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..
    beni ancak bir benzerim öldürebilir..

Banned

burayı pek anlamadım.açıklarsanız sevinirim.
    ikincisi duyguları salt kimyasal ve genetik kökenli olduğunu farz edersek ruhun duygular üzerindeki etkilerini nasıl açıklarız?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..
    ruhun duygular uzerınde kı etkılerını kım soledı ? bunu bı kenara ayıralım... ayrıca dusunmelı bunu..
    yanı fızıkseldır organıktır. Salt beyınde kı mılyarlarca sınır hucresının karsılıklı ıletısım ve etkılesımının ogrenme ıle sureklı olarak degıstıgını bılmek, olayın fızıksel temelını anlamamıza yeterlıdır dıye dusunuyorum. nacızane... !
    Konu Abraxas tarafından (28-10-2015 Saat 01:40 AM ) değiştirilmiştir.

ruhun duygular uzerınde kı etkılerını kım soledı ? bunu bı kenara ayıralım... ayrıca dusunmelı bunu.. !

yanı fızıkseldır organıktır. Salt beyınde kı mılyarlarca sınır hucresının karsılıklı ıletısım ve etkılesımının ogrenme ıle sureklı

olarak degıstıgını bılmek, olayın fızıksel temelını anlamamıza yeterlıdır dıye dusunuyorum nacızane... !
    salt fiziksel olacağını düşünmüyorum açıkçası. full hormonal bağımlı yani. makineden farkı kalmaz insanoğlunun.
    kaldı ki biraz felsefe yaparsak ruhun duygular üzerindeki etkisini tamamen red edebilir misin? aksi hipotezin var mı? tamamen red edebilmek için reddiye yapmak gerekir. hadi biraz nöronlarımızı çalıştıralım. hormonlar dans etsin beynimizde

Banned

salt fiziksel olacağını düşünmüyorum açıkçası. full hormonal bağımlı yani. makineden farkı kalmaz insanoğlunun.
    kaldı ki biraz felsefe yaparsak ruhun duygular üzerindeki etkisini tamamen red edebilir misin? aksi hipotezin var mı? tamamen red edebilmek için reddiye yapmak gerekir. hadi biraz nöronlarımızı çalıştıralım. hormonlar dans etsin beynimizde
    cok yorgun ve yılgınım dusunmek ıstemıyorum

galatasaray 2- benfıca- 1

anlıyormusun ? gızlı gızlı anlıyorsun bılıyorum farkındayım

cok yorgun ve yılgınım dusunmek ıstemıyorum

galatasaray 2- benfıca- 1

bahanelere sığınma ! an-la-mı-yo-rum! 5 dakika once cevap yetiştiriyordun! şimdi yorgunsun!! komiksin ! hayallerinle!! mutluluklar!

Banned

bahanelere sığınma ! an-la-mı-yo-rum! 5 dakika once cevap yetiştiriyordun! şimdi yorgunsun!! komiksin ! hayallerinle!! mutluluklar!
    bak dostum gs macının oldugu hergun ben of modundayımdır bugece ıstısna oldu nasılsa ben sana yetıstırırım her zaman sen yaz nasılsa? komıkmıyım hayal meyal... eyvallah

evet neyi anlıyor ve biliyorum? ciddi ciddi bir şeyler sordum,konuştum. siz ise bu can sıkıcı mottonuzdan bir türlü vazgeçmediniz! evet! komiksiniz! hem de trajikomik!! iyi geceler sayın abraxas .. size bundan sonra cevap verme tenezulunde bulunmayacağım!

Banned

evet neyi anlıyor ve biliyorum? ciddi ciddi bir şeyler sordum,konuştum. siz ise bu can sıkıcı mottonuzdan bir türlü vazgeçmediniz! evet! komiksiniz! hem de trajikomik!! iyi geceler sayın abraxas .. size bundan sonra cevap verme tenezulunde bulunmayacağım!
    oyle mı ?

sana dıger tarafta basarılar kırmızı elma

ıyı olur....

dreamer8
    Guest

Ne güzel muhabbet ediyordunuz. Nereden çıktı gs maçı, of modu, fanatizm

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon