6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Lütfen Yardım edin Lütfen

Karar Dönemi

Standart Lütfen Yardım edin Lütfen

Merhaba arkadaşlar benim adım mehmet can.15 Yaşındayım.Düzelen psikolojimi yine mahvettiler.Dayanamıyorum.İnsanlar,gizemli şeyleri araştırmam yada mistik şeylere merakım örneğin büyü öğrenmek gibi zevklerime tahammül edemiyorlar,dışlıyorlar.Aslında bana tahammül edebilecek bir insanın var olduğundan emin değilim .Neyse en son kollarımı bıçakla yaralamaya başladım çıldırmak üzereyim.Cinsel obsesif'im olmasına rağmen şu lanet psikiyatriye götürmüyor ailem.Dalgaya alıp delimisin diyorlar -_-.Çıldırmak üzereyim.Birine tecavüz ederim diye korkuyorum.Sadece psikiyatriye ihtiyacım var ona'da izin vermiyorlar.Sınavlar var hasta olasın mı geldi diyorlar -_-.Lütfen yardım edin.

dreamer8
    Guest

Ailene de acı biraz mehmet can. Katıksız arıza bir evlat olma, sürekli acı verme etrafına. Biliyorum istemeden oluyor ama sen de bir şekilde kendini zaptetmeyi öğreneceksin. Her zaman kesecek bir kol, tecavüz edecek bir dişi bulamazsın. Suç işlersin, toplumdan tecrit edilirsin, ceza alır, hayatını yakarsın. Kendine gel. Hiç mi götürmediler, götürdüler seni doktora. Çare olacak mı, olmayacak, bir de üstüne hastaneye yatıracaklar. Ailene acı artık biraz. Çık deli gibi koş, kendini yor. Facebooka foto yüklemekten, saçma sapan şeyler okumaktan vazgeç artık. Hem dertlisin, hem de öfkelisin. Dertli bir insan öfkeli olursa çekilmez bir hal alır.

Karar Dönemi

Sanırım haklısın.Ama nereden başlayacağımı bilmiyorum.Hep şu başlangıçları yapıyorum ama.Bana eski halimi hatırlamamı sağlayan sınıf arkadaşlarım.....Neyse bir şekilde okul değiştirmeye çalışacağım. 35.Başlangıcı yapacağım ama olsun bir tanesinde kesinlikle başaracağıma eminim.Bu başlangıçta ne yapmalıyım ? .Onun için tavsiye verirsen sevinirim.

dreamer8
    Guest

Okul hayatın bitecek neredeyse sen hala okul değiştiriyorsun. Valla madem değiştireceksin, değiştir ve sıfır bir imajla yeni okuluna başla. Kimse seni tanımıyor, sıkıntılarını bilmiyorlar, tertemiz bir sayfa, insanları izle, incele, güvenebileceklerine yanaş sonra. Ama bu son okul değişikliğin olsun. Kalabalık içinde kaybolmayı ve kamufle olmayı öğrenmelisin, göze batmamalısın. Aykırılıklarını okul saatleri dışında yaşamalısın. Ailenle sakın ters düşme, bu sana vicdan azabı verecektir. Çünkü ben aileni de haklı görüyorum.

Karar Dönemi

Teşekkür Ederim .Bu sefer olacak,eminim kesinlikle başaracağım.

Banned

bir an önce psikiyatriye git. öğrenci isen rehber öğretmenden yardım iste.
    ya da psikiyatri acile başvur. durumu anlat. yani ailenin getirmediğini ve yardım iste.
    bunu bir an önce yapmazsan vahim olaylar olabilir...