8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: hayatım zindan oldu.

Karar Dönemi

Standart hayatım zindan oldu.

ben borderline ve depresyon ile yaşıyorum. ama hayatımı sürdüremiyorum. her sevdiğim insan beni terk edip gidiyor. ben artık kimseye zarar vermek istemiyorum. bu hastalığa sahip insanlara öyle şeyler yazıyorlar ki internette; kaç kurtul, yaklaşma filan. insanlar benden kaçıyor. arkadaşlarımı kaybediyorum. ailemle aram kötü. testler o kadar pahalı ki yaptıramıyorum. her hafta 170 - 180 tl doktora bayılamıyorum sırf terapi için imkanım yok. o kadar yalnızım ki gün boyu ağzımı açıp konuşacak kimsem yok. olanı da korkutup kaçırıyorum. ucube gibi hissediyorum kendimi. mutlu bir günüm kalmadı. kedim bile yanıma gelmiyor. deli gibi hissediyorum. keşke sokaktaki taş, bahçedeki ağaç olsaydım. mutlu insanların hayatlarına bakıp kıskanıyorum. konuşmak istediğim tek kişi benimle konuşmak bile istemiyor. lanetlenmiş hissediyorum. eğitimimi bile tamamlayamıyorum. istikrar gösteremiyorum. mutlu olamıyorum yaşıyamıyorum artık.

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun.Üzüldüm...
    Obsesif olsan paylaşırdım bildiklerimi ama borderline bana uzak.

Umarım atlatırsın
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

depresyonu çok ağır yaşıyosun sanırım @destiel

ağır yaşadığın depresyondan çok şeyler gördüm kendimde.. benimde mutlu günüm kalmadı.deli gibi hissediyorum.mutlu insanların hayatına bakıp hem kıskanıyorum hem imreniyorum. laneti bende hissediyorum.bipolar yüzünden eğitimim tosbağa gibi ilerliyo. iş yok güç yok.

Geçmiş olsun.birgün belki zincirlerimizi kıracağız

dreamer8
    Guest

Ağır bir depresyonun içindesin. Bu tempoda, bu muhabbetsizlikte uzun süre dayanamazsın zaten, sıkıntıların daha da artar. Psikoloğu falan bilemem fayda görür müsün, maddi durumun elverir mi ama bence hemen harekete geç. Fiziken nasılsın, kilon normal mi, herhangi bir kusurun var mı, çirkin misin? Tahsil durumun nedir, kimle yaşıyorsun? Ağır bir depresyonun içindesin, yavaş yavaş şekilleniyorsun. Ben de senin gibi çok çaresiz bırakıldım, ağır gelen yükler altında kaldım ama sinmek yerine sertleştim sanırım, nasırsı, kabuksu, kılıfımsı, mantolamamsı bir şeyle kaplandım sanırım Sınavlarım beni sertleştirdi ama hayatım boyunca, pes ettiğim anlar kadar hiç bir zaman yorulmadım. Olmuyor deyip yatağıma kendimi atıp, gözyaşlarına boğulduğum anlar beni en çok yoran anlardı..Yeni şeyler deneyeceksin, kişiliğini değiştireceksin, yeni bir sen çıkacak içinden, belki yeni bir beden..Beslenme, kilo kontrolü, giyim kuşamla kendine saygını kazanacaksın. Ben de varım diyeceksin. yılmak yok, o sonu "kolog" la bitnlere de boşa paranı yedirme. Ama bir psikiyatriste mutlaka görün, ilaca başla ve devam et. Geçmiş olsun.

Karar Dönemi

Destek Merhaba borderline ım .sana msj attım. İstediğin zaman konuşabiliriz

Karar Dönemi

Des ti el Merhaba. Ben borderline ım sana msj attım. İstediğin zaman konusabiliriz.

Karar Dönemi

burdan paylaşsanız durumunuzuda bizde halinizi sıkıntılarınızı detaylara indikçe anlayabilsek ?
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağır bir depresyonun içindesin. Bu tempoda, bu muhabbetsizlikte uzun süre dayanamazsın zaten, sıkıntıların daha da artar. Psikoloğu falan bilemem fayda görür müsün, maddi durumun elverir mi ama bence hemen harekete geç. Fiziken nasılsın, kilon normal mi, herhangi bir kusurun var mı, çirkin misin? Tahsil durumun nedir, kimle yaşıyorsun? Ağır bir depresyonun içindesin, yavaş yavaş şekilleniyorsun. Ben de senin gibi çok çaresiz bırakıldım, ağır gelen yükler altında kaldım ama sinmek yerine sertleştim sanırım, nasırsı, kabuksu, kılıfımsı, mantolamamsı bir şeyle kaplandım sanırım Sınavlarım beni sertleştirdi ama hayatım boyunca, pes ettiğim anlar kadar hiç bir zaman yorulmadım. Olmuyor deyip yatağıma kendimi atıp, gözyaşlarına boğulduğum anlar beni en çok yoran anlardı..Yeni şeyler deneyeceksin, kişiliğini değiştireceksin, yeni bir sen çıkacak içinden, belki yeni bir beden..Beslenme, kilo kontrolü, giyim kuşamla kendine saygını kazanacaksın. Ben de varım diyeceksin. yılmak yok, o sonu "kolog" la bitnlere de boşa paranı yedirme. Ama bir psikiyatriste mutlaka görün, ilaca başla ve devam et. Geçmiş olsun.

Kırmızı ve kahverengi ile fontladığım yerlerde söylediklerin psikiyatrik bir hastalığın olduktan sonra hiçbir fayda etmiyor @dreamer8

kendim buna en iyi örnekim.. 1.85 boy 76 kg esmerim ve çevremin söylediklerine göre sıra dışı yakışıklılığa sahibim.. en yakın 2 arkadaşım iyi para kazanabildikleri işlerde çalışıyorlar. birisi evlendi az görüşüyoruz.. diğeri ile haftada en az 3 - 4 kez benim depresiflik durumuma göre takılıyoruz.

gittiğimiz mekanlarda kızların bana nasıl baktıklarını bir görsen şaşırırsın,oysaki bilmiyorlar içimde ne buhranlar fırtınalar kopuyor...

herkes beni dışarıdan normal biri olarak görüyor. Demek istediğim Slyvester Stallone gibi tipin bile olsa bu ruhunda gezinen hastalık var olduğu sürece bir hiçsin