Sayfa 6/8 İlkİlk ... 2345678 SonSon
79 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Aldatıldım

Karar Dönemi

bu tğr konularda belki kafası biraz karışık olana öneri yarar ama genelde yapılacak tek şey oluyor. duan için teşekkür ederim .

dreamer8
    Guest

---Kaç yaşındasın alpha? Çocukların kaç yaşındalar? Kimde kalacaklar?
    ---Ne iş yapıyorsun? Fabrikada falan mı çalışıyorsun?
    ---Tiksineceğin bir insana tekrar dönebilme önerisini sunmakla annen oldukça toy davranmış. Gerek yok.

Karar Dönemi

anlaşıldı bu soruları yanıtlamadan kurtuluş yok. bahsettiğim gibi bu konularda çok açılmamam gerekiyor seni kırmayacak özelden istediğin bilgilerimi paylaşacağım. annem toy değil vicdani davranıyor ortada kalan iki çocuk hatrına bir anlık duygu yüküyle edilmiş bi teklif.

Karar Dönemi

Az önce telefon çaldı. Eşimin abisinin numarasıki büyük ihtimal eşimdi. Bi kez çaldı kapandı(huylarıdır beni ara olayı) görmezden gedim. Neden ondan nefret edemiyorum. Neden aramamak için kendimi zor tutuyorum. Tümünü okumuş biri söylesin Bunca şey yazdım geri dönmeye meyilli olduğuma dair bir kanaati gelişen olmuşmuydu?

Neden şu an emin değilim kendimden?
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Banned

Aradan zaman geçti ya ondandır. İster istemez bir özlem bir yumuşama oluyor insanda. Belirti gösterse, bir ışık yaksa bana diye bekler insan.

Banned

Şunu da belirtmem gerekir ki abicm bu durum senin merhametli bir insan olduğunun göstergesidir. Nefret duyguları olmayan bir insan ya da ağır basmayan diyelim, karşısında kişi ne yaparsa yapsın nefret edemez.

Karar Dönemi

Aslında hep dediğim gibi empati yapmak beni zorluyor. Benki sabah gidip akşam gelip günde bi kaç saat geçiriyorum çocuklarla. Anne öylemi 4 yılın içinde en fazla bir saat ayrı kalmışken birden bire günlerce görememek hiç bişeyde yapamamak ne demek?

Ver diyceksiniz ortam ortam değil çocukların yetişmesi için. Zaten çocuk bakımındada vukuatlı birde bu çökmüş psikolojiyle ne kadar iyi olur. Bu muhasebe çok zor.

Ancak dışarıdan objektif bakıp çocukların menfaatine odaklı bakıp birinin teraziye koyması gerek.. Yoksa bu vicdan ve çocuk aşkı beni ikiye bölecek..

Ben baba olarak 5 güne dayanamayıp 2 güne bir arayıp soruyorken günlerce hallerini sorup seslerinide duymaya çabalamamak. Çok yazık.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Karar Dönemi

Bu konuya artık yazmayı düşünmüyordum. Okuyan gençlerin olumsuz etkilenmemesi için. Nitekim aranızdan birinin etkilendiğinide farketmiştim. Ancak buda hayatın gerçeği ve bahsettiğim kardeşim rica ettiği için kısaca gelişmelerden bahsedeyim.

Bilirkişi jeyeti geldi evi incelemişler bende eve geçtim biraz konuştuk. Ardından 5 gün sonra karşı tatafın avukatı arayıp geçici karar gereği bu haftasonu 2 günlüğüne çocukları vermem gerektiğini söyledi. (bizim avukat uyuyor) karar benim lehime verilmiş. Programım vardı karşı tarafı arayıp bi gün sonra vereyim dedim. Kabul etmediler bende bunca zaman kendi insiyatifimle zaten veriyor olduğumu hatırlattım. Olmadı avukatlarını arayıp ona durumu izah ettim aramış karşı tarafla görüşmüş halletti sağolsun. Birazda adam işin kurdu öyle ha demeye alamazlar ben istemesem icra memuru ve pedogogla gelip alabilirler normalde. Oda masraflı ve 10 günlük bi süreçte oluyor. Neyse söz verdiğim gün ve saatte terslik oldu 2 saat geciktim aradım geliyprum diye yine hakarete başladılar. Siz bilirsiniz dedim kapadım. Avukatları aradı mevzuat neyse onu uygula dedim. Eşim üzülmesin diye kolay yolu seçtikçe bu insanların bozuk düşünce sistemleri sapıtıyor. Anlaşmalı boşanmaktanda vazgeçtim. Bu insanların dış dünyada bana yapılmış bu yanlışın büyüklüğünü ve haksızlıklarını birinin yüzlerine vurması gerek. Başka türlü olacağı yok. Çocuklarıda vermeyeceğim hiç bi türlü tüm kartlarımı oynayacağım psikolojisi bozuk bu insanların ayda 4 gün bile yanlarına almalarını istemiyorum. Eşim için başka bi yol bulacağım çocuklarını görmesi için.

Karar Dönemi

Bi süredir normaldim, kendimi işime çocuklarıma vermiştim. 2 ay oldu sancılı süreç devam ediyor. Şu an can sıkıcı bir durumdayım avukatımla sıkıntı yaşıyorum. Sanki ilgilenmiyor gibi biraz tartışır gibi olduk. Henüz davaya gün bile alınmadı. Geçici karar çıktı çocuklarım bende ama bunu karşı tarafın avukatından öğrendim. Mahkemeye gidip kararı kendim alıp dosyamı inceledim. Bizim avukat benden öğrendi detayları. Hiç bi işe yaramadığı gibi moralimi bozdu itiraz ederlerse alabilirler diye.

An itibariyle iki avukatla cebelleşiyorum. Bu yaştan sonra hukuk okutacaklar bana. Başka avukat bakıyorum adamlar davayı kazanç kapısı olarak görüyorlar. Gözlerinden muhasebelerini okuyorum. Delilleri söylüyorum akılları tazminatta. O ne iş yapar bunun neyi var. Çok yoruldum inyernetten emsallere bakıyprum şanslı sayılırım. Bilirkişi heyetiyle görüşme iyi geçmişti raporları okudum eşimle ilgili tesbitleri onlarda sezmişler. Eşimin ve ailesinin psikolojik yeterliliğiyle ilgili bi inceleme şartına bağlayıp babada kalması daha uygun demişler.

An itibariyle karşı tarafa çocuklar için icra memuru ve pedogog ve polis nezatetinde verebileceğimi söyledim eşim ise tek başına istediği zaman gelip görebileceğini ilettim..

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadınların aldatma oranı erkeklerden yüksektir. Bunu bilmeyen gariban erkekler de, kadınları sadık zannediyor.
    Elbette her iki cinstede de, sadık olanları vardır. Ama sadakat tek bir cinse yüklenemeyecek kadar muallakta bir kavramdır.

Şu ana kadar 5 farklı işyerinde çalıştım. Hepsinde de evli kadınların neler yaptığını görüyordum. Kaç tane evli kadını başka erkeklerin kucaklarında yakaladık. Bu işin çalışan kadınla da alakası yok. En yakın arkadaşımın annesi ev kadını idi. Arkadaşımı görmek için eve gittiğimde kadın üstündeki elbiseyi çıkarıp yanımda gecelikle oturdu ve cinsel espriler yaptı. Oramı buramı ellemeye başladığında ise ortamı terk etmek zorunda kaldım.

Yani, aldatmak cinsiyete bağlı olmadığı gibi kadının iş kadını ya da ev kadını olmasına da bağlı değil. Hatta sizin mükemmel bir erkek ya da kadın olmanıza da bağlı değil. Karşı tarafın hayata bakışı, o anki ruhsal durumu ve karakteri ile alakalı bir durum.

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 2345678 SonSon