7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Kız Arkadaşımın Erkek Kankası

Karar Dönemi

Question Kız Arkadaşımın Erkek Kankası

Merhaba arkadaşlar benim kız arkadaşım var fakat bir erkek kankası var ki sormayın el yüz oluyorlar sinir kapıyorum ne halt olursa olsun ilk birbirlerine anlatıyorlar elle şakalaşmalar falan bir çok kez söylememe rağmen aynı şeyi yapıyor konuşma demiyorum konuşsun fakat bu el kol şakaları o kadar sinir bozuyor ki ben sırf ayıp olmasın diye bir çok kız aradığında konuşamam sevgilim var diyip bir daha konuşmuyorum bile. Sizce ayrılmalı mıyım?

Banned

Valla ben erkek olsaydım kesinlikle izin vermezdim o ne öyle ya! Çok sinir olurum böyle şeylere ve bir erkek arkadaşım varken kesinlikle başka biriyle o şekilde ( el kol hareketleri, şakalaşmalar ) konuşmam. İstesemde konuşamam benim yapıma uygun değil. Bir kız olarak sinirlendim şimdi.

Karar Dönemi

Alıntı sessizsakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben erkek olsaydım kesinlikle izin vermezdim o ne öyle ya! Çok sinir olurum böyle şeylere ve bir erkek arkadaşım varken kesinlikle başka biriyle o şekilde ( el kol hareketleri, şakalaşmalar ) konuşmam. İstesemde konuşamam benim yapıma uygun değil. Bir kız olarak sinirlendim şimdi.
    Birde sorun şu bu çocuk önceden bu kıza kanka ayağı gitmiş sonra ben çıkınca hem benimle yakın arkadaş oldu bende kızla çıkınca kanka olmaya devam etti. Ama nasıl desem aralarında bir şey var da sanki söyleyemiyorlar gibi birbirlerine lakap falan takmışlar bile yarın ciddi bir konuşmamız gerektiğini söyledim kız arkadaşıma

Banned

Alıntı gizemli56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde sorun şu bu çocuk önceden bu kıza kanka ayağı gitmiş sonra ben çıkınca hem benimle yakın arkadaş oldu bende kızla çıkınca kanka olmaya devam etti. Ama nasıl desem aralarında bir şey var da sanki söyleyemiyorlar gibi birbirlerine lakap falan takmışlar bile yarın ciddi bir konuşmamız gerektiğini söyledim kız arkadaşıma
    İyi yapmışsın zaten kesin bir iş var onlarda yoksa ne gerek var böyle şeylere. Kendini kullandırma. Sana uygun değilse ayrıl gitsin. Onlarda ne yaparlarsa yapsınlar. Karışmak istemem yine de ama doğru değil bunlar.

Karar Dönemi

Alıntı sessizsakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi yapmışsın zaten kesin bir iş var onlarda yoksa ne gerek var böyle şeylere. Kendini kullandırma. Sana uygun değilse ayrıl gitsin. Onlarda ne yaparlarsa yapsınlar. Karışmak istemem yine de ama doğru değil bunlar.
    Ya şimdi bir yandan kırmak istemiyorum ama ben bu sefer ortada kalıyorum en iyisi konuşmak olacaktır sanırım

Banned

Alıntı gizemli56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya şimdi bir yandan kırmak istemiyorum ama ben bu sefer ortada kalıyorum en iyisi konuşmak olacaktır sanırım
    Evet düzgün bir şekilde konuşmak lazım.

dreamer8
    Guest

Zaten günü gelince ayrılacaksınız. Biraz daha sabredin. Her erkeğin bünyesi kaldırmaz. Kaybetmemek için, düzelir ümidiyle sabrediyor olabilirsin ama bana ters. Bence aynısını sen yap, kimin kime ellediği, kimin kimin kankası, dostu, sevgilisi olduğu belli olmasın, o da bunu gözleriyle görsün, sana kızarsa hemen suratına yapıştırırsın lafı, kızmazsa zaten sorun yok. Aynısıyla mukabele et.