3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Artık Dayanamıyorum

Standart Artık Dayanamıyorum

Merhabalar arkdaşlar,8 yaşimdan beridir sevdigim fakat hislerimi bir türlu açamadiğim actigimda ise reddedildiğim 6 yildir gormedigim fakat icimdeki aşkın bitmediği bir kız var.Hic sevgilim olmadi cok samimi dostluklarim oldu kizlarla fakat sevgili olayina giremedim abi ustunden yillar gecsede bi turlu unutamiyorum o bakisi ses tonu gulusu onunla ilgili hersey.Başka bir kizla "Cinsel Hayaller" kurabilirken bununla olmuyo sadece karsimda otursun orda oylece asirlarca kalabilirim yada sadece elini tutayim.Bilmiyorum kafayi yemek uzereyim bazen kendime geldin 18 yasina unut, şununla ilgili cocuk cocuk hayaller kurma kendibe gel felan desemde en fazla yarim saat dayanabiliyorum bilmem belkide kafayi yiyorum bunlari dusununce keske okulu birakmasaydim diyorum bir ise gireyim diyorum cevremde benim yapabilecegim adam akilli is yok bir kac iste calistim olmadi en fazla 1 gun sonra biraktim bi akrabam diksiyonumun iyi olduğunu söyledi ses tonumun görüsmeye gittim olmadi.Asosyalim ankaranin berbat bir semtinde yasiyorum cevrem turkce konusamayan davarlarla dolu dogru duzgun arkadasim yok ailem yıldırıcı derecede cahil onlarla konusamiyorum ozellikle babam laftan anlamiyor hemen hemen tum fikirlerimiz zıt mesela bizimkiler çok dindar bense dinle alakasi olmayan biriyim son 1 yildir ruh gibiyim bizimkilerle yazın tatile cıkmıyorum oyle evde oturup oyun oynayip duruyorum.Kücüklugumden beri annem cok korumaci davrandi beni herkesle arkadas ettirmedi veya disari cikmama izin vermedi kezze babam (kendisi pintinin tekidir) hemen hemen hic gezmeye gitmezdik hep evdeydik bir şey fark ettim kucuken alismayinca buyuyuncede asosyal oluyormuşsun en azindan bu durumu ona bagliyorum.3 gün once babam ailecek otele gidelim dedi bende sıkılmıştım olur dedim neyse toplandik geldik otele ve her zaman oldugu gibi geldigime gelecegime bin pisman oldum bahsettigim gibi ailem bayağı bir cahil geri kafali otelde,sokakta beni rezil ediyorlar benimle dalga geciyorlar.Saat gecenin ücü oturmus bunu yaziyorum aslinda ygs nin sonuclarini bekliyo olucaktim kafamin icine edeyim okulu biraktim gerci bu da onlarin sucu evden hic cikmamis pisirik bir cocuğu yurda atarsan ne olur? İcimdeki okuma hevesinide siktiler eskiden derslerim iyiydi ankaraya tasinana kadar buraya gelince hersey tersine döndü 3 gecmeyen notlar 17-18 gün devamsızlik bla bla bla...Bizimkilerin cocugu olarak hayata 5-0 yenik basladim 17 yasima kadar avarelin tekiydim bunlarin yuzunden moruk cocukken ne bi ilgi ne de bir güler yüz.ha birde kardesim var liseye yeni basladi o da yurda gitmek istedi ve arkasinda en cok ben durdum hani halk arasinda derler ya "Gözü Açılsın" diye benim yasadiklarimi o yasamasin diye sunlarin kulturünu almasin diye eminim yoruma ne olursa olsun onlar senin ailen diyeceklerde olacak DEMEYİN KARDEŞİM.Şu platonik aşkım üniversitede sevgili edinmiş içim aciyor be abi gercekten ben bu kıza aşığım ezik gibi hergun twitterdan hesabini duzenli kontrol ediyorum resim koyduysa salak salak hayaller kuruyorum istemeden.İçimde bilemediğim bir sevinç oluyo evet sadece bir resmi bana antidepresan gibi geliyor cok cocukca biliyorum kendi kendime onun hesabina girme resmine balma diyorum ama olmuyor.Uyuyup uyanmamak istiyorum yada artık benden paso deyip yerime başka birinin gecmesini istiyorum dini inancımı yavas yavas kaybediyorum bilmiyorum bir dalga gibi öylece kıyıya çarpiyorum.Bu aralar ciddi bir hastaliga yakalanmayi istiyorum en azında intihar günahına girmeden ölürüm diyorum.Beni arayan pek cok kisi yok bi kuzen var saolsun arada arar halimi hatrimi sorar ama artik onunlada konusmak istemiyorum onu sevmedigimden degil kimseyle konusmak istemiyorum cevrem ise yaramaz bi aptal oldugumu dusunuyorlar gecen yaz ailemle tatile gittik bir otele ben 4 gün sonra otobusle tek basima dondum evet belki sizede aptalca gelicek fakat abi ailemle zaman gecirmek istemiyorum 2 gunde olsa tek basima kendimi dinlemek istiyorum hatta mumkunse sonsuza kadar.

Karar Dönemi

Muhammed (a.s) der ki 'İmanın yarısı sabır,yarısı da şükürdür'.Bu dünyaya bir kez geliyoruz.İnan senin yaşadıklarının benzerlerini ben de yaşadım.İntihar teşebbüslerim de oldu
    Şimdi keşke diyorum hiç yapmasaydım.Etrafında seni seven kimse mi yok.Senin yaptığın herşeyi bilen,seni annenden,babandan,kardeşlerinden daha çok seven bir Rabbin var.Ona güven,ona dayan! kardeşim.O yüzden biraz daha sabret oldu mu.Allah yardımcın olsun!

Karar Dönemi Recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs

Hepsine katılıyorum. Şu şekilde katılıyorum: Ben de öyle düşünüyorum; bende de (bendekilerde de) var... Geçen bana iş buldular, yapabileceğim, İngilizcesi olan 2200+300 kira yardımı+500 tip+(en önemlisi bu, para umurumda değil) evden uzak olmak; Allah sizi inandırsın, babamla yolculuk etmek zorunda olduğum için vazgeçtim. 2 saat boyunca babamın telkinlerini mi dinleyeceğim? Kardeşim seni çok iyi anlıyorum. Şimdi YGS'den düşük bir puan aldım; ben yavrularıyım ama beni, bir insan olduğum için sevmeyecekler.

Aslına bakarsanız; insanları sevmiyorlar. Bu düşüncelerimin tamamı bugün geçti aklımdan:.. Tanımadığı insanı seven insanı, tanımasam bile seveceğim; tanıdığım insan beni sevse bile -bu da tuhaftır- zorluyorum sevmeye onları kendimi, ama sevmiyorum, ve kalıcı olarak da sevmeyeceğim. Sevemiyorum onları...

Annem bana diyor "Neden oğlum artistlik yapıyorsun?" Hâlâ anlamamakta diretiyor.

Son olarak da: Yolculuktan geldim. 16 saat.