Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Evde sevmediğiniz biri var mı?

Banned

Standart Evde sevmediğiniz biri var mı?

Evet konuyu ben açtığım için ilk ben konuşayım. Benim abim var. Onu hiç sevemedim. Ne kadar böyle yapmak istemesem de olmuyor galiba ve ben abimi sevmiyorum. Bir yere gidiyor mesela gelince ya da geleceğini duyunca moralim bozuluyor. Çok değişik bir insan önünden gitsen olmuyor arkasından gitsen olmuyor. Kendisine yapılmasını istemediği şeyleri başkasına yapar. Örnek vermek gerekirse biz onun telefonuna karışsak kıyamet kopar ama o bizim telefonlarımızı karıştırır. Anneme falan saygısızlık yapar biz kendisine karşı bir şeye ters tepki versek gözleri döner sinirden bizi pişman eder yani utanmasa döver bile. Küçükken hep tehdit ederdi herhangi bir konuda babamıza şikayet ettiğimiz zaman babam evde olmadığında döverdi. O dışarıdan eve gelmez ben bir yere gitsem laf eder nereye gideceksin kiminle gideceksin gibi. Bazı şeylere annem babam karışmaz o karışır. Bunda annemle babamın suçu da var biliyorum ama onlara da bişey diyemiyorum çünkü aynı anne baba bizi de yetiştirdi biz öyle olmadık. Her şey ona yapıldı. İşin kötü tarafı diğer kardeşlerimde sevmez onu tek ben değil yani. Kardeş sonuçta atsan atılmaz satsan satılmaz. Millete karşı çok iyidir. Dışarıdan baksan melek gibi maşallah ne kadar akıllı dersin. Yokluk nedir bilmedi hiç çalışmak nasıl zordur hala bilmez. Hiç de umursamaz rahat biri. Ben ondan kaç yaş küçüğüm ben çalışıyorum o geziyor. Yakında evlenecek utanmadan bana olmazsa kredi çekersin diyor. Bilmiyorum ne olacak. Evlense de kurtulsak diye bekliyorum ama evlenince de kurtulabilecek miyiz onu bilmiyorum. Bizimki kısaca böyle Sizinle de paylaşmak istedim. Sizin varsa sizde paylaşırsanız sevinirim.

Karar Dönemi Ruzulhuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öyle malesef herkesin ailesi Güllük güllistanlık olmuyor.mutlaka herkesin anlaşamadığı birileri oluyor tabi bu kişiler aileden olunca ayrı bi sorun oluyor.bazı insanlar ailevi sorunları çok güzel saklayıp Dışarıya mutlu görünmeyi çok güzel beceriyor.elbette ben de istiyorum ama bazen sevmek istesende sevemiyosun işte sevmeyi deniyoÅ›un sonra yine bi olay seni soğutuyor bizim ailemizdede sorunlarımız var bi çok kişi Abimle aramın iyi olmadığını bilir aksinede kendisi dışardan sevilen biri hatta bazen onu daha çoksevdiklerini düşünüyorum öyle malesef biz pek sorunlarımızı yansıtmammayı beceremedik.Biz bi aile olamadık belkide kimbilir.

Banned

Alıntı Ruzulhuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle malesef herkesin ailesi Güllük güllistanlık olmuyor.mutlaka herkesin anlaşamadığı birileri oluyor tabi bu kişiler aileden olunca ayrı bi sorun oluyor.bazı insanlar ailevi sorunları çok güzel saklayıp Dışarıya mutlu görünmeyi çok güzel beceriyor.elbette ben de istiyorum ama bazen sevmek istesende sevemiyosun işte sevmeyi deniyoÅ›un sonra yine bi olay seni soğutuyor bizim ailemizdede sorunlarımız var bi çok kişi Abimle aramın iyi olmadığını bilir aksinede kendisi dışardan sevilen biri hatta bazen onu daha çoksevdiklerini düşünüyorum öyle malesef biz pek sorunlarımızı yansıtmammayı beceremedik.Biz bi aile olamadık belkide kimbilir.
    Buda mı aynı

Karar Dönemi Ruzulhuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eh alıştım artık. Ama sen yine şanslısın benim başka kardeşim yok iki kardeşiz şurda biri sokakta görse bunlar KARDEŞ demez he birlikte bi yere gittiğimiz de yokta aslında.

Banned

Hm evet o konuda çok şanslıyım bi tane kardeşim var bi tane de abim var yukarıda bahsettiğimden hariç. İkisini de çok severim onlarda beni çok sever ikisiyle de arkadaş gibiyiz

dreamer8
    Guest

Biraz daha sık dişini. Evler ayrılınca gerçekten düzeliyor aranız. Tamir edilmez yaralar açmayın birbirinizde. Az kaldı. Ben de ablam bekarken konuşmazdım onunla. Evlendi ve artık aramız daha iyi.

Banned

Bende öyle yapmaya çalışıyorum. Zaten saygı konusunda kesinlikle hata yapmam. Her zaman abim olduğu için saygılı davranırım. Sevmem orası ayrı. İnşallah öyle olur

Karar Dönemi Recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs

[FONT=Georgia]Anam, babam, kardeşim... Dur, kardeşimi severim. Kendisiyle hiç konuşmam ama onu severim.

Babam bir şeyi yapmayı sevmez, bir şeyi vermeyi sevmez, verdirir, yaptırır. Sevemiyorum...

Annem. Utanmasa benimle ilgili "intihar psikolojisi vardı" diye beni açığa vuracak, teşhir edecek. Yapar mı? Yapmaz elbette çünkü yalnızca ümitsizliğin kıyısından geçmişliğim var. Yine de "depresyona girdi, psikolojisi bozuldu" diye rezil etmekten aşağı kalmaz. Narkozsuz sünneti yaptıran, sol kolumdan tutan da yobazların kafasına uyan da, bir insanın penisinin en duyarlı ikinci kısmını -yarı anestetik bir hâlde- canlı aldırtan düşüncesiz de kendisidir.

Sonuç olarak bir şeyler ifade etmem gerekir ise diyebilirim ki "Başkasını sevmeyeni... Anladım şu notumun düşük olduğunu iddia ettiğim gün (sefil olduğumu, birkaç gün önce), yanımda olmayacaklarını; başkasını sevmeyeni, bundan sonra sevemeyeceğim. Sevmeye çalışmıyorum artık. Ben, sadece atların semerlerinin tahta kısmı bir oyuncağım sanırım.
    Konu Recep tarafından (23-03-2015 Saat 07:46 AM ) değiştirilmiştir.

Ben hayatta kimseyi sevmiyorum diyemem maalesef.Yapıma ters.Kızarım ve hatalı bulurum sadece.
    Evet ben de abime çok kızarım,hatta deli olurum çoğu zaman ama o bir şizofren hastası.
    Şu son zamanlarda da kendi rahatsızlığımı ona yormaya başladım,ama bu sadece kendi hastalığımın vermiş olduğu bir takıntıdan ibaret.Lanet olsun ki bunu da bal gibi biliyorum ama bu duyguyu engelleyemiyorum maalesef.
    Biz hastayız arkadaşlar,bazı konularda değerlendirme yaparken lütfen bunu da göz önünde bulunduralım.
    Çözümü de buna göre üretmek en doğru davranış olur bence.

Evde sevdiğin birisi var mı diye olsaydı soru cevaplamam daha kolay olurdu, aslında var evet sevdiğim. Bir tek annemi seviyorum, geniş bir aile olarak 3 teyzem (birisi 17, birisi 24,birisi de 33 yaşında), dayım ananem ben ve annem olmak üzere beraber yaşıyoruz (tabi yaşamak denirse) Bunları şuanda pek konuşmak istemiyorum, moralim biraz yükselirse neler olduğunu anlatabilirimEvde sevdiğin birisi var mı diye olsaydı soru cevaplamam daha kolay olurdu, aslında var evet sevdiğim. Bir tek annemi seviyorum, geniş bir aile olarak 3 teyzem (birisi 17, birisi 24,birisi de 33 yaşında), dayım ananem ben ve annem olmak üzere beraber yaşıyoruz (tabi yaşamak denirse) Bunları şuanda pek konuşmak istemiyorum, moralim biraz yükselirse neler olduğunu anlatabilirim

Sayfa 1/2 12 SonSon