2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Güzel bi ilişki için "biz"dir..

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

Standart Güzel bi ilişki için "biz"dir..

Güzel bi ilişki nedir nasıl olur sorusuna verebileceğim en güzel ve tek cevap "biz"dir.. Tek kişilik yatakta en küçük bi rahatsızlık çekmeden bir bütün olup uyumak, gülmek güldürebilmek ve güldürebilmek için bazen saçmalamaktır.. yanında hıçkıra hıçkıra ağlarken lütfen bana sarıl diyebilmektir güzel bir ilişki.. onsuz geçen her saniyede daha da özlemek çoğu zaman dikkat kesilip merdivende galiba demek, çalmamış kapılara geldi diyerek koşmaktır.. nolursa olsun yılmadan usanmadan "biz" diyebilmektir, belki de yanlış olandır o yüzden, çünkü insan herşeyden önce ben demeyi öğrenmelidir, önce ben ve benim için iyi olan demelidir.. ama diyemem, demem..

çünkü önce biz olmayı öğrendim ben.. bizim için iyiyse benim için zaten iyidir diyerek sorgulamamayı.. aklından başkasını geçirerek sana baksa bile ona aşkla karşılık vermeyi, her gidişten sonra tabiki döneceğim demeyi öğrendim ben.. ve bunların hepsini seninle öğrendim; senin elini tutarak senin üstünü örterek senin yaptıklarınla ağlayarak olgunlaştım ben.. ve artık istesende gidemem senden, bizi bırakıp hiç bir yere gidemem anlıyo musun?? belki de bi zaman sonra vazgeçerim, diyosuny a 2 sene olur 4 sene olur ama geçer diye.. belki geçer ama çok zor olur..

sana verdiğim kedi yavrusu örneğini hatırlıyo musun? sahibi tarafından evden gönderilen kedi.. belki kedi kendisi gitmek zorunda bırakılmıştır, aç sususuz kalmış ve artık yaşayamayacığını, o evin ona yuva olmadığını anlamış sahibinin açtığı kapıdan dışarı atıvermiştir kendini.. dışarısıysa pistir, korkunçtur ve o yalnızdır.. bir zamanlar içinde ılık süt içtiği evin karşısına geçip izler sahibinin yaptıklarını; camların altında sessizce miyavlar ama kimse duymaz camlar kapalı panjurlar örtülüdür çünkü.. kedi sadece miyavlar.. keşke aç kalsaydım keşke suyum olmasaydı ama ben onun kucağında uyusaydım ayaklarına

dolansaydım yürürken der.. ben dedim.. ve dışarda yapamadım tıpkı o küçük salak kedi yavrusu gibi hiçbişey yapamadım daha fazla üzülmekten başka ve yuvamın kapısını çaldım tekrar.. gecesindeyse sahibimin yeni kediler bakındığını öğrendim, kedilerin miyavlamalarını duydum pencere altlarından.. hep üzüldüm hep ağladım.. çok ağladım çok üzüldüm.. ve ben ne zaman yeni bi kedi haberi alsam üzülüyorum.. çok uzattım biliyorum.. artık gel nerdeysen napiyosan artık gel ve bu çevremdeki gereksiz insanlar gitsin.. sen yokken bu evde mutlu değilim, evimiz sen yokken çok boş.. en boş.. gel de sana hoşgeldin sevgilim diyeyim, sen gel de gene "biz" olalım.. biz değilken ben eksiğim, sen de öyle misin? değilsin biliyorum öyleyim deme.. hadi gel artık.. hemen gel.. çabuk gel hem hava çok soğuk üşürsün biliyorum.. hadi sevgilim artık çal şu lanet kapıyı.. seni özledim..

Alinti

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşanan ilişki ister arkadaşlık, sevgililik olsun isterse evlilik olsun ben yerine biz olamadıkça bir elmanın iki yarısı olmadıkça hiçbir anlamı yok .İki elmanın yarısı olabildiğinizde zorunlu olarak ayrı düşseniz bile yine bizsinizdir bunu hiçbir şey bozamaz engelleyemez .

Eger mutlu olmak hayatın tadına varmak istiyorsanız daima biz olun ,bir olun .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN