9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Nerden başlasam bilmiyorum

Standart Nerden başlasam bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar;

3 yıllık evliyim ama suan eşimi evden kovdum ve gitti 7 8 yıllık flörtun arkasından 2 2 buçuk yıl ayrı kalıp babam haydi olum evlenme çağın geldi gel sana bi ara çıktığın bi kız vardi onu sana alalım lafiyla hayatım tamamen değişti 3 yıl boyunca bir gün güler yüz görmedim aslında ilk 1 yil diğer yıllara göre biraz daha ılımlıydı ama sonraki yıllar çocuk olmayinca problemler peş peşe gelmeye başladı isim gereği sürekli evden disardayim 6 ay çocuğumuz olsun diye tedavi gördük beraber hiç bi sorun olmadığı halde psikolojik dedi doktor bu yüzden çocuğumuz olmadı dediğim gibi 6 ay evde yattığım zamanda işe bir gün bile gitmedim eve maaş falan girmedi 6 ay yurt dışında çalıştığım için maddi olarak sıkıntımız olmadı aşılama iğne derken 6 ayı devirdik ise başlamaya karar verdim tekrar biraz zaman geçsin hem psikolojik olarak toparlanalım dedik ara verdik çocuk için ise başlayacağım hafta annem vefat etti takdir ilahi dedik 3 hafta yine yattım evde 3 hafta sonra işimin başına döndüm 6 7 ay boyunca aralıksız devam ettim işime 7 at sonra tekrar çocuk için evde kalmam ve tedaviye tekrar başlamamız gerektiğine karar verdik 2 ay boyunca tedavi devam etti fakat bu arada ben rahatsızlandım ve ameliyat dedi doktor direk iyi gittik olduk bu çıktım 3 gün sonra küçük kardeşim ameliyat dedi doktor nasip kısmet dedik oda oldu ameliyatt arkasından babam kalp krizi geçirdi ve sonrasında açık kalp ameliyatı oldu ve 7 ay gibi bir zaman geçti çalışmadan kısmet dedik eyvallah dedik tabi bu arada hanımla kavganın ardı arkası kesilmiyor yoktan sebeplerden dolayi kavga dövüş kavga dövüş alttan alan ben oldum sesim çıkmadı işimin başına döndüm tekrar tabi hatunla kavga telefonda devam ediyor bu seferde eni sonu dayanamadım çantanı topla biletini de alim doğru baba evine dedim oda gitti sorgusuz sualsiz şimdi bosanip bosanmamada oldukça kararsizim ve kafayı yiyecem geri getirsem eşimi daha beter olucak getirmiy cem o ayrı bi bela son 3 yıldır film gibi bir hayat yaşadım resmen kafayı sıyırmak üzereyim ne yapacağımı şaştım kaldım psikoloji diye bişey kalmadı ayrıca is makinası kullanıyorum ağır is makinası kafam sürekli dalgın gece uyku uyuyamiyorum ne yapmam gerek bi yardimci olun lütfen

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun.

Hayatına seni mutlu edecek bir kadın sok. Hayatın da işlerin de yoluna girer. Bazı şeyler denenir, denenir, denenir... Olmuyorsa olmuyordur.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

dreamer8
    Guest

Artık yuvalarda da huzursuzluk var. Mutlu evliliklerin sayısı çok azaldı. Hele ki iş makinası kullanıyorsun, Allah korusun, dalgınlık affetmez. Ama kafa dağıtmak açısından da iş makinası iyidir.

Evlilik konusu beni aşar ama işinizin aslında güzel olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

bildiğim tanıdığım iş makinası kullanan kişiler bu işi çok severek yapıyor ve bu onlar için bir tutku olmuş,aynı şekilde tır şoförleride öyle

hatta bu meslekler babadan oğula geçiyor. Türkiye'de iyide para kazanıyorlar bazı makina operatörleri.Yurt dışındaki kazançları hakkında bir bildiğim yok,sadece iyi maaşta olsa pahalılık olduğunu duyuyorum bazı büyüklerimizden.

Psikiyatrist'lerden yardım alın. Allah yardımcınız olsun. İnşallah toparlanırsınız

Çıraklık Dönemi

bence çalıştığın bölümü değiştir,iş makinası kullanmayı bırak, ve psikoloktan destek al.ilaç vb durumunda makina kullanımın zorlaşacaktır.

Banned

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence çalıştığın bölümü değiştir,iş makinası kullanmayı bırak, ve psikoloktan destek al.ilaç vb durumunda makina kullanımın zorlaşacaktır.
    hocam sen nesin ? ben psiyatrda bile görmedim bu kadar kısa ve net durumu çözecek yorumu.. zihnine sağlık..

Öncelikle herkese yorum için çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için kararımı da verdim ve boşanacağız hergün ölmektense bir gün ölmek en iyisi

Karar Dönemi

Alıntı EvliAmaMutsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;

3 yıllık evliyim ama suan eşimi evden kovdum ve gitti 7 8 yıllık flörtun arkasından 2 2 buçuk yıl ayrı kalıp babam haydi olum evlenme çağın geldi gel sana bi ara çıktığın bi kız vardi onu sana alalım lafiyla hayatım tamamen değişti...
    Şu videoda geçen olayın değişik bir versiyonu olmuş.

https://youtu.be/OSYUtXtVpBQ?t=6m52s

dreamer8
    Guest

Alıntı EvliAmaMutsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese yorum için çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için kararımı da verdim ve boşanacağız hergün ölmektense bir gün ölmek en iyisi
    Bekarlık zor, evlenmek zor, evliliği sürdürmek zor, herşey zor. Bir sürü 40 yaşında bekar insan var çevremde, nereye gidiyor bu insanlık. Bir sürü dul var etrafımda, yürümeyen evlilikler. Bir de gelişim, değişm derler, en güzel arabalar, evler, restoranlar, telefonlar, kıyafetler, hayat inanılmaz konfor kazandı ve her türlü endüstri gelişti ama insanın kanını çektiler, huzurunu aldılar elinden, öldürdüler insanı...Karar sizindir, Allah hayırlısını versin. Bak çocuk olmaması da isabet olmuş bu noktada? Varikosel ameliyatı falan mı oldun?