10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: üyeliğimin kalici olarak silinmesini talep ediyorum!!!

Yigit
    Guest

Standart üyeliğimin kalici olarak silinmesini talep ediyorum!!!

Arkadaşlar abiler ablalar forumdan ayrılmaya karar verdim. Nereden kopup geldiği belirsiz 3-5 kişi 2 günde forumun anasını s.ktiler daha da burada durulmaz. Bu aptallara izin veripte her türlü saçmalığı yapmasına göz yuman forum yönetimini şiddetle eleştiriyorum. Burada ilk geldiğim günden beri bana yardımcı olan yol gösteren abilerim ablalarım ve arkadaşlarım

Psikolog_Yolunda
    Yorum
    Ruzulhuzun
    Montevo
    Seckin
    Bir_umut
    Gunes1
    Be tabiki eski kavgalım gıcık ablam Gülfem

Unuttuklarım vardır illaki affetsinler.

Hakkınızı helal edin. Facebook var zamanında telefonumu verdiklerim var bana ulaşırsanız her zaman vakit ayırırım sizin için.

Haydi Allaha emanet olun!

Çıraklık Dönemi

aman yiğit 2 kişi için gitme buralardan.

Karar Dönemi

Onlar gitsin bence sen niye gidiyorsun
    Alıntı Yigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar abiler ablalar forumdan ayrılmaya karar verdim. Nereden kopup geldiği belirsiz 3-5 kişi 2 günde forumun anasını s.ktiler daha da burada durulmaz. Bu aptallara izin veripte her türlü saçmalığı yapmasına göz yuman forum yönetimini şiddetle eleştiriyorum. Burada ilk geldiğim günden beri bana yardımcı olan yol gösteren abilerim ablalarım ve arkadaşlarım

Psikolog_Yolunda
    Yorum
    Ruzulhuzun
    Montevo
    Seckin
    Bir_umut
    Gunes1
    Be tabiki eski kavgalım gıcık ablam Gülfem

Unuttuklarım vardır illaki affetsinler.

Hakkınızı helal edin. Facebook var zamanında telefonumu verdiklerim var bana ulaşırsanız her zaman vakit ayırırım sizin için.

Haydi Allaha emanet olun!
    Keşke SEN olmasaydın ben o zaman çok başka BEN olurdum..

Banned

moderatörler engellemediği için hala buradalar...

dreamer8
    Guest

Neden biz gidiyoruz? Neden biz gitmek zorunda kalıyoruz. İki insan nasıl dakikada bir küfürlerle dolu konu açabilir. Adam aynı gün içinde 30 tane ağır küfürler içeren konu açıyor. Konu sınırlandırması getirilmeli, anında müdahale edilmeli, forum acilen bu pisliklerden arındırılmalı.

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

dün aksam 9 dan sonra foruma gelmedim , gündüz benim de islerim var . O iki üye forumdan uzaklastirildi sorun yok kimseninde ayrilmasina gerekmez

Banned

bu forumne güzel ya ilgilenler var.diğer forumda küfrün bini bir paraydı.
    Konu optimus tarafından (12-02-2015 Saat 08:07 PM ) değiştirilmiştir.

Yigit
    Guest

Burası psikoloji forumu sorunlu herkes bunlar olacak diye bir bahane asla olamaz. Onlar için akıl hastaneleri var. Buradaki yanlışlar aynı gerçek hayattaki gibi suç kapsamına girer ve çok ağır bilişim suçları cezaları var. Daha dikkatli olunmalı. Moderatör alınacaksa alınsın üyelik kısıtlamaları gerekiyorsa mümkün olduğu kadar yapılsın. Bunca insan bu saçmalıkları görmek, işitmek zorunda değil. Gerekiyorsa bizde yardım ederiz. Benim fazla vaktim olmuyor ama illaki forumda bu işi yapacak birileri vardır.

Banned

Alıntı Yigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burası psikoloji forumu sorunlu herkes bunlar olacak diye bir bahane asla olamaz. Onlar için akıl hastaneleri var. Buradaki yanlışlar aynı gerçek hayattaki gibi suç kapsamına girer ve çok ağır bilişim suçları cezaları var. Daha dikkatli olunmalı. Moderatör alınacaksa alınsın üyelik kısıtlamaları gerekiyorsa mümkün olduğu kadar yapılsın. Bunca insan bu saçmalıkları görmek, işitmek zorunda değil. Gerekiyorsa bizde yardım ederiz. Benim fazla vaktim olmuyor ama illaki forumda bu işi yapacak birileri vardır.
    bilişim suçları daha çok parasal dolandırıcılıktır. bunların yaptığına troll denebilir dünyada facebook twitter troll'lerinden hapis cezası alan var.
    fakat dünyada forum troll'den ceza alan kimse yok. forum güvenliğinden admin ve moderatörler sorumludur ve bu forumda moderasyon zayıf. sürekli online moderatör olmalı.

Süper Moderatör Selina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Berlin

yönetim sürekli online Moderasyon zayif degil, benim dün aksam aksilik iste bilgisayarimin akkusu sifirlanip kapandi.bugün ise sabah beri Akku icin disardaydim foruma geldigimde dona kaldim .kac senedir burdayim ve böyle bi durumla ilk defa karsilasiyorum .
    saygilar