Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Bipolar, ilişki, evlilik ???

Banned

Reçete güzel de daha okulun bitmesine bile nerden baksan 2 yıl var. Ergenlikten beri sabrediyorum zaten. Şimdi de sabredince bir şeylerin olacağının garantisi var mı?

Alıntı bipolarım_tepemde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reçete güzel de daha okulun bitmesine bile nerden baksan 2 yıl var. Ergenlikten beri sabrediyorum zaten. Şimdi de sabredince bir şeylerin olacağının garantisi var mı?

benimse en az 3 yıl var ve okul bitmeyecek gibi görünüyor.3 yıl sonrada askeri hastaneye sevk alacam çürük için.onların insafına kalacağım. şu askerlikten yırtmak için numara yapan sahtekar tipler yüzünden o da zorlu bi süreç olacak

ben ergenlikte hatun mevzularını kafaya takmıyordum , Fenerbahçeye ve video oyunlarına aşıktım diyebilirim + halı saha organizasyonları. kızlar muhabbet için yanaşsalar bile ben iplemiyordum

ha o zamanlarda çekingen utangaç sosyal fobiliydim özgüvenim şimdiki gibi sıfırdı. ama o zaman çocuktuk saydığım hobilerimden hastalığım gizliden gizliye ilerliyordu en az 7 yıl tedaviye geç başladım önce sosyal fobi ağır depresyon teşhisi kondu ardından hastalık majör depresyon ağırlıklı bipolar bozukluğa evrildi

yaşım ilerledi. hor gördüğümüz adamdan saymadığımız arkadaşlar askerlik hizmetini tamamladı, iş buldu, evlendi.benim man kafa halen tam olgunlaşmadı..hipomani mani dönemi aşka susadığım dönemler olarak hortluyor..ama majör depresyondayken bırak karı kızı annemi babamı ablamı kardeşlerimi arkadaşlarımı kısaca beni seven sevmeyen kim varsa hiç birini düşünmüyorum. eve kapanıp 2 - 3 ayda bir evden çıkıyorum.bugüne dek tam 16 farklı ilaç kullandım

ve tüm bunlar insanı üzüntüye sevk ediyor. 2 yıl önce senin yaşındayken safra kesemde cm'lik mm'lik taş çıktı doktorlar şaşırdı bir açıklama getiremediler sebebi üzüntüydü bana göreve bu kış babam gözlerimin önünde kalp krizinden vefat ediyordu aylarca hastanede kaldık.ben aileme birkaç arkadaşıma söylüyorum yakın zamanda ya beyin tümörü, ya beyin kanaması ya kanser türü bir hastalık beni bulacak.Bu kadar üzüntüyü insan kaldıramaz

Bu arada ben sana o reçeteyi prof. psikiyatristimin bana söylediklerini birebir yazarak senin şu illet hastalığı yenmen için yazdım güzel kardeşim.

bana sorsan benim kendimden hiç ümidim yok. bindik bi alamete gidiyoz kıyamete.

Banned

İlk postu yazalı bir hafta olmuş. Şuan evliliğe ve ilişkiye karşı en ufak bir istek yok içimde. Ölene kadar annemle yaşamayı düşünüyorum. Ben önce ölürsem ne ala. Yok o önce ölürse, o zaman yalnız kalmamak için evlenebilirim.

Banned

İlkokul çocukları gibi oldum. Dizi karakterlerine yazıyorum.

Dert etme.Ben dizi karakterlerine yazmıyorum ama ilgi alanlarım ve hayata bakışım hep boş işlerle yani çocuksu..bende çocuk gibiyim

30 yaşını aşmış biriyim, hastalıgımın üzerine bir de yıllarca erkekler yüzünden acılar cektim, zaten hastalıgımı ilk bir erkegin bana kötü davranışları sonrasında ögrenmiştim,ortaya çıkmıştı, sonra yıllar sonra ilk defa beni oldugum gibi kabul eden, seven, iyi, mert bir erkekle tanıştım, 2.5 yıldır beraberiz, ve çok mutluyuz çok şükür, tabi ki evlenmeyi de düşünüyoruz ama ben daha çok yeni maalesef bir atak daha gecirdim, iş hayatımda belki hastalıktandır bilmem ama hiç düzenli olmadı. kendimi iyice toparlayınca mutlu oldugum sevdiğim adamla evlenecegim kısmetse. bipolar oldugumu da biliyor ve iyide de kötüde de bana destek oluyor, gü
    veniyor, herkesin doğru insanla mutlu olması dileklerimle....

Banned

Anaaa!
    Konuyu ben açmışım ya la!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12