2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Haksızlık

Karar Dönemi

Standart Haksızlık

Merhaba arkadaşlar ben mehmet can.15 yaşındayım.Sorun şu ki ne zaman sevdiğim şeyi yapsam her zaman ona ulaşmamı engelliyorlar.Üstelik sevdiğim hobiyi yapmayı becerememekte ayrı sorun.Ne zaman boş olduğum bir zaman olsa sevdiğim şeyi yapmak aklıma gelir,tam başlayacağım dur yapma diyorlar resmen ya .Canıma tak etti .Üstelik depresif hallerimden kurtulmak istediğim için sevdiğim bir şeyi yapıyorum bunuda engelliyorlar -_- .Bu arada sevdiğim şey Youtube'a videolar atmak.Bakıyorum başkalarının kanallarına adamlar hiç bir emek belirtisi göstermemiş,seviyesiz davranmış videolarında ama benden daha çok izlenmeleri var videolarında.Şimdide bunu taktım kafaya.Ben her videom için 6 saat harcayayım günde 2 video çekip youtube'a atıyorum zaten etti 12 saat .Ama ayının birinin sadece 45 dakikalık zaman ayırdığı videoda daha fazla izlenme ve aboneleri oluyor.Bunu hak etmiyorum .Ne yapmalıyım sizce ?.Bu açtığım 9.Kanal ama hala bir gelişme yok -_-.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiç böyle düşünme ,demek ki bir yerlerde hata yapıyorsun .

Oncelikle bahsettigin videoları dikkatle izle ,konuları nedir çekiş açıları ve ekledikleri müzik -konuşmalar ne tarz bunları objektif bir gözle incelemeye çalış .Ama bunu yaparken kıskanmadan -kızmadan sabırla yap .

Video çekmek çok güzel bir hobi ,hatta hatta ileride profesyonel olarak dahi çalışabilirsin yeter ki pes etme .

Hatta üyeler konuşuyor bölümüne bir başlık aç ve videolarını yayınla ,böylece bizlerde dışarıdan birileri olarak sana önerilerde bulunuruz .Bu güzel hobinden asla vaz geçme ,ama eğitimini de kesinlikle aksatma .

Sana başarılar ,dilerim .Guzel videolarını bekliyoruz .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN