Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kardeşime kimse bakamaz, kendimi kontrol edemiyorum artık.

Karar Dönemi

Standart Konu kapatıldı.// Yorumlar için teşekkürler.

Konu kapatıldı.//

Yorumlar için teşekkürler.
    Konu HKTurkey tarafından (25-04-2015 Saat 02:25 PM ) değiştirilmiştir.

Banned

şimdi sen adam dövebiliyosun. bu durumda bence sorun yok.
    dayak yeseydin çaresine bak derdim!
    fakat belli olmaz ve her kuşun eti yenmez.
    mesela ben ağır sıklet boksörüm ve diyelim ki ben kız kardeşinle ilgilendim , bu sefer hastanelik olan sen olursun!

Banned

Sen kızlarla konuşurken, kızlara bakarken iyi kardeşin konuşunca ya da onlar bakarken mi kötü? Bu konuda çok sinirlenirim. Çünkü bende bu konuda çok ezildim. Daha konuşacak çok şey var ama şu an müsait değilim. Bencil olma. O da illa ki birileriyle konuşacak sen ne yaparsan yap o istedikten sonra her şeyi yapacak bunu bil ona göre davran.

Banned

Sen bir kızla konuşuyor musun? mesajlaşıyor musun? başka kızlara bakıyor musun? plajda bir kıza dönüp iki kere bakıyor musun? Eğer hayır sa kardeşinden de bunu beklemeni bir nebze olsa da normal bulurum.Fakat ben kızlara bakarım, ben mesajlaşırım kardeşim bunu yapamaz dersen çok geri zihniyetli biri olduğunu söyleyebilirim. Bir kere kardeşinin mesajlarını okumak en büyük terbiyesizlik.Kardeşin senin mesajlarını okusa normal mi sence? Bu kız evlenince gökten zembille mi inecek o insan.Biriyle birlikte olacak tanıyacak ki evlensin. Kardeşine kimse küfür etmiyor yolda hakaret etmiyor ki dalıyorsun. Bence sen git parayı falan düşünme en iyi doktorlara git bu hastalık mı zihniyet mi onu değiştir iyileştir.Şimdi çok acıdım kız kardeşlerine senin gibi abileri olduğu için.

Banned

Evet gökten zembille inmesini bekliyorlar Hemde dürüst, işi gücü olan, efendi, akıllı, temiz vs. olacak O nasıl olacaksa artık Bende bilmiyorum

Karar Dönemi

Sabah bu konuya yazdımdı Allah allah.

Seninkisi kardeş korumayı aşmış. 7 24 yanında bulunamayacağına göre biraz daha sakin baksan iyi olur. Bi arkadaşın dediği gibi eni sonu baltayı taşa vurursun..
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Banned

Alıntı sessizsakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gökten zembille inmesini bekliyorlar Hemde dürüst, işi gücü olan, efendi, akıllı, temiz vs. olacak O nasıl olacaksa artık Bende bilmiyorum
    Bu şimdi çocuğu olursa da okutmaz ama karısı hastalanınca bayan doktor ister: D Kaç kızla birlikte olur ama eli erkek eline değmemiş ister..yazdıkça sinir olurum: D

Banned

Aynen bende çok sinir oldum. O yüzden kötü şeyler yazarım diye yazmamayı tercih ediyorum. Benim abimde ben saçlarımı düzleştirdim diye bana kızmıştı milletin içinde beni ağlatmıştı. Şimdi nişanlısına sevgililer gününde en kalitelisinden saç düzleştiricisi aldı. Kızda kapalı düşün yani Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardan biri de bu.

Karar Dönemi

Alıntı öyle yani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şimdi çocuğu olursa da okutmaz ama karısı hastalanınca bayan doktor ister: D Kaç kızla birlikte olur ama eli erkek eline değmemiş ister..yazdıkça sinir olurum: D
    Çok feminist gördüm sizi. Geçen bi konudada böyleydiniz. Biraz önyargılardan sıyrılmak lazım. Abilik içgüdüsel kızkardeşi koruma ihtiyacı hisseder. Telefon olayı her bakana dalmak yanlış tabi bi bakışında kafi olacağı dırumlar vardır. Ama hakaret eden varsada hakkı kötektir.

Ayrıca doktordu kız çocuğu okutmamaktı başkasının kızına bakarsındı iki satır yazıyla seçilecek anlaşılacak bişey mi?
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Banned

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok feminist gördüm sizi. Geçen bi konudada böyleydiniz. Biraz önyargılardan sıyrılmak lazım. Abilik içgüdüsel kızkardeşi koruma ihtiyacı hisseder. Telefon olayı her bakana dalmak yanlış tabi bi bakışında kafi olacağı dırumlar vardır. Ama hakaret eden varsada hakkı kötektir.

Ayrıca doktordu kız çocuğu okutmamaktı başkasının kızına bakarsındı iki satır yazıyla seçilecek anlaşılacak bişey mi?
    Abicim bu kafada ki bir insan emin ol hepsini yapar ve yapıyordur da

Sayfa 1/2 12 SonSon