10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Gerçek bana katlanamıyorlar

Karar Dönemi

Standart Gerçek bana katlanamıyorlar

Merhaba arkadaşlar benim adım Mehmet Can.Birçok psikolojik sorunumla başa çıktım ve "kendim oldum" sonunda ise en iyi 2 arkadaşım ve sınıfımdaki tüm arkadaşlarım bana kin beslediler ve beni aşağılamak için fırsat kolluyorlar.Okula gitmek istemiyorum resmen ve yakınlarda nakil isteyebileceğim okul yok !.Kontenjanlar dolu.Annem birdahaki seneyi beklememi kontenjanların ozaman boş olacağını söylemişti ama dayanamıyorum.Sabredemiyorum.Her gün bana kin besleyen insanların yanında durmaya katlanamıyorum.Yardım edin !

Karar Dönemi Recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs

Tokatlayıcı ruhlu olmana gerek yok; tokatlayıcı ruhlu görünmelisin kardeşim. Hummer H1 jipi gibi, Ferranin benzini fffffüüp... çektiği gibi, insanları harca; insanlar sana saygı duyacaktır, özellikle de orta derece akılları çalışanları. Kötülerine gelince diyebilirim ki "niye sana koşanlar varken, sana kendini muhtaç hissetmeyenlerle uğraşıyorsun?"

Dinle alakam olmaz ama, Kur'an'da (yaklaşık) şöyle bir şey okumuştum:

Muhammed surat astı ve yüz çevirdi Kendisine o kör geldi diye. Nereden biliyorsun; belki o, temizlenip arınacak? Veya öğüt alacak; böylelikle bu öğüt kendisine yarar sağlayacak. Fakat kendini hiçbir şeye ihtiyacı olmadığını sanan ise, işte sen, onda ‘yankı uyandırmaya’ çalışıyorsun. Onun temizlenmemesinden dolayı senin aleyhine ne var? Ama koşarak sana gelen ise içi titreyerek korkar bir durumdadır; sen ona aldırış etmeden oyalanıyorsun.

Karar Dönemi

Aslında insanlarla uğraşmamdan oluyor birazda.İnsanları harcayınca yada sinir edince acayip zevk alıyorum kahkaha atmaya başlıyorum.En son bu yanım yüzünden çantamı darp edilmiş buldum.Defterlerimi okulun bahçesinde buldum .

Karar Dönemi

Bilmiyorum insanları trolleyince(sinir edince) acayip zevk alıyorum ve vicdanım pek oralı olmuyor ozamanlarda'da.Karşıdaki kişiyi üzdüğümü biliyorum ama bilmiyorum işte artık eskisi kadar kendini göstermiyor vicdanım.

Yer
    Kıbrıs

Trol Doğru değil; bir gün, kendini tam ters bir durumda ve analiz edemeyecek kadar ruhsuz bir hâlde bulursan -her insan, yüksek adalet duygusu denen şeye sahiptir ki- kendini kötü hissedersin.

Karar Dönemi

Aslında böyle hisler hissetmeden önce banada yapıyorlardı hemde çoook fazla -_-(hatırlmak bile istemiyorum) buda zorbalıkla birleşince artık dedim bende yapıcam ulan .

Karar Dönemi

Ne kadar kendimi zorlasamda ağlattığım arkadaşlarımı görünce(fiziksel saldırı yapmam her zaman psikolojik ve sinsi bir şekide yaparım) kahkaha atasım geliyor.Engelleyemiyorum .

Yer
    Kıbrıs

Bir kızla ne konuşulur da, sizden hoşlansın? Aslına bakarsanız, kız sizden hoşlandıysa ne konuştuğunuzun önemi yoktur. Değil mi? İnsan ilişkileri için de aynı şey geçerli; vur-kır, parçala, kızı çekiştir amma, kızı çekiştir; abartma. Mesela:

https://www.youtube.com/watch?v=i7u88srnRxI rrrb.gif

Karar Dönemi

İşte o dozu tutturamıyorum nasılki zevkin dozunu tutturamıyorsak buda benim için böyle .

Yer
    Kıbrıs

Alıntı mexi43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte o dozu tutturamıyorum nasılki zevkin dozunu tutturamıyorsak buda benim için böyle .
    bilader... sana özel mesaj atıyorum, normal mesaj, atıyorum, yine de benim yazdıklarımı okumamana rağmen bana yanıt veriyorsun. Benim okuduklarımı değerlendir; "adam cevap" yazmış diye, patlatmak istediğin şeyi yazıyorsun. Evet, insanlara değer vermiyorum demiştin; haklıymışsın.