Sayfa 1/5 12345 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: herkese merhaba

Karar Dönemi

Standart herkese merhaba

ben sosyal hayatta hep sessiz sakin insanlarla konuşacak birşey bulamayan sadece onları dinleyen yakından tanıyanların sevdiği ama uzaktan tanıyanların soğuk bulup konuşmadığı ne kadar uğraşsada bu konuda kendisini aşamayan biriyim ağır bi depresyon geçiriyorum şuan galiba. psikologa da gitmedim bazen intiharı düşünüyorum ( daha önce yapmıştım ) ama aileme kıyamıyorum özellikle bi haftadır her sabah içimde büyük bi ümütsizlik isteksizlile uyanıyorum tek istediğim birazcık sevgi ne zaman sevildiğimi hissetsem bütün acılar geçiyor çünkü . benimle arkadaş olup derdimi dinlermisinizz ?

Banned

merhaba içine "ben" kaçmış galiba senin bana benziyorsun dinleriz tabii herkes dinler biraz daha dökül bakalım
    tekrar hoşgeldin

Karar Dönemi

tekrar teşekkür ederim ee ne yapacaz biz bülent şuan arkadaşlarım var yanımda kendi aralarında konuşup gülüyorlar bende bilgisayar başında bu durumu nasıl aşacam

Banned

Alıntı sevgisiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrar teşekkür ederim ee ne yapacaz biz bülent şuan arkadaşlarım var yanımda kendi aralarında konuşup gülüyorlar bende bilgisayar başında bu durumu nasıl aşacam
    içinden gelmiyorsa gülmeyeceksin bırak onlar gülsünler
    kendini bu konuda fazla kasma belki karakteristik özelliğindir bunlar sorunu büyütme devam et ama dikkat et yakında parmak aralarında perde oluşabilir klavye yüzünden ben fazla pc başında oturmam

Karar Dönemi

aslında insanlar beni sevmiyor değil onlara bi zararım yok ama espirili değilim sıcak değilim vs. beni sevmeyen yine benim aslında bu yüzden de insanlardan kaçıyorum herkes de beni sevmiyor gibi hissediyorum ama düşününce gerçeğin bu olmadığı ortada az da olsa sevenim var ama ne bileyim faceye giripde bi insanın dahi mesaj yazmamış olması telefonumun günlerce çalmaması sevgilimin olmaması işte o kadar zoruma gidiyorki

Karar Dönemi

Alıntı Bülent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içinden gelmiyorsa gülmeyeceksin bırak onlar gülsünler
    kendini bu konuda fazla kasma belki karakteristik özelliğindir bunlar sorunu büyütme devam et ama dikkat et yakında parmak aralarında perde oluşabilir klavye yüzünden ben fazla pc başında oturmam
    mesele gülmek değilki onların yanındayım ama yok gibiyim anlıyorsun değilmi çok pasif yerine kişisine göre değişiyor elbette herzman böyle değilim ama çoğunlukla böyle bilgisayarda son bi aydır böyle giderse perdede oluşabilir

Banned

aslında insanlar beni sevmiyor değil onlara bi zararım yok ama espirili değilim sıcak değilim vs. beni sevmeyen yine benim aslında bu yüzden de insanlardan kaçıyorum herkes de beni sevmiyor gibi hissediyorum ama düşününce gerçeğin bu olmadığı ortada az da olsa sevenim var ama ne bileyim faceye giripde bi insanın dahi mesaj yazmamış olması telefonumun günlerce çalmaması sevgilimin olmaması işte o kadar zoruma gidiyorki
    bir travma yaşamışsın biraz içine kapanmışşsın eskisi kadar hareketli değilsin hiperaktif olduğun günleri özlüyorsun geçmiş ve gelecek arasında ki bi yerde hapsolmuşşsun bu durumu kabul etmek elbette zor insanları genel anlamda pek sevdiğini düşünmüyorum naber nasılsın içten olmayan günlük rutin konuşmalar diyorum ya "farkındayım" içine biraz fazla ben kaçmış senin bildiğimi biliyorsun dimi

Banned

mesele gülmek değilki onların yanındayım ama yok gibiyim anlıyorsun değilmi çok pasif yerine kişisine göre değişiyor elbette herzman böyle değilim ama çoğunlukla böyle bilgisayarda son bi aydır böyle giderse perdede oluşabilir
    evrim bizi daha nerelere sürükleyecek bakalım heyecanla bekliyorum bak bugün ilaçlarımı içmedim hareketlendim ben eskisi
    gibi hatta hiç unutmam bigün kız arkadaşımı aldım bakırköy meydandan bana ne dedi beğenirsin başım döndü yaa dedi
    bi saniye hareketsiz dur çok hareketlisin dedi hiç unutmam hey gidi günler hey ilaçlar beni bu hale getirdi napim
    sen değil galiba ben dökülüyorum sevgisiz

Karar Dönemi

biraz sen biraz ben olsun o zman ama senle ben farklıyız ben hep böyleydim hiç yaşam enerjisiyle dolu olduğumu hatırlamıyorum 12 yaşımdan beri intiharı düşünüyorum resmen hep kendimden nefret ettim başkalarına özendim bi türlü sevemedim kendimi hala ölmediysem bi cehennemden korktuğum için bi de ailem için

Karar Dönemi

ayrıca hep insanlardan uzaktaydım aslında onların arasındaydım ama yok gibiydim bu yüzden bi sevgilim bile olmadı

Sayfa 1/5 12345 SonSon