Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
43 sonuçtan 41 ile 43 arası

Konu: Eziklik ...

Karar Dönemi

Alıntı acmilanac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sorun benim kendimde.Hiçbir şey yapmıyorum uyumaktan başka.Dersim mi var neyim var hiç umrumda değil.Hazırlığım ama yaz okuluna kalacak gibi durumum şu an dersler sabah oldugundan zar zor uyanırsam gidiyorum.Gidincede konuşcam etcem falan filan kafamdan 50 düşünce geçiyor.Yada ne bleyim annemler kuzenimin odasına git diyorlar gitmiyorum.Şimdi gene geldi ruhsuz falan diye düşünmesinler diye.Gidincede sus pus oturuyorum zaten.Espri olursa gülüyorum falan.Bugünde derse gitmedim işte saart 1 de uyandım.Oda arkadaşım geldi ''Oglum şizofren gibi hayatın var valla ya '' dedi ve benim moral 0.Onda suç aramayın arkadaşlar ben biraz abartarak anlatıyorum galiba anlattıklarımı.Sürekli böyle ezikmişim gibi düşünmekten her hareketi abartıyorum galiba.Geçenlerde sabah alarmım çaldı kapattım.Oğlum kalk be kalk yeter artık git dersine ya yaz okuluna kalcan ya dedi.İyi bir arkadaş ben seviyorum.Ama işte ben liseye başlarkende böyle olmustu simdide aynı seyleri üniversitede yasıyorum.Yardım ben ne yapayım sürekli düşünmekten sıyırcam kafayı
    Merhaba bir doktora göründünüz mü sizde okb olabilir.

Karar Dönemi

Alıntı okbleeist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bir doktora göründünüz mü sizde okb olabilir.
    doktora göründüm ama bıraktım.OKB olabilme şansı nasıl sizce nerden anladınız

Banned

geçmişte alay edilen bir tip idim..şimdi de durumum çok iç açıcı sayılmaz ama eskiye göre daha iyiyim..yaş 40 olunca saçlar ağarınca rahatsız edenlerimin sayısı azaldı.
    senelerdir çektim sosyal fobiyi. eskisi gibi olmasada çekmekteyim.ilaçlar egzersizler yuvarlanıp gidiyoruz işte.bence hem psikiyatri hem de psikolog yardımı almalısın.acaba diyorum uzak doğu sporları öğrensen kendine güvenin gelir mi.. ne olursa olsun spor her zaman faydalıdır ..zor bir durum.bende ezik sayılırım.seni iyi anlıyorum. yoksa sende mi benim gibi annenden babandan okkalı dayaklar yedin ve aynı zamanda ilkokulda arkadaşların seninle alay mı etti..belki ezikliğimizin sebebi çoçukluk travmalarıdır..tekrar mı dayak yesek diyorum..çivi çiviyi sökermiş...benim şu anda tek silahım ne biliyormusun..beddua etmek..bana sataşana beddua ediyorum..belasını buluyor ama bende yıpranmış oluyorum.. gerektiğinde yumruğu çakanlara öyle özeniyorum ki...

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345