Alıntı HKTurkey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

İkiz kız kardeşimi çok seven biriyim şöyle özetleyim

Plaja veya denize gittiğimizde ailece kardeşime en ufak bir bakış atacak olan biri bile olsa 1 kere bakar tamam derim 2.kez bakıp kafasını çevirecek olan kişiyi hastahanelik etmişimdir her yaz bu sorunu mutlaka çıkarıyorum. Yolda bile bakan biri olsa kafayı çakmışlığım vardır. Kız kardeşimi çok seviyorum o yüzden hiçbir erkeğin ona bakmasını istemiyorum ve kafayı yiyorum. Onun kılına zarar verecek olan kişiyi anında öldürürüm. O kadar seviyorum kardeşimi

İşin son noktası kardeşimin telefonundaki mesajları okumaya kadar geldi. Okudum ve sevgilisi varmış +hiçbir tane kızla konuştuğu yok konuştuklarının hepsi erkek bazıları 2 tanesi hakaret içerikli kelimeler kullanmış bir kaç saat önce 1 tanesi okuldandı bizim onu temizledim sıra diğerine gelecek tabi bulursam onu neyse

kendimi kontrol edemiyorum birisi yardımcı olsun, kuzeniminde kız kardeşi var ikiz adam çok rahat gayet sakin ama ben neyse
yardımlarınızı bekliyorum psikoloğa gitmelimiyim sizce bu olcak iş mi böyle?
bence biraz abartıyorsun.ancak hakaret edilmeis konusunda bişey diyemeyeceğim.ben olsam ben de dalardım.benim kız kardeşim yok.o yüzden tam manası ile seni anlayamam.ancak erkekelr döenr döner gene bakar.yaşı 50 olsun 20 yaşındaki kıza abazan gibi bakar.buna alış.zira bu parazait gibi erkeklere yapışmış bişey.kız kadeşlerinin erkek arkadaşalrı olacak.onları zoralyıp işin ucunu kaçırma.daha felaket şeyler oalbilir.benim önerim arkadaşlıkları sadece cinselliğe dönmüşse tabiki müdehale et.gerekirse kız akrdeşlerine akrete vb öğrettir.çüke atılacak bi tekme yeterli olacaktır korumak için