Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon
79 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Aldatıldım

Banned

Bide şu dikkatimi çekti siz eşinizi daha önceden bu kişiye karşı uyarmışsınız da, kesinlikle uzak durmalıydı. Yani düşünüyorum da bi insanın eşi diyecek ki bu adama dikkat et, ondan uzak dur bu durumda kadının yapması gereken şey o adamı tanımamaktır. Bırak çocuk için numara bırakmayı yolda görse, merdivende görse tanımayacak o kişiyi bu benim fikrim.
    Konu sessizsakin tarafından (06-04-2015 Saat 07:41 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

numara verme olayından malesef haberdardım. olaydan çok öncesinden mecburi bir durumdu ve benim adama karşı tesbitim yoktu henüz. üstelik numarasını namussuz adamın eşi istemişti. lanet herif yönetici olduğu için eve yeni taşındığımız sıralar bazı konularda yardımcı olma sebepli görüştüğüm biriydi. şu an olaylardan uzaklaşıp net düşününce bu adamın bunu resmen tasarladığını bile düşünüyorum. nasıl bi dünya oldu kardeşim kapımızı çalanı düşman bilmeliymişiz meğer. ne kadar eşim bi tuzağa düştü gibi görünsede malesef dünyada bu tür insanlar hep olacaktı ve o namusunu kendi için taşımalıydı. adamın dengesiz hareketleri maddi konularda sallama beyanlarda bulunuyordu. 3 kuruşluk evde kiracı bi adamın fabrikatörlük taslaması benim nazarımda bi eziklik kendini ispatlama çabasıydı böyle bi şüphem yoktu ama dengesizdi ve uzak durmak gerektiğini düşünüp eşimi uyardım. ama malesef ya geç kalmışım yada eşim için biraz ilgi yeterli olmuş.

Banned

Hmm anladım. O zaman normaldir komşunun karısına numarasını vermesi. Zaten haberiniz de varmış. Kötü niyetle kullanılmış bu durum. Evet malesef bu tür insanlar her yerde. Benim babam bu konularda çok ileri görüşlüdür. Kimseye güvenmeyin derdi de niye bu kadar abartıyor derdim haklıymış baksanıza burnumuzun dibindeki insanlar neler yapıyor. Allah kimsenin başına vermesin. Çok zor. Allah size de sabır versin. Sakin olun. Ben elimden gelen her şeyi yaptım ama yine de böyle oldu diyorsanız olacağı varmış demek ki. Vicdanınız rahat olsun. Sürekli düşünüp moralinizi bozmayın. Yapacak bir şey yok artık.

Karar Dönemi

Eşim olaydan 1 hafta sonra çocuklarını görmeye geldi bir maksadınında özür dilemek olduğunu söylesede olayın bir taciz vakası olduğunu söyledi dayanaklarını söyledi bende anında bu iddasını çürütecek bn i şey söyledim sustu. Yine yalana başvurduğu için devam etmedim. Onunda ezilmesini daha fazla istemiyordum. Bişey oldu olmadı bilmiyorum benim için o mesajlar yeterlidir dedim. Artık inkara yönelmeyeceği bir an konuşacağım. Zaten oldu olmadı demesinide istemiyorum. Sadece onu bu duruma iten şeyi benim hatalarımı onun hatalarını konuşup medeni olarak gönül rahatlığıyla ayrılmayı istiyorum. Bu gün evi boşalttım. Kendi eşyalarını bıraktım ailesinden bi arıza çıkmaz ise itiraz edemiyceği adaletli olmaya çalışılmış bir paylaşım oldu. Bu sancılı süreçten sonra artık geri dönüşün olmadığından emin olduğunda daha dürüst olmasını beklediğim bi ara konuşacağım.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence çok acele etmişsin .

Tamam aldatılmak hiçbirimizin hoşuna gitmez,ama yine de soğukkanlı olman gerekirdi .

Yapacagin en akıllı iş bir müddet eşinden uzak kalmak ve olayları tartmak olmalıydı .Diyelim ki boşandın karından intikamını aldın ya sonrası ? Buyuk ihtimalle çocuklar annesine verilecek ,çünkü her ikisi de bakıma muhtaç ve çok küçükler .Onları hiç mi aramayacaksın ,sevinçlerinde kederlerinde yanlarında olmayacaksın ,dayanırım desende yalan hem de kuyruklu yalan ,daha şimdiden 3 yaşında olan çocuğunla uyumaya alışmışken bir anda bomboş yatakta oradan buraya donup duracak uykusuz ,pişmanlık dolu geceler yaşayacaksın .

Tamam karın bir suç işlemiş ,belli ki bunun en buyuk sebebi içine duştugu boşluk .Bu hataya düşmesinde senin de buyuk payın var ,buyuk bir ihtimalle karın yaptığından bin pişman ona buyuk ders olmuştur .

Bence yapacağın en doğru iş oncelikle evinden başka bir yere taşınacak ,komşunla ilişkinizi kesicek ve yeni bir hayata başlayacaksınız .Bu olay kolay kolay unutulamaz ama zamanla küllenir gider ,belki de sarsılan evliliğinizin çok daha guçlu hale gelmesine vesile olur .

O yüzden aklını başına alıp ,şu anı ve geleceği çok iyi duşun ,öfkeyle kalkan zararla oturur ,bunu asla unutma .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Destekleriniz için teşekkür ederim. 4 yıldır evliyim 1 yılda nişanlı kaldık. Aslen görücü usulü tanışsakta iki aşık olarak evlendik. Eşimi yalana sevkeden bi çok olaylar dizisi var aile eğitimi başta geliyor. Sürekli korkutularak yalan söylemeye zorlanmış bir hayat. Evliliğimiz boyunca önemli önemsiz bi çok konuda yalana çok başvuruyordu. İlk zamanlar tatlılıkla uyarsamda bu huyundan vazgeçemedi.

Aile çok önemliymiş meğer dengesiz insanlardı eşimle ilgili bazı özel konulardaki şikayetlerimi dikkate alıp uyardıklarını söyleselerde genelde jep beni suçlayarak bu durumları iyileştirmeye hiç çaba harcamadılar.

Ağır bi iş yapıyorum çatı işi yapan bi işletmem var ve hep işinbaşındayım. Bu durum sadece hafta içi ailemizi etkiliyor haftasonu hiçbi aktivitede bulunmamamızın sebebi çocuklarla başa pek çıkamamamız oluyordu.

Bir çok nişanlının yaptığı en buyuk hata ,müstakbel eşi iyice tanımadan açık açık beklentilerini birbirlerine anlatmadan evliliğe adım atmaları .

Erkegin işi ne kadar zor olursa olsun ,eşiyle ilgilenmesine engel değil .İlgilenmek illa her dakika onla bir arada olmak demek değil .Gun içinde iki dakka arayıp ne yapıyor sormak gonul almak ,bazen ufak tefek suprizler yapmakla da olabilir .

Kadınlar için duygusal tatmin ,ekonomik tatmine gore çok daha agır basıyor ,ama ne yazık ki erkekler bu konuda hem ilgisiz hem de bilgisiz .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi

Cevaplarınızı ilgiyle ve takdir ederek okudum. Olumlu düşünen insanları hep desteklemiş takdirde etmişimdir. Müsterih olun ki doğru kararı verdiğimden eminim. Sağolsun bir arkadaşımız bana özelden sizin gibi yapıcı davranmam için tavsiyede bulunmuş ona olayı biraz daha açmıştım. Umarım darılmaz kendisine verdiğim cevabı buraya kopyalayacağım.

*alpha*Nickli Üyeden AlıntıMalesef eşim o kadar bile masum değil. Konuda hususi belirtmedim aslen sadece üst komşu ile değil aynı anda eski patronu ve lise hocasıylada yazışıyordu. Patronuyla lakat bi muhabbette beni kesiyordu. Adam tedirgin kocan nerxe diye soruyordu. Kocası bunlar yazılırken eşiyle karşılıklı kanepelerde uzanmış çocuk yatırıyprdu. Eşinin kahkaha atarak yazışıypr olduğunu görüypr arkadaşım komik bişey yazdı diyordu. Lise ho asıylada şöyle bi konu adam soruyor hala lisedeki gibi seksi misin. Eşimde ewet iki çocuğa raümen 57 kiloyu hocacığım diyor evin adresini veriyor beklerim diyordu.*Malesef bunlada bitmiyor gün geçmiyorki çocuklara şiddet uyguladığı belirten yakın uzak biri çıkmasın. Ve gün geçmiyor ki ufak tefek hırsızlık olaylarında baş şüpheli çıkmasın. Ki bi kısmında kendimde bazı tesbitlerim olmuitu. Mesela cüzdanından verdiğimden fazla para çıkıp korkarak babam harçlık verdi diye açıkladığı bi kaç hatıram var. Bu işten kurtulayim eşim hakkında bi başlık açıp ibretlik bi anı hazırlayacağım. Çocukluğundan boşanmasına kadar bildiğim ve anlattıklarından yola çıkacağım
    Konu alpha tarafından (09-04-2015 Saat 12:07 AM ) değiştirilmiştir.

Banned

Bunun bir kişilik bozukluk olduğunu çocukluğunda yaşadığı sorunlar sebebiyle olma ihtimali var desem.affedin demiyorum ama çocuklar çok küçük onarılmaz bir yara oluşması kaçınılmaz.eşini geçtim şuan çocuklar için en iyi yolu seçin.asla anneniz böyle kötü vs demeyin.boşansanız da ayrı degil gibi ortak şeyler yapmalısınız.

Karar Dönemi

Biliyorum hatta artık eminim. Eşimde çok büyük bir kişilik bozukluğu var. Onu artık çok suçlamıyorumda. Yalan söyleme huyunu çok iyi biliyordum hırsızlık huyunu yeni öğrendim. İnsanlar çekindiklerinden neler gizlemişler meğer.Dün büyük bi sarsıntı yaşadım ne düşüneceğimi bbilmiyorum. 5 sene az süre değil ben nasıl bu buz dağının sadece küçük kısmını görüp aşabiliriz demişim. 1 senelik nişanlılık dönemi yeterli değil diyorsunuz 4 senede evlilik geçtiği halde ancak bir hatasıyla tanıyorum. Onu ve her geçen gün yeni bişeyler daha çıkmaya devam ediyor. Sorun yaşadığı hatalarını bilen herkesi bi şekilde uzaklaştırıp bana yalanlarla duyma ihtimalim olanlarda ön hazırlık yapabiliyor ailesinide ortak edip kendini destekletebiliyor. Gerçekten çok profesyonel bir yalancı aptal bir hırsız olduğunu anladım. Artık yaşadığı her ne ise aptalca isteğineesir düşüyor sonra kurtulmak için bahsettiğim gibi müthiş planlar yapabiliyor. Durun bakalım daha telefon kayıtları gelsin telefonu bilir kişiden gelsin neler çıkacak.

dreamer8
    Guest

Aldatma bir sonuç bence. İnsanların içlerinde öylesine büyük boşluklar var ki; bunu başka bir sesle, yeni bir solukla, alışılmışın dışında bir karakterle, yepyeni bir tenle, yasağın ve gizliliğin damarlara pompaladığı arsız bir heyecanla doldurmaya çalışıyorlar. İnsan uç noktalarda bulunduğunda rutinden çıkar, adrenalin dolar, görünmez bir uyuşturucu maddenin hoşluğunu hisseder üzerinde. Evli bir kadının aldatması bundan daha ötesi olamaz. Kişideki boşluklar büyüdükçe, yaptğı çılgınlık ve aldığı risk de o ölçüde büyüyor ki, bu boşluğu baskılayabilsin. Kesinlikle meşru, caiz, etik değil. Son karar sizindir.

Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon