Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
79 sonuçtan 71 ile 79 arası

Konu: Aldatıldım

Banned

insanlarda tek eşlilik yoktur, çok eşlilik vardır. hayvanlardan kumrular eşini kaybedince başka bir kumru bulmazlar.
    bence kadın erkek farketmez eşini ya da sevgilisini aldatması kendine olan güvensizliğinden, yetersizliğinden kaynaklanır.
    fakat durumu eşinden dinlemek farklı olurdu. çünkü eşini kötülüyorsun her adımda ,onu sevdiğini sanmıyorum. bu durumda aldattıysa iyi yapmış.

Karar Dönemi

Bu konu bir nevi günlüğüm gibi olmuş. Eklenecek o kadar çok şey var ki ibretlik.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Karar Dönemi

Valla ben noldu sonuç olarak baya merak ediyorum Alpha bey başından beri okuyup konuya baya hakim biri olarak.

Karar Dönemi

Merhaba gülbahar. Anlatılacak okadar çok şey var ki nerden başlasam bilmiyorum. Şimdilik özet geçeyim fırsat bulursam fetayları paylaşırım.

Çocukların geçici velayetini alan eşim benim girişimimle geri döndü. Tekrar ev kurdum. 1,5 yıl geçti ve aynı hatayı bir daha yaptı. Çok daha beterini yaptı.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba alpha;
    Zaman zaman sorun yaşasakta, dönüp mesaj yazmana sevindim.

Ama kardeşim aynı hatayı neden yapıyorsun. İnsan ne kadar severse sevsin, kimin hatırı olursa olsun, bu hatayı yapmamalı. Söz konusu aldatma ise, bunun affı olmamalı. Başka şeylerde, ikinci üçüncü beşinci şans verilebilir ama aldatmada olmaz.
    Karşı cinse asla ve asla vazgeçilmez olduğunu hissettirmeyin. Vereceğiniz her taviz, bunu hissettirmektir karşı tarafa. İnsanların bi taraflarını asla kaldırmayın.

Neyse, geçmiş olsun. Bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim. Umarım güzel bir geleceğin olur bundan sonra.
    Konu Dvrmchrkt tarafından (23-01-2017 Saat 01:36 PM ) değiştirilmiştir.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

Merhaba dvrmchrkt sorunlar insanlar içindir nazik karşılaman için teşekkür ederim.

İkinci şans konusunda katılıyorum size amma velakin bazen herşey kendi ellerimizde olmayabiliyor. Malesef çocuklar için bu girişimde bulunmak zorundaydım. Diğer türlü maruz kalacakları şartlar onlar için çok sakıncalıydı. Malesef hukuk sistemimiz öylesine kör ki bu sakıncaları bir türlü gösteremedim. Şu an yine aynı süreçleri geçiriyorum ama çok daha utanmaz insanlara karşı. Detayları paylaşsam şok olunacak şeyler yaşadım. Kısmet belki bu akşam bi ucundan başlarım.

Karar Dönemi

Üzüldüm gerçekten ikinci şans konusunu sırf çocuklar için bende savunmuştum ama eşiniz cidden aile kuruma gram saygısı olmayan bir insanmış çocuklar için bile nefsinden taviz verememiş anladığım kadariyla. Rabbim çok yardımcınız olsun ve bolca sabır dilerim

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

maalesef isin icine cocuklar girince ikinci sansta ucuncusu dorduncusude oluyor. sanmiyorum hersey eskisi gibi olabilsin.bende kizim icin ikinci kez denemeyi secmistim ama sonuc degismedi ayrildik.keske diyorum en basinda ayrilsaymisim.hatalar bizim icin.onemli olan onlardan ders cikarabilmek.
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

Cahillik Dönemi

o komşu olacak şerefsizin ağzını burnunu yamultsaydın keşke.... şerefsiz pezevenk.....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678