2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Doktoruma ulaşamıyorum?

Karar Dönemi

Standart Doktoruma ulaşamıyorum?

Merhabalar bundan tam 4 Ay önce Okb ve Sosyal Fobi hastalığım için ilçemizdeki özel bir doktoru gidiyordum. Bu doktorun hem İlçede hem de ilde muayene yeri vardı ve ben ilçedeki muayenesine gidiyordum Ramazan bayramından önce randevu almak için doktorun sekreterini aradım ve sekreter dedi ki; doktor bey ameliyat oldu Ramazan bayramı sonrasına kadar hasta kabul edemeyecek ayrıca ilçemizdeki muayene yeri kapatılacak sadece İldeki muayene yerinde devam edecek dedi ve o gün bugündür doktora ulaşamıyorum Telefonları açmıyorlar işte şimdi ben 4 aydır aksatmadan haplarımı kullanıyorum.

Nervium yazmıştı doktor ve bitince ona bırakacağız dedi ve o 2. ayda bitti
    Paxil 20 mg 1 sene boyunca en az içicen dedi ve 4 aydır düzenli kullanıyorum. İlk hafta yarım yarım içtim ikinci hafta sabah günde tek tok karnına ve 2.haftadan sonra bu zamana kadar Sabah Akşam tek tok karnına içiyorum.

Şimdi ben doktora bir gözükmek istiyorum ama doktor yok işte Devlet hastanesindeki Doktorlara gitsem onlarla olur mu?
    Paxil 20 Mg etkisini ne zaman gösterir?
    Paxil kullananlar var mı aramızda? Ben bu hapın hiç yan etkisini görmedim ve doktora demiştim yan etkisini görmedim bile o da demişti ki vücudun o hapı istiyormuş dedi.

dreamer8
    Guest

Doktorun ölmüştür belki de. vücudun o hapı istiyor demek ki. Elbette bir Devlet hast gidip şikayetini ve sana yazılan ilacı söylersen başka bir dotkor rahatlıkla tedavine devam edebilir. Aynı doktora ulaşmana gerek yok.

Bu Konudaki Etiketler