Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Nişanlım Şizofren mi?

Karar Dönemi ekvator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart dr olarak önerilerim

dr olarak tavsiyelerim
    verdiğin bulguların yarısı bile sizofren demek için yeterli bulgular ve çok tehlikeli bir durum şizofrenin de çeşitleri var sizin nişanlınız size zarar verebilir babasının başına gelen sizin başınıza gelebilir bu yüzden ya tedavi olmasını sağlayın yada kendinizi soğutup onun sizden uzaklaşmasını saglayın çünkü ayrılacagınızı birden söylerseniz size zarar verebilir.. bir psikiyatriste danışmanız son derece uygun olur

Cahillik Dönemi negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne doktorusunuz bilmiyorum ama dilerim psikyatr değilsinizdir..bu yazıları şizofrenlerde okuyor onların üzerinde nasıl bir dışlanmışlık hissi uyandıracağınızı düşünmeden yazmanız ilginçç...şunu anlayın artık hiçbir şizofren potansiyel katil değildir..öyle olsaydı sayıca hapishaneden çok akıl hastanesinde suçlu olurdu..bence sağlıklı görünen hastalara dikkat etmek lazım..
    GÖZLERİNDEN ANLADIM ÖNCE SONRA SÖZLERİNDEN... HİÇ Mİ SEVMEDİN HİÇ Mİ SEVİLMEDİN? YAĞMURDA YAŞATMAZ SENİ GÜNEŞTE ARTIK MEVSİM SONBAHAR

Alıntı negatif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne doktorusunuz bilmiyorum ama dilerim psikyatr değilsinizdir..bu yazıları şizofrenlerde okuyor onların üzerinde nasıl bir dışlanmışlık hissi uyandıracağınızı düşünmeden yazmanız ilginçç...şunu anlayın artık hiçbir şizofren potansiyel katil değildir..öyle olsaydı sayıca hapishaneden çok akıl hastanesinde suçlu olurdu..bence sağlıklı görünen hastalara dikkat etmek lazım..

kesinlikle katılıyorum

bu arada bu arada nişanlınla ilgili anlattıklarını okudum büyük ihtimalle bipolar yada Paranoid tip Şizofreni..Allah kolaylık versin umudunu kaybetme eşinin özgüveni ve senin sabrın sayesinde üstesinden gelirsiniz..

Karar Dönemi lecosse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biran evvel doktora götürülmesi lazım kendi gidmioorsa en yakın sağlık kuruluşuna gidip baş hekimliğe cıkıp knşun ambulansla gelip alsınlar o olmassa polise başvurun o gelip götürsün nedemek sizi bıcaklıyor ya sizdede nasıl bişey var anlamş deilim nasıl aynı evde kalıyorsunuz halen..allah aKIl fikir versin.

Karar Dönemi
    Yer
    yalova

bence destek olmanın tam zamanı ne yaptıgının bılıyomu acaba sevıyosan terketmenın anlamı yk bol bole kaybedıyoruz zaten ınsanlıgımızı ,,,kçmak bence yapılcak en zor sey ben olsaydım dusunmezdım allh korusun ama anlamaya clıs derımm

Karar Dönemi

Alıntı butterfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende simdi onu sorcaktım?
    niye kurtulmak?insan sadece kendi içinmi yasar?
    bence ona daha cok sarıl... beraber üstesinden gelebilirsiniz inş
    butterfly'a kesinlikle katılıyorum aynı olayı biz yaşadık saydıklarınızın en az 5tanesi kuzenimin nişanlısında vardı kuzenim bu kişiyi bıraktı fakat ben onu bu konuda çok suçlu buluyorum!Bir can o bırakılıp giden kişi ötesinde bir insan; insanoğlu yani bizler ilgi ve destek bekleriz belki bu kişilere destek olursak hastalığına ne kadar çare olamasakta onlara tutunucak bir dal vermiş olmazmıyız sizcede?

Karar Dönemi
    Yer
    yalova

sızofren hastaları hatasını gormez ve kbullenmes ve onun hata oldugunun da farkında dııldır zaten gercı sızofren olmayan normal ınsanlar bıle akılalmaz olaylarda rol alıyo sevıyosanız olabıldıgınce yalnız bırakmayın cınku sızofrenlerde dıslanmıslık yalnızlık ters etkı yapar mumkun old konusya o konulara bı acıklık getırmesını ıstemeye clısınbu konulara aacaıp ılgı duyuyorumm ve onu normal bırı olarak algılayın bunu hıssettırmeyınn

bence bir an önce doktora götürmeye ikna edin çünki ilersi çook sıkıntılı bir durum oluşturacak arkadaşım inan.

Banned
    Yer
    utopia

Alıntı deep-emotıon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bir an önce doktora götürmeye ikna edin çünki ilersi çook sıkıntılı bir durum oluşturacak arkadaşım inan.
    Konunun uzerinden 4 yil gecmis bilmem farkindamisiniz

Karar Dönemi

kadın şimdiye öldürmüştür adamı neler olduki sonra çok merak ettim

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon