8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: tümör mü ??

Karar Dönemi

Standart tümör mü ??

Arkadslar 3 ay once panik atak teshisi koyuldu. Doktor elim ve ayagim uyusuyor diye emin olmak icin mr cekti temiz cikti. Suanda. Basimin ustu ve sol tarafinda hafif bi agri uyusukluk gibi bisey. Var gozumev e kulagimin arkasina vuruyor. Tümör olabilirmi. 3 ayda beyinde tümör olusurmu. Iyice takmaya basladim kafaya. Nerem agrisa bir hastalik bulmaya calisiyorum

Banned

Aklınıza kötü şeyler getirmeyin. Hastalıkları fazla araştırmak iyi bir şey değil. Bilmemek daha iyi diye düşünüyorum. Ben öyle yapıyorum. Kendinizi her zaman iyi hissedin ve kendinizi sağlıklı olduğunuza inandırın. İnanmak başarmanın yarısı derler ya kesinlikle doğru. Ben inanıyorum ve başarıyorum. Mümkün olduğunca da hastaneye gitmiyorum. Size de tavsiye ederim. Sonuç güzel olacaktır Tümör olduğunu da sanmıyorum. Çok rahat etmezseniz bu konuda bir doktora görünün bir şey kaybetmezsiniz.

Karar Dönemi aslan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dostum sana tek bişi söliyim internetten felan okumuşsundur genelde internette kim ne olursa kendine yakıştırıyor ben bazen öyle düşünüyorum kafamın içinde filler tepişir gibi oluyor git bir doktora sor bidaha mr çekdir.internetten bişi okuma

dreamer8
    Guest

Alıntı pakito41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadslar 3 ay once panik atak teshisi koyuldu. Doktor elim ve ayagim uyusuyor diye emin olmak icin mr cekti temiz cikti. Suanda. Basimin ustu ve sol tarafinda hafif bi agri uyusukluk gibi bisey. Var gozumev e kulagimin arkasina vuruyor. Tümör olabilirmi. 3 ayda beyinde tümör olusurmu. Iyice takmaya basladim kafaya. Nerem agrisa bir hastalik bulmaya calisiyorum
    Öyle kötü şeyler getirme aklına. Tümör için yaşın çok genç. Kafana takar, stres yaparsan çok da zor değil tümör sahibi olmak. 2015 yılı, apartmanlara tıkıştırılmış, evlilik yaşının 40 lara dayandığı, köle düzeninin hakim olduğu, bencil, tahammülsüz, hareketsiz, stres dolu bir hayat. Hasta olmak çok kolay artık. Umursamasan da, kederden çatlasan da öleceksin. Bırak dağınık kalsın. Sıkma kendini, daraltma, düşünme. Yoksa adı konmamış hastalıklar bulursun beyninle.

Karar Dönemi

Haklisin. Ama insan takmadan yapamiyor tabi

Karar Dönemi

benim yasadiklarimin aynisni yasamissin ya anksiyete cok kotü bende 2 3 aydir kendime gelemiyorum

Karar Dönemi

Cok kotu. Hrbiden ya. Su aralrda kolon kanserimiyim diye taktim ayiptr sylmsi. 8 gundrnfalan tuvaltte bira zorlaniyorumda. Su saat itibariylede sag kaburgamn altnda sanki ka gerginligi gibi bisy var aklima kotu seyler gelmeye basladi bile. 24 yasindayim butun hastaliklarin beliritilerini yasadim bile en asindan oyle saniyorim

Karar Dönemi

nasılsin şimdi? umarım iyisindir.