Öncelikle Merhabalar.22 yaşındayım ve 10 yaşlarından beri obsesif bozukluk teşhisi ile yaşıyorum tedaviyi denedim birçok kez fakat sonu gelmedi bir türlü yaklaşık 7-8 aydır obsesif düşüncelerin büyük bir çoğunluğundan kurtuldum.Küçüklükden beri kaprisli bir tarafım vardı fakat çok fazla gündeme gelmedi şu aralar bunu çok yaşıyorum aniden ters dönebiliyorum bir iyiyim bir kötüyüm öncelerdende böyle durumlarım vardı ama daha küçük yaşta olmamdan dolayı çok fazla takıntı yapmamıştım şu sıralar acı vermeye başladı.
Belirtilerim:
-Çok sevdiğim bir kişiden ve durumdan aniden soğuyabiliyorum
-Ani duygu değişimlerim var çok mutluyken aniden yerle bir olabiliyorum çok kalp kırmaya başladım
-Çoğu insanı boş görüyorum,okul vs. bana çok anlamsız geliyor
-Ortam yok ya çok iyiyim ya çok kötüyüm (ya siyahım ya beyazım)
-İnsanlara hayır diyemiyorum herkesi hoş tutmaya çalışıyorum neden bilmiyorum
-obsesif olarak hastalık hastalığım var dikkat eksikliğim var,günlerce aylarca kafamı kurcalayan problemlerim olabiliyor
-Çok karamsarım bazen dibe vurdugumu ve çekip gitmem veya yok olmak istiyorum sonra sakinleşiyorum kendiliğimden
-Sağlıklı düşünemiyorum durduk yere isyan ediyorum aniden
-İleride hiç bir şekilde ailemin olup onlara kol kanat gerebilecek gücüm yok hiç bir işe yaramaz görüyorum kendimi bazende çok başarılı olabileceğime inanıyorum ama hep gel git düşüncelerle
Acaba bendede mi borderline kişilik bozukluğu var ? En kısa zamanda tedavi amaçlı bir psikolog psikiatriye gidicem ama içimdekileri tanımadığımda olsa birinin duyması rahatlatır belki diye yazdım buraya.Saygılarımla