4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Doktorum Ameliyat olmuş şimdi ben ne yapayım ?

Karar Dönemi

Standart Doktorum Ameliyat olmuş şimdi ben ne yapayım ?

Arkadaşlar öncelikle Merhabalar, Ben bundan 2 veya 2 buçuk ay önce Psikolojik tedavi olmak için ilçemizdeki Özel bir doktora gidiyordum. Bugün randevum vardı fakat dün Sekreteri aradı ve dedi ki doktor bey ameliyat oldu Ramazan bayramı sonrasına kadar dinlenecek üstelik Ramazan bayramı sonrasında ise İlçedeki şube kapanıp Bursa'daki şubede devam edecek dedi. Yani tek bir yerde olacakmış artık. Yani önceden haftanın 2 günü ilçede 3 günü ilde oluyordu doktor. İki tane şubesi vardı. Şimdi Ramazan bayramına nereden baksak 2 ay var hem Doktor artık ilçede değil şimdi ben ne yapayım Doktorumu değiştireyim mi ? Ben Okb(Takıntı) ve Sosyal Fobi için tedavi görüyordum bu arada. Şimdi be ne yapayım ?

İlk başta iki adet farklı ilaç yazdı bunlardan biri ''Paxil 20 mg Film Tablet'' ve dedi ki ilk hafta Sabahları tok karnına yarım yarım iç ikinci hafta sabahları tok karnına Tam iç dedi. Ben ne dediyse yaptım ve ikinci randevuda 1 ay sonra gittiğimde ise o dozu arttırdı Sabah ve Akşam Tok karnına iç dedi ve öyle devam ettim ve hala devam ediyorum.

İkinci yazdığı ilaç ise ''Nervium 5 mg Tablet'' bu Hapı'da Gece yatmadan 1 saat önce iç dedi ve aynen dediği gibi yaptım ve bu ilaç bitti yani dün gece son hapımı içtim bugün randevum vardı iptal oldu işte gerçi önceki randevuda demişti bu hap
    ''Nervium 5 mg Tablet'' bitince onu bırakacağız ama ''Paxil 20 mg Film Tablet'' 1 Sene boyunca içeceksin dedi.

Bu arada ''Nervium 5 mg Tablet'' içinde 50 Tane toplam hap var.

Şimdi ben ne yapayım Arkadaşlar ? Doktorumu değiştireyim mi ? Ne tavsiye verirsiniz bana lütfen yardım edin Çok Teşekkür Ederim. Hayırlı Günler...

Çıraklık Dönemi

doktora ulaşma durumun zorsa doktorunu değiştir.durumunu anlat.paxil çok etkili bi ilaç.en azından bende işe yarıyor.profesyonel bi sosyal fobiğim bu arada.1 sene boyunca paxile devamda edeiblirsin ama bi doktor gözü ile incelenmen gerekecek.

Banned

nervium u bırak. paxil e devam et. nervium yeşil reçetedir. alışkanlık yapar ve sf için son derece geçici bir çözümdür. her heyecanlandığında nervium içmek istersin bu da çok sakıncalı.

Karar Dönemi Schwatzer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Farklı bir doktordan tıbbi destek almanızı öneririm.. Yaşadığınız süreci ve ilaç kullanma geçmişinizi tüm detaylarıyla doktorunuza anlatırsanız o size gerekeni söyleyecektir..
    Bir köy muhtarsız olmaz.
    Bir iğne ustasız olmaz, sahipsiz olamaz.
    Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun.
    Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu (kâinat) hâkimsiz olur?