Sayfa 7/8 İlkİlk ... 345678 SonSon
79 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Aldatıldım

Banned

Evet çok güzel ve yerinde bir yorum olmuş bu

Karar Dönemi

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadınların aldatma oranı erkeklerden yüksektir. Bunu bilmeyen gariban erkekler de, kadınları sadık zannediyor.
    Elbette her iki cinstede de, sadık olanları vardır. Ama sadakat tek bir cinse yüklenemeyecek kadar muallakta bir kavramdır.

Şu ana kadar 5 farklı işyerinde çalıştım. Hepsinde de evli kadınların neler yaptığını görüyordum. Kaç tane evli kadını başka erkeklerin kucaklarında yakaladık. Bu işin çalışan kadınla da alakası yok. En yakın arkadaşımın annesi ev kadını idi. Arkadaşımı görmek için eve gittiğimde kadın üstündeki elbiseyi çıkarıp yanımda gecelikle oturdu ve cinsel espriler yaptı. Oramı buramı ellemeye başladığında ise ortamı terk etmek zorunda kaldım.

Yani, aldatmak cinsiyete bağlı olmadığı gibi kadının iş kadını ya da ev kadını olmasına da bağlı değil. Hatta sizin mükemmel bir erkek ya da kadın olmanıza da bağlı değil. Karşı tarafın hayata bakışı, o anki ruhsal durumu ve karakteri ile alakalı bir durum.
    Bu tesbitle sanırım evlenmezsin zaten evli erkeklerde kuvvetle ihtimal gariban olmalı.

Elbette sadık olanları vardır derken sadakat nadir rastlanan birşey midir?
    Konu alpha tarafından (07-05-2015 Saat 01:07 PM ) değiştirilmiştir.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tesbitle sanırım evlenmezsin zaten evli erkeklerde kuvvetle ihtimal gariban olmalı.

Elbette sadık olanları vardır derken sadakat nadir rastlanan birşey midir?
    Hayır, ben sadece erkeklerin bir önyargısını kırmak istedim.Çevremdeki erkekler, konu kadından açılınca; kadınlar asla aldatmaz, aldatan erkektir derler. O kadar çok duydum ki...
    Halbuki, bunların çoğu gerçeğin farkında olmayan gariban insanlar.Küçük yaşlarda, kadının sadık erkeğin ise çapkın olacağı anlatılmış ki, böyle yanılgı içindeler. Başka bir anlam veremiyorum.
    Oysa, kadınlar aldatmaya en az erkek kadar meyillidir.

Benim anlatmak istediğim şu. sadece ilgi görmeyenler aldatmaz. Çevremde eşinin bir dediğini iki etmeyen ama eşi tarafından aldatılan ve bundan bihaber erkekler görüyorum. onlar sanıyor ki, bu kadar ilgi gösterip titriyorsak, bu kadında bizim için ölür.
    Yok öyle bir dünya...

Ama gel gör ki, eşinden şiddet gören ve eşi tarafından ihmal edilen nice kadında eşini aldatmamıştır.

Bu iş, karakter meselesi.

Karar Dönemi

Kesinlikle karakter meselesi. Ben şu gün olmuş hala sadık kalabiliyorum. Bahsine bile tahammülüm yok.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Banned

Aldatmanın hastalık payıda olduğuna inanıyorum. Bir nevi doyumsuzluk ve nasıl desem erken sıkılma veya duygu durum bozuklukları olan insanlar.Bence bir çok insanın aldattığına şahit oldum yani bana anlatıldı ama bundan kurtulmak isteyen de oldu.Çünkü istemsiz bir şey gibi olduğunu söylüyorlar.Bunu bir çok şekilde ele almak mümkün ama biraz da psikoljik almak gerek.Belki o çok ilgi alan insan ilgisizlik biraz peşinden koşturmak istiyordur. Yani yanlış evlilik. Karekterler bir birine uymalı.Genelde aldattıktan sonra beni affeder içseliği de bulunduğunu düşünüyorum bundan da güç alıyor.Erkek de aman örtbas ederim veya kimse bilmez mantığıda baskın. böle yani. çok boyutlu bir konu bu sebeble kişisel ele almaya taraftarım.Kişiden kişiye aldatma nedeni değişik oluyor.

Karar Dönemi

Doğru bir tesbit affedilirim mantığı bence. Eşim istesem şüphelensem çok kolay yakalayacağımı bilirdi. Evde 2 ip camera netbook tablet ve telefonu var istesem her an evi izler her an telefonunun kayıtlarını çıkarabileceğimi biliyordu.Dediğim gibi benim branşım yazılım donanım üzerine. Olaydan sonra akşam saati özür dilemeye geldim demeside buna bi işaret.

Demek ki neymiş evlilikte kesinlikle taviz vermemek gerekmiş. Bi çok hatasını affetmiş olmam ona bu cesareti vermiş olmalı.

Banned

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru bir tesbit affedilirim mantığı bence. Eşim istesem şüphelensem çok kolay yakalayacağımı bilirdi. Evde 2 ip camera netbook tablet ve telefonu var istesem her an evi izler her an telefonunun kayıtlarını çıkarabileceğimi biliyordu.Dediğim gibi benim branşım yazılım donanım üzerine. Olaydan sonra akşam saati özür dilemeye geldim demeside buna bi işaret.

Demek ki neymiş evlilikte kesinlikle taviz vermemek gerekmiş. Bi çok hatasını affetmiş olmam ona bu cesareti vermiş olmalı.
    Bizim ailede beni pek önsemsemediler.Nasıl desem akşam 12 de de gelsem ailem bana karışmaz ne yapsam ne yapıyorsun demezdi.Ama diğer kardeşlerimin üstüne tirer 11 olsa evde değilse bütün aileyi seferber eder onu ararlardı.İlginç olan şey şu, en azından ben buna inanıyorum.Gene en dürüst olan benim, yalan kullanmamaya çalışırım gerek bulmam mesela.Ne kadar baskı varsa bazen insanın karekteri suça meyili olur.Zeki olan insan birşeylerin farkında olur.Ben senin eşinin de aslında bir tür macera arayışı olduğuna inanıyorum. Baskı güzel bir şey değil, bir insan bişey yapmayı kafasına koymuşsa onu öyle yada öyle yapar.eğer baskı varsa o şey daha zevkli ve isteği azmi artar.çünkü sonuçta bir başarı hikayesi doğmuş olur onun için.
    O yüzden en güzeli yapmışsın alpha baskı yaparak veya onu denetleyerek gene aynı şeye gelirdi en azından vicdanın rahat baskı yapmadın dövmedin sövmedin.Kendi düştü kendisi bilir.

Karar Dönemi

sessizlik sessizlik. bu sessizlik sinirlerimi yıpratıyor iyice. 1 aydan fazladır karşı tarafta ne ses ne soluk . ne çocuğunu görmek isteyen bir annenin feryadı ne bir talep bir rica. çocuklarımın yüzlerine bakıp kahroluyorum. dayanacak gücüm kalmadı. bir çıkış yolu arıyorum. hem eşimin ailesine güvenmiyorum hem eşim çocuklarını görsün istiyorum.eşimin ailesi çocukları görmesi için eşimi göndermiyor.bende çocukları göndermek istemiyorum. napacağımı bilmiyorum.

Karar Dönemi

sonunda dayanamayıp eşimin avukatıyla görüşüp eşiminde katılacağı bi görüşme ayarlamasını rica ettim. çocuklarla ilgili konuşmak istedim. sözleştiğimiz saat bürosuna gittim ama ne eşim var ne avukat ilgileniyor ne suratsız sekreter ne kadar bekleyeceğimle ilgili açıklama yapıyor. avukatın ofisini bağırıp çağırıp indirdim kaldırdım. bu nasıl iş ya. çocuklarını görmek için bir girişimde bulunmayan bir anne çocuklarıyla ilgili ayarladığım görüşmeye katılmayan bir anne. avukat beyefendinin dediğine göre çocukları görmesi için bir kanuni prosedür var o masraflıymış parası yokmuş ondan bişey yapamıyormuş. peki kardeşim senin ofiste oturup bunları konuşalım diyorum ne eşim geliyor ne avukat sözleştiğimiz halde zaman ayırıp konuşmak istiyor. biliyorum çocuklarına düşkün bir anne eşim . aileside bazı konularda baskı yapıyor muhtemelen benimle görüşemiyor. uzaklaştırma kararından kendisine bi şekilde telefonla bile ulaşamıyorum benden bu kadar deyip çocuklarımla huzur içinde hayatıma devam edemiyorum.

Karar Dönemi
    Yer
    asia

Bayim ,eger simdiye kadar birsey ogrendiysem o da iki tarafi tarafsiz bir sekilde dinlemeden kesin bir yargiya varamayacagimizdir..Size haksizsiniz yalan soyluyorsunuz demiyorum..Esinizi dinlemeden burada yazilan herseyin bos oldugu kanisindayim..Allah yardimciniz olsun.

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 345678 SonSon