4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Benim durumumu çözen dilesin benden ne dilerse

Karar Dönemi

Unhappy Benim durumumu çözen dilesin benden ne dilerse

Arkadaşlar merhaba...Ben bu sene yeni üniversiteye başladım.Kuzenimde aynı okulda.Kardeş gibiyizdir küçüklükten beri.Teyzemde İstanbulda yaşıyo.Çok şükür böyle desteklerim var.Ailem İzmir'de.Sorunum şuki arkadaşlar.Herkesten kaçıyorum.Derslerim 12 de bitiyor her gün ondan sonra odaya geliyorum yatıyorum yatıyorum zaman geçmiyor.Yatarken oda arkadasım gelicek diye heyecandan kalbim pır pır atıyor.Derslerde hiç konusmuyorum.Birazda -biraz degil gerçi baya - çocuksu bi yapım var.Normalde böyle biri hiç değilim.İzmirde kendi arkadaşlarım arasında da aile arasındada son derece neşeli eğlenceli biriyimdir.Ama burda don yağına dönüyorum.Teyzemlere gittiğimdede öyle.Çok çekiniyorum onlardan teyzemde üzülüyor.İzmirdeyken mesela şarkılar söylüyordum eğlendiriyodum annemleri ananemleri sonra teyzem geldi 1 günlüğüne yine don yağına döndüm.Herkes bana diyo oglum nereye kayboldun falan diyolar.Çok garip bi durum hadi çocum normale dön diyolar.Ama çok ciddi birine dönüyorum.Teyzemde benim yanımda niye böyle oluyo diye üzülüyodur tabi.Okuldada mesela ders mers umrumda değil.Yaz okuluna kalma durumum var ve şu an ihtimali çok yüksek.Sınavlardan yüksek alamazsam yaz okuluna kalcam.Okulum özel bu arada adını söylemek istemiyorum.Çoğu insan bu okulda okumak ister ama ben kıymetini bilmiyorum.Kimseye gözükmemeye çalışıyorum.Niye böyleyim ben arkadaşlar çok garip bir durum değil mi bu ya!? Konusmuyorum dediysem hiç değil ama mutlaka konusmam gereken yerlerde konusuyorum yoksa bana kalsa sürünüp giderim ben.Allahım noldu bana bir an önce su durumdan kurtulsam (((((( Lütfen yazın ve sorun.Sordukca benden daha cok ögreneceksiniz o zaman daha iyi tartısabilriiz.Tesekkur ederim simdiden...

Banned

sosyl fobi. ilaçla düzelir. doktora git.

Karar Dönemi

Alıntı ortega33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosyl fobi. ilaçla düzelir. doktora git.
    Hangi üniversitenin tıp fakultesinden mezunsun?

acmilanac : Senin durumunu ancak sen çözebilirsin bu sebepten kendine güvenmen şart. Doktora gidip bu konuyu açarsan doğru bilgiyi edinebilirsin ancak yakın çevrende değer verdiğin insanların olması inan çok iyi , onlarla dertlerini sevinçlerini paylaşır kendini rahatlatırsın. İlaçlardan yana çare umma doktor ne der bilemem ama doktora gittikten sonra kendinde bi anda olumlu yönde degisimde bekleme bence.

Banned

yüzün karşıya dik bakacak şekilde gözlerini tavana dikerek yürü ...
    saat yönüne doğru kendi eksenin etrafında biraz dön ...
    her defasında sayarak sağa ve sol köşeye doğru bi kaç dakika gözlerini oynat ; en az 25 defa (normal tempoyla)
    göz kapaklarını kapatarak gözlerini alnının ortasına dik ve bu şekilde bekleyebildiğin kadar bekle ..
    otur ellerini dizine koy ,ellerini bir sağa bir sola dizlerine vurarak bir kaç dakika say (en az 50 defa) (normal tempoyla) ..
    hacamat ol ...ben hacamatın büyük faydasını gördüm
    yürüyüş yap ...
    inançlıysan namaz kıl ..
    omega 3 takviyesi al (dha 'sı yüksek olsun)