Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Intihar

Karar Dönemi

Standart Intihar

Nasıl intahar edebilirim.13 yaşındayım.Ailem üstüme çok geliyor.Bugün bardağı taşıran son noktayı yaptılar.Yüksek(90) aldığım sınava kötü deyip yine bsni azarladılar.Tamam biliyorum bunu yapabilirim.Babam esnaf.Büyük bir kıyafet ve orta bir gelinlik mağazamız var.Babam bizi düşünmez gider müşteriyi düşünür.Annem beni korur ama arkamdan da bıçaklayabilir.Babam çok stresli.Hatta ve hatta o lanet olası telefonu ile dakkası bitmez ı konuşur diğer toptancılarla.Artık burama kadar geldiler.Belkide övülmeye ve psikolojik desteğe ihtiyacım vardır.Neolur yardımcı olun.Gözüme bir haftadır uyku girmiyor.

Banned

13 yaşında ne intiharı Allah aşkına. Daha görecek günlerin var. İnsan ne yaşarsa yaşasın, bu yaşadığı şey ne kadar kötü olursa olsun hayatını sonlandırmaya bedel değildir. Herkesin evinde bu tür problemler var takma kafana sen elinden geleni yap gerisini boşver. Tamam mı?

Banned

ZekiCengiz bak zeki olduğunuda yazmışsın.senin pohpohlanmaya ihtiyacın yok.sen olmadı gerektiği gibi ol.Öyle birileri için derslerin iyi olmasın kendin için.Güzel olduğu zaman kimseden övgü bekleme yoksa başkasının kumandası altında büyürsün.Daha çok küçüksun nedir bu intihar sevdaları emin ol, ölüm öyle güllük gülüstanlık değil, haftalarca komada kalıp, ilk gözünü açtığın zaman kısmi olarak ölülerin içinde uyanırsan inşallah olmaz anlarsın.O yüzden sana tavsiyem bildiğin yoldan şaşma..yok annem sevmiyor yok babam ilgilenmiyor bunlar cocuklar için teselli, sen davranışlarınla gayet olgunsun ve sen bunları takmadan derslerine odaklan.ve kendini geliştir.Aman ha özgüven den kaybetmemek için arkadaşlarınla gez sosyal aktiviteleri aksatma.Bizi dinle yarın bugün forumda bana bunları demişlerdi ne haklıydılar diyeceksin.tamam mı?

Çıraklık Dönemi

allah aşkına aklınızı toplayın 13 yaşında ne intiharı

Karar Dönemi

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah aşkına aklınızı toplayın 13 yaşında ne intiharı
    Şu an belki benim yerimde olsaydın anhakkında.Artık vaktinin geldiğini düşünerek anne ve babamla yemekte konuştum bu durum hakkında.ALLAH a binelerce şükür umduğumdan çok daha iyi geçti.

Çıraklık Dönemi

Alıntı ZekiCengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an belki benim yerimde olsaydın anhakkında.Artık vaktinin geldiğini düşünerek anne ve babamla yemekte konuştum bu durum hakkında.ALLAH a binelerce şükür umduğumdan çok daha iyi geçti.
    ergenlik döneminde insanlar gök gürlese intiahr etmek isteyebilir.çok dengesiz bi dönem.kendini en güç durumda olan oalrka düşünme.

dreamer8
    Guest

Nasıl intihar edebileceğini çok iyi biliyorsun ama etme. Saçmalama. Ailen de biraz anlayış göstersin.Lütfen bu tür şeyler düşünme. Bu bir kurtuluş olamaz, geri dönüşü olmayan bir pişmanlık ve bir insanın yapabileceği en aptalca şey. İşkence görüp yakılan, evden sokağa atılanları düşün.

Karar Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl intihar edebileceğini çok iyi biliyorsun ama etme. Saçmalama. Ailen de biraz anlayış göstersin.Lütfen bu tür şeyler düşünme. Bu bir kurtuluş olamaz, geri dönüşü olmayan bir pişmanlık ve bir insanın yapabileceği en aptalca şey. İşkence görüp yakılan, evden sokağa atılanları düşün.
    Belkide haklısınız.Desteklerinix için çok teşekkür ederim.Admin e saygılar sunarım.Bu arada destek almak için okulum rehber hocası ile görüşsem mi? Onada çok güvenmiyorum ama...

Banned

Bence okulun rehber hocasıyla görüşmektense dışarıdan bir psikologdan yardım alabilirsin. Daha iyi olur diye düşünüyorum.

Karar Dönemi

Alıntı sessizsakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence okulun rehber hocasıyla görüşmektense dışarıdan bir psikologdan yardım alabilirsin. Daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Teşekkür ederim.Sizin sayenizde öz güvenim yerime geldi.BUGÜNKÜ MATEMATİK SINAVINDAN 100 ALDIM HERKESE DUYURULUR

Sayfa 1/2 12 SonSon