8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Cenin pozisyonunda uyumak

Karar Dönemi

Standart Cenin pozisyonunda uyumak

21 yaşındayım. Cenin pozisyonun uyuyorum. O şekilde uyumak, hatta çoğu zaman uyanmamak istiyorum. Sert bir zeminde yastıksız yatıyorum. İçim bu şekilde rahat ediyor. Birde annem sarılınca ve konuşunca. Onun dışında mutsuz ve tedirginim.

Banned

çok şeker bana annenin sevgisi ve ilgisine muhtaçlığı hatırlattı bebek kendini ceninde güvende ve huzurlu hisseder sanki snede güvenli ve huzurlu bir ortamda bulunma ihtiyacı hissediyor gibisin

Çıraklık Dönemi

tedirgin bir durumdasın bence.rahatlatıcı aktiviteler ve yiyecekler yiyeiblirsin.çözüm olmazsa doktora gitmeni öneririm

dreamer8
    Guest

Alıntı kratos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21 yaşındayım. Cenin pozisyonun uyuyorum. O şekilde uyumak, hatta çoğu zaman uyanmamak istiyorum. Sert bir zeminde yastıksız yatıyorum. İçim bu şekilde rahat ediyor. Birde annem sarılınca ve konuşunca. Onun dışında mutsuz ve tedirginim.
    Cenin pozisyonu en rahat pozisyondur zaten, (sağa dönük cenin). Ama cenin pozisyonunda yastıksız yatılmaz, çok enteresan. Gün gelir annenin yerini sevgilin, karın alır, ona sarılır uyursun? Seni uyurken görmek istedim birden nedense. Huzur içinde uyuyan, şefkate aç koca bir bebek

Karar Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenin pozisyonu en rahat pozisyondur zaten, (sağa dönük cenin). Ama cenin pozisyonunda yastıksız yatılmaz, çok enteresan. Gün gelir annenin yerini sevgilin, karın alır, ona sarılır uyursun? Seni uyurken görmek istedim birden nedense. Huzur içinde uyuyan, şefkate aç koca bir bebek
    Oldu be birader bide biberon al eline

dreamer8
    Guest

Alıntı kratos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oldu be birader bide biberon al eline
    Biberon değil de, sarılacağın, onunla huzur bulacağın, bir bebek gibi onun şefkatine sığınacağın bir kadının olsun. En güzel uyku sevdiğinin koynunda uyuduğun uykudur. Ben de yalnızlar kervanındayım. Ceninken daha mı mutluydum ne

Karar Dönemi

Bilmiyorum valla. Sadece bunlarda değil. Artık yaşamak istemiyorum. İntihar edip kurtulsam düşüncesi var. Göğüsümde öyle bir baskı ve ağrı var ki. Kalbim çok acayip atıyor. Hani bilmiyorum. Deseler ki gel kutuplarda yaşa. Oraya giderim. Bi dk bile durmam giderim. Ama imkanım yok.

dreamer8
    Guest

Sabret dostum, dönüşü olmayan yollara girme.. Ölüler dile gelip haber getiremezler, bilemezsin kendi canına kıyanın nasıl ağır bir hesap vereceğini. Ölüm, pişmanlıkların fayda etmediği son noktadır. Bizler de hevesimizden, sevdiğimizden yaşamıyoruz. Bir bedel ödemektir yaşamak, bir sınav, tavizlerle dolu yorucu bir maraton.Sevilecek tarafı yok bence de. Çilsesi, sefasından kat kat fazla. Dayanmalı, denemeli, uyutmalı, savaşmalısın, direnmelisin, çare aramalısın...