Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Önemli?

Karar Dönemi

Standart Önemli?

Öncelikle modarötörler adminler her kim ilgileniyorsa bu siteyle, gözlemlerime göre burda gereksiz insanlar türemeye başladı rica ediyorum bu üyeleri ya uyarın ya da atın gitsin darlandım ya..Millet derdiyle uğraşıyo bunlar dalga geçiyo
    Keşke SEN olmasaydın ben o zaman çok başka BEN olurdum..

Karar Dönemi Ruzulhuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gerçekten çivisi çıktı buranın.

Yigit
    Guest

Forum açacağım siber saldırı yemezsek sorun yok domain ücretini kendi cebimden veririm tabi destek olabilirsiniz

Whatsapp grubu kurulabilir cidden buradan daha samimi ve yararlı olacağına inanıyorum. Gerçekten ne idüğü belirsiz tipler türemeye başladı. Moderatörleri istifaya çağırıyorum!

Banned

neden yav? ben sizi eğlendirmeye çalışıyom! ben bir komedyenim!
    gülmek sağlığa iyi gelir! bağışıklık sistemini güçlendirir! depresyondan çıkarır!

dreamer8
    Guest

Alıntı güneş1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle modarötörler adminler her kim ilgileniyorsa bu siteyle, gözlemlerime göre burda gereksiz insanlar türemeye başladı rica ediyorum bu üyeleri ya uyarın ya da atın gitsin darlandım ya..Millet derdiyle uğraşıyo bunlar dalga geçiyo
    Atsa ne olacak. Başka rumuzla 5 dk sonra yeni üyelik yapacak..Ben bu kadar seviyesizlik, ağzı bozukluk, insanlıktan çıkış görmedim. Lütfen birisi müdahale etsin.

Banned

Alıntı derbeder_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum kadınlar hamamına döndü burası iyice sanki burası karı kocaların tartışma platformu bir derdiniz varsa gidin dışarda tartışın buradaki insanlar sizin tartışmanızı görmek zorunda değil herkesin derdi sıkıntısı var zaten ... IP engellemesi yapın bir daha başka nickle üye olamaz..
    ip adresleri dinamiktir. modem kapatılıp açılınca değişir. böyle engelleme yapılamaz.

Karar Dönemi

Hiç komik değilsiniz.. Kendiniz yazıyorsunuz kendiniz gülüyorsunuz emin olun...
    Alıntı antepli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden yav? ben sizi eğlendirmeye çalışıyom! ben bir komedyenim!
    gülmek sağlığa iyi gelir! bağışıklık sistemini güçlendirir! depresyondan çıkarır!
    Keşke SEN olmasaydın ben o zaman çok başka BEN olurdum..

Banned

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atsa ne olacak. Başka rumuzla 5 dk sonra yeni üyelik yapacak..Ben bu kadar seviyesizlik, ağzı bozukluk, insanlıktan çıkış görmedim. Lütfen birisi müdahale etsin.
    yeniden üye olsa nolacak tekrar atılır.kimsenin on tane mail adresi yok.o yüzden eninde sonunda foruma başka bi rumuzla gelmketen vazgeçerler.
    senin düşüncene göre kural diye birşey kalmaz nasılsa atılsam yine gelirim diye küfürlü konuşmaya da başlarlar.

dreamer8
    Guest

Alıntı optimus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeniden üye olsa nolacak tekrar atılır.kimsenin on tane mail adresi yok.o yüzden eninde sonunda foruma başka bi rumuzla gelmketen vazgeçerler.
    senin düşüncene göre kural diye birşey kalmaz nasılsa atılsam yine gelirim diye küfürlü konuşmaya da başlarlar.
    Adam kinlenince, inada bindirince gider her seferinde mail adresi de alır. Hotmailde, gmailde sınırsız sayıda adres alabiliyorsun. Densiz, hadsizler. Onlara hakkımı helal etmiyorum.

Banned

bu forum şu anda türkiyedeki en aktif psikoloji forumu ve sürekli online moderatör gerekiyor.
    küfürlü mesajlar forumda çok uzun süre kaldı...

Sayfa 1/2 12 SonSon