Sayfa 1/4 1234 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ne zaman biter bu masal

Karar Dönemi Arın- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart ne zaman biter bu masal

Merhaba arkadaşlar, rüyada gibiyim uzun süren bir rüya.. kendimi bildim bileli çekingenim, sosyal fobim var ve hiç arkadaşım yok kendime güvenemiyorum.. ve bu rüyanın uzun sürmesinden korkuyorum. yani ölene kadar böyle olmak istemiyorum ama hep güvensizlik hep bir eksiklik.. yüzümde sivilce var 2 kez o malum haplardan kullandım ama hala çıkıyor tabi eskisi gibi değil ama yinede çıkıyor. izde oluşmuş durumda ne yapmam lazım yardımcı olabilecek var mı?? özellikle şu sivilce için yardım edecek var mı gitmediğim doktor kalmadı..
    Bazen uzun bir yol gibi görünse de, içindeki muhteşem gücü farket...

Karar Dönemi

Psikolojik çekingelerine en iyi cevap imzanda.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

İmza güzel ama lafta kalıyor. Arkadaşlarım olsa , şöyle yakın biri olsa derdimi anlatacağım onun da bana paylaşımda bulunacağı biri, ama kimseye güvenemiyorum, korkuyorum , özgüvenimde yok, boş geldim boş gidiyorum. Günlerimi sayıyorum

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Belki sana saçma gelecek ama çekingenliğe karşı dövüş sporları eğitimini tavsiye ederim. ben çocukken kızların yanında terler, heyecanlanır ve kızarırdım. Bunu dövüş sporları ile yendim.

Belki ne alaka diyeceksin. Ama dövüş sporları (örneğin MMA), sana müthiş özgüven veriyor, spor yaparken ve sonrasında mutluluk hormonları salgılanıyor. Kendini güçlü, dinç ve sağlıklı hissediyorsun. Ne kadar güçlenirsen, o derece öz güven patlaması yaşıyorsun.

Erkekler genelde güçlü erkeklere sempati duyar ve yakınlaşır. Yani, çevrende sana hayran bir erkek kitlesi de olacak. Kızlara da daha bir öz güvenle yaklaşacaksın.

Ben buna hayatımda defalarca kez şahit oldum. Tavsiye ederim.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki sana saçma gelecek ama çekingenliğe karşı dövüş sporları eğitimini tavsiye ederim. ben çocukken kızların yanında terler, heyecanlanır ve kızarırdım. Bunu dövüş sporları ile yendim.

Belki ne alaka diyeceksin. Ama dövüş sporları (örneğin MMA), sana müthiş özgüven veriyor, spor yaparken ve sonrasında mutluluk hormonları salgılanıyor. Kendini güçlü, dinç ve sağlıklı hissediyorsun. Ne kadar güçlenirsen, o derece öz güven patlaması yaşıyorsun.

Erkekler genelde güçlü erkeklere sempati duyar ve yakınlaşır. Yani, çevrende sana hayran bir erkek kitlesi de olacak. Kızlara da daha bir öz güvenle yaklaşacaksın.

Ben buna hayatımda defalarca kez şahit oldum. Tavsiye ederim.
    söylediklerinize katılıyorum ancak boy-kilo oranıma bakarsak çok zayıfım bu sporu yaparsam daha da zayıflamam mı?

Arkadaşlar yok mu sivilce için önerisi olan?? ilaç ismi özelden yazabilirsiniz. o haplardan içtim ama hala çıkıyo. Bilen yok mu ya

Karar Dönemi

Alıntı Arın- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yok mu sivilce için önerisi olan?? ilaç ismi özelden yazabilirsiniz. o haplardan içtim ama hala çıkıyo. Bilen yok mu ya
    şu dokuz ay boyunca kullanılan ilaç vardıya onu denedinmi

Karar Dönemi

Alıntı Arın- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, rüyada gibiyim uzun süren bir rüya.. kendimi bildim bileli çekingenim, sosyal fobim var ve hiç arkadaşım yok kendime güvenemiyorum.. ve bu rüyanın uzun sürmesinden korkuyorum. yani ölene kadar böyle olmak istemiyorum ama hep güvensizlik hep bir eksiklik.. yüzümde sivilce var 2 kez o malum haplardan kullandım ama hala çıkıyor tabi eskisi gibi değil ama yinede çıkıyor. izde oluşmuş durumda ne yapmam lazım yardımcı olabilecek var mı?? özellikle şu sivilce için yardım edecek var mı gitmediğim doktor kalmadı..
    aynı problemler bende de var bazı zamanlar hadi bu sefer başaracaksın deyip azim gösterdiğim durumlarda bi hayli atılgan olabiliyorum ama sonra en ufak bi sorunda yine kabuguma çekiliyorum bazı zamanlar da böyle olabiliyorsa demekki değişme ihtimali var sen de böyle olmuyormu hiç

Alıntı sevgisiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu dokuz ay boyunca kullanılan ilaç vardıya onu denedinmi
    roa ile başalayanı 3 yıl önce ve bu sene olmak üzere 2 defa 6 ay kullandım ama yine çıkıyor

Alıntı sevgisiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı problemler bende de var bazı zamanlar hadi bu sefer başaracaksın deyip azim gösterdiğim durumlarda bi hayli atılgan olabiliyorum ama sonra en ufak bi sorunda yine kabuguma çekiliyorum bazı zamanlar da böyle olabiliyorsa demekki değişme ihtimali var sen de böyle olmuyormu hiç
    Bende eskiden öyle oluyordu bazen kendime bile şaşırıyordum ama şimdi hiç tamamen isteksiz depresyon halindeyim.

Sayfa 1/4 1234 SonSon